بنگلادش بانک ارسال یک دایره اعلام هزینه خدمات برش در روز پنج شنبه.

مختصر خواندن خدمات مالی تلفن همراه (MFS) می تواند شارژ Tk 8 برای هر Tk1000 به عنوان cashout هزینه حقوق و دستمزد کارگران است.

از هزینه Tk 4 کسر خواهد شد از دریافت کننده دستمزد و بقیه از کارکنان.

bKash پیشرو موبایل خدمات مالی در بنگلادش به اتهام Tk 18.50 برای هر Tk 10,000 پول نقد معامله که قطره به Tk 17.70 اگر انجام شود از طریق برنامه.

موشک هلندی-بنگلادش بانک خدمات و سایر خدمات از جمله اتهام های مشابه هزینه. جدای از این بنگلادش اداره پست در حال حاضر در حال شارژ Tk 10 برای هر Tk 1,000 معاملات نقدی به عنوان مخالف به Tk 14.50 خود را به طور منظم و شارژ به همان مقدار.

“اتهام ما در اصل پایین و ما در حال تنظیم آن را حتی کمتر از آن است که در حال حاضر با توجه به ارائه COVID-19 بحران” Tanvir Ahmed Mishuk مدیر عامل Nagad گفت: bdnews24.com.

“ما به دنبال دستورالعمل از بنگلادش بانک در مورد حقوق و دستمزد کارگران و, مقامات,” او گفت:.

Nagad حساب باز خدمات باقی مانده اند عملیاتی برای کارخانه پوشاک کارگران در خط با بانک مرکزی سفارشات

در حال حاضر خدمات مالی تلفن همراه در حال شارژ نمی هر گونه هزینه برای Tk 1,000 معامله در همراهی با دولت بخشنامه ارسال شده در Mar 20.

با توجه به بانک مرکزی دستورالعمل MFSs ارائه خواهد شد که کارگران و مسئولان با خدمات برای پرداخت حقوق و دستمزد از دولت ویژه طرح وام.

پس از این تصمیم پرداخت حقوق و دستمزد از طریق MFSs ساخته شده بود در مجموع سه میلیون حساب باز شد طی 16 روز. در این میان 1.4 میلیون حساب ایجاد شد در bKash و 800,000 در موشک و Nagad هر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو