مکزیک 3 در جهانی همه گیر مرگ و میر و ویتنام و مبارزات دوباره

پاریس — مکزیک در حال حاضر سومین بیشتر COVID-19 مرگ و میر در جهان, پشت, ایالات متحده و برزیل در حالی که سابق داستان موفقیت ویتنام در تلاش برای کنترل شیوع كردن در آن معروف ترین ساحل رفت و آمد مکرر.

چین گزارش داد که بیش از 50 درصد افت به تازگی تایید موارد ممکن است نشانه آن است که آخرین آن عمده شیوع در شمال غربی منطقه سین کیانگ ممکن است اجرای آن.

اما در هنگ کنگ عفونت در ادامه به افزایش بیش از 100 مورد جدید گزارش شده که از روز شنبه در میان جمعیت 7.5 میلیون. مقامات reimposed ناهار خوری محدودیت ها و ماسک ها مورد نیاز است.

کره جنوبی دادستان بازداشت افراد مسن رهبر مرموز فرقه مذهبی مربوط به بیش از 5,200 از کشور 14,336 موارد تایید شده. او با رد اتهام پنهان کردن کاربران و underreporting گردهمایی برای جلوگیری از گسترده تر قرنطينه.

مکزیکی, مقامات بهداشت روز جمعه گزارش داد 688 جدید مرگ سوق دادن این کشور در مجموع به 46,688. قرار داده است که مکزیک فقط پیش از پادشاهی متحده است که 46,119 با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

در ویتنام یک شخص سوم درگذشت coronavirus عوارض مقامات گفت: روز شنبه یک روز پس از آن ضبط شده خود را برای اولین بار-تا کنون مرگ آن را به عنوان مبارزه با تمدید شیوع پس از 99 روز با هیچ محلی از موارد.

سه کشته در یک بیمارستان در دانانگ یک نقطه داغ با بیش از 100 نفر در هفته گذشته. هزاران نفر از بازدید کنندگان شده بود در شهر برای تعطیلات تابستان و در حال حاضر در حال آزمایش در هانوی و جاهای دیگر.

دوازده اضافی موارد تایید شده در شنبه همه مربوط به دانانگ بیمارستان. این شهرستان دارای محکم امنیت و راه اندازی ایستگاه های بازرسی برای جلوگیری از مردم را از خروج و یا ورود به شهر است که در مستند از شنبه.

موقت بیمارستان راه اندازی شد در یک سالن ورزشی و پزشکان شده است بسیج از شهرهای دیگر برای کمک به.

“من می خواهم به آزمایش می شود بنابراین من می تواند به توقف نگرانی در اگر من باید این ویروس است یا نه گفت:” Thuy Pham ها یک بانکی رسمی که به پایتخت بازگشت از دانانگ. “ما باید برای کل جامعه.”

هند ثبت آن شدیدترین سنبله از 57,118 موارد جدید در 24 ساعت گذشته, گرفتن, آن coronavirus caseload نزدیک به 1.7 میلیون نفر با تیر به تنهایی حسابداری برای حدود 1.1 میلیون عفونت.

این کشور هواپیمایی وزارت تاخیر در از سرگیری پروازهای بین المللی با یک ماه دیگر تا Aug. 31. اما آن را ادامه خواهد داد و اجازه می دهد تا چندین حمل بین المللی از ایالات متحده و اروپا و خاورمیانه به کار ویژه پرواز برای تخلیه رشته اتباع.

جهانی و همه گیر نهفته است تقریبا در هر جنبه ای از این سال را به مسلمان حج به مکه با عنوان چند به عنوان 1,000 زائران در حال حاضر ساکن در عربستان سعودی در نظر گرفتن بخشی از 2.5 میلیون سال گذشته است.

فقر در آورده با این بیماری همه گیر است که ساخت آن را سخت تر برای بسیاری از افراد به عضویت در این چهار روز عید قربان و یا “عید قربانی” است که در آن مسلمانان کشتار دام و توزیع گوشت به فقرا.

“من به سختی می تواند خرید مواد غذایی برای خانواده من” سومالی مدنی Abdishakur Dahir گفت. “ما فقط زنده ماندن در حال حاضر. زندگی سخت تر شدن روز به روز.”

عربستان سعودی وزارت بهداشت گفت شده اند وجود دارد هیچ مورد از COVID-19 در میان این سال را به همراه داشته است. همه آزمایش حرکات خود را با نظارت الکترونیکی مچبند و نیاز به قرنطینه قبل و بعد از.

در آمریکا طوفان Isaias’ قریب الوقوع ورود مجبور به بسته شدن برخی از, هوای آزاد, تست سایت حتی به عنوان فلوریدا رسیده جدید روزانه بالا در مرگ و میر.

“ما تا به حال برای قرار دادن ایمنی اول” Miami-Dade County شهردار کارلوس Gimenez گفت: در یک آنلاین کنفرانس خبری جمعه.

در ایالت یوتا در سالت لیک سیتی منطقه مدرسه, تخته, آموزش و پرورش اعلام کرد که مدارس شروع خواهد شد در این سال با تمام آنلاین-تنها کلاس در پاسخ به افزایش تعداد موارد تایید شده در این شهرستان است. تنها چند روز پس از مدارس دولتی در سراسر ایندیانا بازگشایی درهای خود را حداقل یک دانش آموز و کارکنان مدرسه عضو در مناطق اطراف ایندیاناپولیس باید آزمایش مثبت برای ویروس.

بحث بر سر مدرسه دهانه آمد به عنوان دکتر Anthony Fauci اخراج یک صدای جیر جیر توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا ایالات متحده جهانی سرب در coronavirus موارد به دلیل افزایش تست.

Fauci گفت: این مقیاس در ایالات متحده شیوع بیماری های ناشی از عوامل متعدد از جمله برخی از ایالت ها باز کردن بیش از حد به سرعت و بی توجهی به دستورالعمل های فدرال.

روز جمعه رئیس سازمان بهداشت جهانی پیش بینی اثرات این بیماری همه گیر خواهد شد و احساس “در دهه های آینده.”

“بسیاری از مردم جهان باقی می ماند مستعد ابتلا به این ویروس حتی در مناطقی که با تجربه شدید شیوع” Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در لندن است. “اگر چه واکسن توسعه اتفاق می افتد, در, رکورد, سرعت, ما باید یاد بگیرند برای زندگی با این ویروس و ما باید مبارزه با آن را با ابزار است که ما داریم.”

——

لستر گزارش از Le Pecq فرانسه و McGuirk از کانبرا, استرالیا است. AP روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de