مسی اعلام اضافی بارسا قطع پرداخت به کارمندان کمک می کند

این باشگاه تمام وقت بهترین گلزن در میان بسیاری از بازیکنان بارسلونا که منتشر یکسان اظهارات در رسانه های اجتماعی در روز دوشنبه به تایید این تصمیم است.

“و همچنین 70 درصد کاهش در حقوق ما در طول دولت ملی اضطراری ما را در کمک به طوری که این باشگاه کارکنان می توانید کسب درآمد 100% از حقوق خود را در طول این زمان” مسی گفت: در Instagram account.

در واکنش به انتقاد که بازیکنان تا به حال ساخته شده است هر گونه اطلاعیه ها در مورد آنچه آنها انجام می دهند برای کمک به دیگران در طول همه گیر مسی افزود: “ما صحبت نکرده تا به حال به دلیل اولویت ما بود برای پیدا کردن راه حل های واقعی به منظور کمک به باشگاه و کسانی خواهد شد که بیشتر تحت تاثیر این وضعیت است.

“ما همچنین می تواند نکنید که برای ارسال به تمام آرزوهای ما را به همه طرفداران بارسلونا که در حال درد و رنج در این دوران سخت و هر کسی که در حال انتظار با صبر و حوصله در خانه خود را در حال انتظار برای پایان این بحران است.”

تعداد coronavirus موارد در اسپانیا افزایش یافته و به 85,195 روز دوشنبه از 78,797 روز یکشنبه این کشور را وزارت بهداشت گفت: به عنوان عفونت پیشی گرفتن آن گزارش شده در چین.

تا کنون 7,340 که مردم از این ویروس در کشور اسپانیا است.

این کشور را در هفته سوم از یک مستند در حالی که همه سازمان فوتبال شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد.

در یک جداگانه بیانیه بارسا اعلام کرد که همه بازیکنان در آن تیم های ورزشی موافقت کرده به کاهش حقوق خود را در وضعیت اضطراری و تایید اولین بازیکنان تیم بودند مصرف اضافی پرداخت قطع به نفع کارمندان است.

“باشگاه خواسته برای نشان دادن قدردانی خود را به آن ورزشکاران حرفه ای در چنین یک وضعیت استثنایی” آن اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im