منتون گرامر کیسه 20 معلمان به عنوان ویروس بازدید امور مالی

آن را نیز ارائه پدر و مادر که در حال تجربه درد مالی هزینه تخفیف 20 درصد در این سال گاز گرفتن عمیق تر به مدرسه درآمد.

“اگر چه ارائه آموزش و پرورش ما نیز یک کسب و کار و مانند هر کسب و کار در آب و هوای این که ما نیاز به نگاه راه هایی که در آن هزینه های سربار می توان کاهش می یابد” مدرسه مدیر کسب و کار, نیکول برادشاو گفت: در یک ایمیل به کارکنان را تحت تاثیر قرار.

آن دسته از کارکنان شد و گفت: در روز جمعه که مواضع خود خواهد بود برکنار و اشتغال خود خاتمه داده شود مگر این که مدرسه می تواند نقل و آنها را در یک نقش جدید.

این کار به کاهش بود “یک پیامد ناگوار COVID-19 و فشار مالی همه گیر خواهد شد و محل این مدرسه تحت” Ms برادشاو گفت.

سن معتقد است که حداقل 22 منتون دستور زبان کارکنان گفته شد شغل خود را خواهد بود برکنار روز جمعه.

در عرض چند ساعت از ایمیل فرستاده در مورد از دست دادن شغل خود را از کسانی که کارکنان دریافت دیگر همه کارکنان ایمیل از مدیر مدرسه Mal تهیه, با سه satirically بازنویسی نماز.

“همانطور که ما آمده ایم تا پایان هفته من فکر کردم من می خواهم به اشتراک گذاشتن با شما برخی از الهام کشیش و من مشغول به کار در خارج از سایت پلت فرم یادگیری” آقای تهیه نوشت.

در میان طنز بازنویسی از نماز بود و یک بازسازی از مزمور 23:

پروردگار من است, ماسک صورت من فاقد هیچ چیز نیست.

“او باعث می شود من دراز طول کشش و آماده’, او مرا در کنار آرام آنلاین دانش آموزان است.

“او تازه مرورگر من. او به من به سمت راست زوم جلسه به خاطر نام او.”

Mr تهیه امضا: “با تشکر برای کار خود را در طول هفته. بهترین آرزوها برای آخر هفته آرامش بخش.”

یک آسیب دیده کارمند در مدرسه گفت: “ایمیل “ارسال می شود در حالی که افزونگی جلسات وقوع بودند در مدرسه در شهرستان … نشان داد عدم دلسوزی و درک”.

در حال بارگذاری

مدرسه شده است تماس, برای اظهار نظر ،

منتون دستور زبان است که آخرین در یک تعداد غیر دولتی مدارس است که باید به دنبال کاهش هزینه های کارکنان در پاسخ به این بیماری همه گیر.

Haileybury ایستاده بود پایین ده ها تن از معلمان موسیقی قبل از پس گرد پس از مشورت با والدین در این ماه و بالار کلرندن کالج مشابه پا به دور از طرح خود را به ایستادگی کردن کارکنان در آن پادشاه جزیره پردیس.

اختلاف بین Ivanhoe دستور زبان و مستقل آموزش و پرورش اتحادیه برنامه ریزی شده است برای داوری در این نمایشگاه کار کمیسیون در ماه آینده بیش از این مدرسه تصمیم به ایستادگی کردن چندین کارکنان.

اتحادیه معلمان در غیر مدارس دولتی و مدارس مستقل ویکتوریا در هفته گذشته رخ داد یک توافق به مدارس این توانایی به کاهش کلی کارکنان ” پرداخت و ساعت تا 25 درصد به عنوان برخی از گلاویز شدن با تیز هزینه کمبود ناشی از ویروس است.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de