کمیسیون بهداشت روانی راه اندازی رایگان سلامت روانی ابزار ضروری برای کارگران

OTTAWA — به کمیسیون بهداشت روانی کانادا ارائه شده است رایگان آنلاین سلامت روان برنامه های ضروری کارگران مبارزه با عاطفی و روانی فشار COVID-19.

کمیسیون رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت لوئیس برادلی می گوید: ابزار دیجیتال قادر خواهد بود برای آموزش به 500 نفر در هفته در چگونگی به رسمیت شناختن علائم و نشانه های مشکلات روحی و روانی.

او اشاره می کند که کارگران خط مقدم خطر سلامت جسمی خود را در هر زمان آنها نشان می دهد تا برای وظیفه و بدون شک طول می کشد تلفات خود را در سلامت روان.

دو برنامه هر جلد راهنمایی در مورد چگونه به درک ، ارزیابی و بهبود سلامت روانی به عنوان یک فرد و به عنوان بخشی از یک گروه. برنامه سوم با تمرکز بر چگونه به بحث در مورد بهداشت روانی با خانواده و دوستان و یا همکاران.

برنامه های متمرکز بر کارگران خط مقدم اما کمیسیون مشاور و دانشگاه کلگری روانشناسی پروفسور کیت Dobson انتظار دارد که تاثیر آن به “موج دار شدن از طریق جامعه” با کمک به شرکت کنندگان در تشخیص چالش ها در کسانی که در اطراف آنها.

برنامه های موجود در کمیسیون بهداشت روانی کانادا سایت اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده.

“این چیزی است که گرفته شده تلفات در هر یک از ما از نظر خود ما سلامت روانی ، وجود دارد تقریبا هیچ کس که تحت تاثیر این” برادلی گفت: به عنوان برنامه راه اندازی شد.

دابسون اضافه می کند که “زمان را از ذات است” و اشاره کرد که بسیاری از مردم در حال مبارزه در حال حاضر.

“ما می دانیم که این همه گیری همچنان ادامه دارد — و آن را به نظر می رسد که آن را ادامه خواهد داد برای برخی از زمان — که نیازهای مردم در حال رفتن به افزایش, اگر هر چیزی و بنابراین در دسترس رایگان در دسترس آنلاین منابع حیاتی است.”

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید مارس 28 سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im