خاطرات دریا! قانون چه می گوید در مورد ادعای غرامت برای تعطیلات رفته اشتباه

هنگام رزرو کروز لوکس, شما به طور کلی انتظار آرامش و لذت را مجبور قرنطینه و پریشانی. متاسفانه برای هزاران نفر از گردشگران به دام افتاده در کشتی های کروز در آسیا در ماه گذشته چه آغاز شده به عنوان یک سفر رویایی به سرعت تبدیل به یک کابوس.

در دو هفته گذشته صدها نفر از مسافران را آزمایش مثبت برای coronavirus روی الماس شاهزاده لنگر انداخت خاموش و ژاپن در حالی که هزاران نفر دیگر به دام افتاده بودند در کشتی های دیگر برای روز قبل از اینکه در نهایت قادر به حوض در هنگ کنگ و کامبوج.

حدود 180 استرالیایی در نهایت متحرك الماس شاهزاده در این هفته و سوار یک تخلیه پرواز به داروین برای نظارت انزوا. حداقل 16 استرالیایی در کشتی تایید شده است به ویروس.

دادگاه عالی در مورد کمتر از لذت بخش کروز

آیا توان ویروس شیوع بیماری فقیر مواد غذایی و بهسازی اتفاقی مخرب و یا حتی شپشو سرگرمی, تعطیلات می تواند به راحتی از بین برد. اما شما می توانید ادعا می کنند برای جبران ناامیدی و یا عدم لذت بردن?

این سوال قبل از دادگاه عالی در هفته گذشته در مشخصات بالا کلاس عمل است.

یک گروه از استرالیا گردشگران شکایت یک شرکت به نام منظره, تورهای ادعا این مسئول باعث خرابی خود را در رودخانه های اروپا تعطیلات کروز در 2013. این کشتی قرار بود شامل طولانی بادبان در امتداد راین اصلی و دانوب, رودخانه ها, اما مسافران مجبور شدند به سفر با اتوبوس برای بسیاری از روز به علت بالا بودن سطح آب.

شاکیان ادعا می کنند آنها را دریافت نمی کنند وعده داده شده “پنج ستاره تجربه” و مانده بود پریشان.


ادامه مطلب: Coronavirus را ضربه گردشگری و سفر بخش سخت


منجر شاکی دیوید مور برنده اولیه خود را در دادگاه و به طور کامل مسترد برای سفر خود و اهدا اضافی$2,000 برای ناامیدی خود را در بخش 267(4) از استرالیا مصرف کننده قانون است.

این بخش اجازه می دهد تا مردم برای بازیابی خسارت برای تامین عدم تطابق با اجباری مصرف کننده را تضمین می کند. مربوطه تضمین در اینجا به ورزش با توجه مراقبت و مهارت ارائه “برای هدف مناسب” خدمات و رسیدن به نتیجه مورد نظر (یک تعطیلات لذت بخش).

در دادگاه تجدید نظر به یک 2000 دلار جایزه برای ناامیدی لغو شد معنی مور صرفا حتی شکست.

دادگاه عالی در حال حاضر باید تصمیم بگیرد که آیا شاکیان ادعا می کند برای جبران خسارت منوط به محدودیت های خاص در دولت مسئولیت مدنی قانون.

برای مور که به معنی استفاده از نیو ساوت ولز ” قانون مسئولیت مدنی سال 2002 که مانع جبران خسارت برای ناامیدی ناشی از ادعای غیر اقتصادی از دست دادن ارزش کمتر از 15 ٪ از حداکثر پرداخت تحت قانون (در حال حاضر $350,000).

آمبولانس ها در حال انتظار برای بیمار مسافران پیاده از جهان رویا بوش کروز در هنگ کنگ در این ماه است. جروم FAVRE/EPA

قانون چه می گوید

در حالی که دادگاه عالی این حکم هنوز به دست حقوقی قوانین در این منطقه نسبتا سر راست است.

نقطه شروع قرارداد قانون است. قانون اساسی این است که خسارت پولی نیست به طور کلی تعلق می گیرد برای عدم زیان های اقتصادی مانند پریشانی روانی ناشی از نقض قرارداد.

یک استثنا برای این قاعده است که در آن قرارداد است که اساسا یکی از لذت بخش تجربه های مانند کشتی است. در این موارد آن است که قابل پیش بینی است که عدم ارائه یک تجربه دلپذیر را ناراحت مشتری.


ادامه مطلب: ما بستگی دارد خیلی بیشتر در مسافران چینی در حال حاضر. که باعث می شود تاثیر این coronavirus رمان


در یک مورد مشهور از سال 1993 مربوط به یک کشتی کروز که غرق در اواسط سفر دادگاه عالی تایید شاکی می تواند ادعای غرامت برای ضربه او. قرارداد ضمنی کروز خواهد بود لذت بخش و آرامش بخش است اما دادگاه در غیر این صورت.

در موارد دیگر که در آن مسافران مجروح شده اند که یک اتوبوس تور braked به طور ناگهانی و یا شکایت از ارائه غذایی نامطلوب و ناکافی تفریحی تجهیزات آنها نیز اعطا شده است خسارت.

برای هر جسمی ناراحتی یا پریشانی عاطفی ناشی از یک تور اپراتور نقض قرارداد وجود دارد حقوقی سابقه برای ادعای غرامت.

اکثر شرکت های مسافرتی, اما به احتمال زیاد محرومیت در قرارداد خود را با مسافران است. این ممکن است نوار ادعای ناامیدی یا پریشانی عاطفی.

یک معنی دیگری برای این ادعا جبران سپس تحت استرالیا حقوق مصرف کنندگان را تضمین می کند.

با توجه به ACCC بسته بندی تعطیلات و سفرهای دریایی تعداد به عنوان شخصی, خدمات, معنی پریشان گردشگران معمولا واجد شرایط به دنبال جبران خسارت تحت حمایت از مصرف کننده قانون است.


ادامه مطلب: کشتی های کروز را می توان شناور ظروف پتری از دستگاه گوارش اشکالات. 6 راه برای سالم ماندن در دریا در تابستان امسال


اما دولت و قلمرو مسئولیت مدنی قوانین پیچیده و مهم است. این قوانین تا حد زیادی یکنواخت و معرفی شدند و از سال 2002 پس از گزارش به بیمه استطاعت بحران است.

این قانون همپوشانی با قرارداد قانون و قانون سهل انگاری. تعامل آن با قانون قابل فروش در استرالیا یکی از سوالات کلیدی در منظره تورهای مورد اینکه شنیده می شود با دادگاه است.

مسافران پیاده MS Westerdam کشتی کروز در کامبوج پس از آن رد شد پورت توسط چهار کشور بیش از coronavirus نگرانی. MAK REMISSA/EPA

حفاظت از خودتان را در سفر خود را

ساده ترین راه برای حفاظت از خود را شخصی تندرستی را بیمه مناسب. این به طور معمول به اطمینان حاصل شود که شما بهبود می یابند پول برای ضرر و زیان شما را حفظ اگر چیز اشتباه است.

اکثر ارائه دهندگان خدمات سفر نیز ارائه جبران خسارت در هنگام سفرهای قطع تغییر و یا تحت تاثیر قرار میدهد. که در آن یک سفر ارائه دهنده است که مایل به ارائه غرامت از ابتکار عمل خود را, شما ممکن است مایل به جلب توجه خود را به مصرف کننده را تضمین می کند. این ACCC می تواند به ارائه مشاوره عمومی با توجه به این.

در صورتی که شما قادر به امن یک پاسخ رضایت بخش از سفر خود را از ارائه دهنده شما می تواند صحبت می کنند به یک وکیل. این ممکن است در برخی موارد منجر به اقدام دادگاه.

دادخواهی اما گران است و زمان طول می کشد بنابراین در نظر گرفتن این که آیا آن را مقرون به صرفه. ادعای جبران خسارت ممکن است به عنوان ناراحت کننده به عنوان خراب سفر خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im