ملبورن کشویی رفتار نیاز به یک راه اندازی مجدد

زمانی که من راه رفتن در اطراف خیابان های شهر می بینم ته سیگار پرتاب فکر در پياده و جعبه زمینی یا به ناودان که در آن آنها را بشویید به رودخانه; زباله پشت در صندلی و میز; حباب آدامس رنگ آمیزی پیاده رو. برخی از افراد ادرار کردن در معروف ما laneways. بیش از حد بسیاری از ما سر ما پایین خیره به گوشی و نشان دادن توجه کمی برای دیگران راه رفتن راه دیگر و یا حتی ماشین ها و تراموا.

در Swanston خیابان در هفته گذشته, من تو را دیدم یک مشتری رفت و برگشت بازوی خود را در سراسر یک کافه جدول مسواک زدن قبل غذاخوری باقی مانده بر روی پیاده رو. وقتی که من پرسید که چرا او که او گفت: این شهرستان رفتگران به مراقبت از آن.

شهروندان دادن و گرفتن احترام است ایده آل برای هر شهرستان.

در این هفته ما شاهد کم جدید خرابکارها فیلم برداری خود پاشش رنگ در سراسر خیابان و هنر فرش در Hosier لین خراب محل مورد علاقه برای گردشگران و هنرمندان. پیش فرض گرافیتی هنر نیست آن را خرابکاری و چشم درد – من می خواهم به می دانم که در آن به ارسال این لایحه است.

پیام من برای سال 2020 این است: بیایید آسانسور ما زل زل نگاه کردن و بازی ما. اجازه دهید مراقبت بهتر از شهر ما و نشان می دهد برخی از غرور و افتخار است. ما واقعا نیاز به درک و نگه دارید و بر روی ما “Melbourneness” به عنوان رشد ما به استرالیا بزرگترین شهر و یک شهر جهانی. این به این معنی که متفکر در کوچک و بزرگ راه. شانزده میلیون نفر دور ریخته ته یک سال به 16 میلیون بیش از حد بسیاری از. مراقبت از خود و ته. پرتاب زباله در زمین – هنگامی که وجود دارد یک سطل 20 متر دور است که فکر در هر زبان.

نگه داشتن دکمه سمت چپ در یک پیاده رو شلوغ است عجیب و جالب اما عملی مفهوم است. جامعه ما در حال رشد در نرخ بی سابقه ای و ما پياده در حال حمل نزدیک به یک میلیون نفر در هر روز است. این بدان معناست که اگر ما چوب به چپ و تماشا کنید که در آن ما در حال رفتن به جای صفحه نمایش ما – همه ما می توانید دریافت کنید که در آن ما در حال رفتن بدون تشدید. این یک چیز ساده را انجام دهد.

در یک سطح عمیق تر خوب دل جامعه است و قضاوت توسط راه ما درمان هر یک از دیگر.

ما با افتخار متنوع شهرستان. بسیاری از فرهنگ ها و ادیان, سرگرمی, سبک زندگی و محل کار با هم مخلوط. Melburnians شناخته شده برای بیش از فقط تحمل ما ساخته شده یک فرم هنری از فراگیر بودن و جشن گرفتن تفاوت های ما. هر کس متعلق اینجا هر کس خوش آمدید.

در حال بارگذاری

اگر چه دور از سواحل ما از شیوع کروناویروس در حال آزمایش ما فطرت. من نا امید به شنیدن گزارش از تعصب و اطلاعات غلط در گردش در جامعه ما است. ما مقامات بهداشتی شده اند بسیار روشن است که خطر در ملبورن در حال حاضر کم است و مراقبت های اولیه بهداشتی کمک خواهد کرد که نگه داشتن آن است که راه. اگر مشاوره تغییرات ما اطلاع رسانی خواهد شد ،

ما جمعیت زیادی از دانشجویان بین المللی را انتخاب کرده اند که به مطالعه در شهر ما دانشگاه است. بسیاری از آنها در حال حاضر در دانشگاه و به دور از خانه. یک لبخند یک مکالمه حتی یک فنجان چای یا وعده غذایی خانه پخته شده می تواند یک تفاوت بزرگ در کمک به آنها را احساس می کنید شامل کمتر تنهایی و بیشتر متصل به ما سخاوتمندانه جامعه است.

به قول روآن ویلیامز اسقف اعظم سابق کانتربری مدنیت است وضعیت بیمار همکاری بین غریبه ها. شهروندان دادن و گرفتن احترام است ایده آل برای هر شهرستان.

به عنوان یک قطعنامه جدید برای دهه های آینده من بسیار مودبانه درخواست که Melburnians بود و آگاه تر از هر یک از دیگر و افتخار آفرین شهرستان ما به اشتراک بگذارید.

سالی Capp خداوند شهردار ملبورن.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>