ملبورن آب و هوا زندگی می کنند: باران شدید هشدار صادر شده برای دولت غرب

دولت خدمات اضطراری دریافت کرده 238 تماس برای کمک پس از 7ساعت شب گذشته, Ashleigh McMillan به من می گوید.

Frankston تبدیل و Rowville بودند بیشتر تحت تاثیر قرار مناطق تا حد زیادی از قطع درختان و آسیب به ساختمان.

اداره هواشناسی ارشد پیش بینی ریچارد Carlyon گفت: وجود خواهد داشت کمی برای کمک به مناطق آسیب دیده توسط آتش در ویکتوریا شرق شمالی با وزش باد به 40 کیلومتر در ساعت است.

“مکان هایی مانند شرق Gippsland است که آن را برای رفتن به داغترین … از آن خواهد شد در پایین 40s و وجود خواهد داشت مقدار زیادی از باران,” او گفت:.

“خطر آتش سوزی بسیار بالا تنها منجی این است که هنوز هم وجود دارد یک سطح بسیار بالایی از رطوبت آن را تقریبا گرمسیری و نگه داشته است خطر آتش سوزی پایین است. با درجه حرارت و باد آن را هنوز هم بسیار فعال بعد در مقابل آتش.”

Orbost است که انتظار می رود برای رسیدن به 41 درجه در روز شنبه.

صبح بخیر و خوش آمدید به سن‘s آب و هوا وبلاگ برای امروز.

من Craig کون و من در اینجا در وبلاگ نویسی صندلی برای چند ساعت بعد برای پیگیری آب و هوا شرایط.

آن شده است یک پس از دیگری روز گذشته. دیروز سوزان 42.9 درجه حرارت و نزدیک به شکستن رکورد بادها طلیعه چه بود مطمئنا یکی از گرم ترین و زیبا ترین unpleasantly مرطوب شب در یک مدت زمان طولانی و ما نه از جنگل است.

امروز آن را به احتمال زیاد رفتن به ضربه 33 درجه و ملبورن و مدتی امروز این شهرستان در حال رفتن به ریخته در تا 30 millimetres از بارش باران. اداره صادر کرده است یک باران شدید هشدار ion با دولت غرب (که من برای مدت کوتاهی).

اگر آب و هوا امروز طول می کشد به نوبه خود برای غیر قابل پیش بینی, لطفا در تماس گرفتن (ارائه شده آن را امن البته) و ارسال از طریق یک حساب کاربری و یا برخی از عکس ها از آنچه اتفاق می افتد weatherwise در منطقه شما. آدرس ایمیل من است craig.butt@theage.com.au.

Yesterday's sudden downpour caught Melburnians by surprise.

دیروز رگبار ناگهانی گرفتار Melburnians با تعجب. اعتبار:جو Armao

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو