ملبورن آب و هوا زندگی می کنند: شدید باران هشدار صادر شده برای بسیاری از دولت

چمن آتش در Myrniong که در آن به اوج خود رسید و موجب اضطراری هشدار برای ساکنان سه شهر در نزدیکی بکچوس مارش به تخلیه این منطقه اعلام شده است امن است.

آب و هوا اداره هواشناس ارشد دین استوارت می گوید سرد تغییر باید از طریق تصویب ملبورن بین ساعت 11 صبح و ظهر آوردن برخی از heavy rain با آن است.

این 29.3 مدارک تحصیلی در خارج در حال حاضر, اما یک بار تغییر ضربات از غرب درجه حرارت در حال انتظار برای افت به پایین-اواسط 20s, او گفت:. وجود دارد همچنین احتمال رعد و برق و بارش شدید باران و با حداقل 20 نشان داده می شود و شاید تا آنجا که 50 mm) انتظار می رود برای برخی از قطعات از ملبورن.

اما در حالی که وجود دارد برخی از گرد و غبار در جو در حال حاضر آن را به یک تکرار از هفته گذشته هنگامی که باران شد و همراه با یک لایه از رنگ نارنجی گرد و غبار.

“ما در انتظار یک طوفان گرد و غبار در ملبورن” آقای استوارت گفت: اگر چه او افزود که در برخی, بارش شبانه را با توجه به اتومبیل های پارک شده در خارج از منزل نور گرد.

تا 40 نشان داده می شود بارش باران در راه است, و شدید باران و طوفان هشدار در محل هستند برای بسیاری از دولت است. همه ما می توانید انجام دهید در حال حاضر است صبر کنید و ببینید که چه سرد تغییر به ارمغان می آورد.

در اینجا قرار دادن نه از اخبار آب و هوا خطرات دولت است که امروز با آن مواجه است.

در این مرحله وجود ندارد هشدارهای اضطراری در محل آتش سوزی در هر نقطه از کشور. امیدوارم آن باقی خواهد ماند که راه اما دولت در مرکز کنترل در انتظار یک “چالش” روز آتش سوزی پس از آن ممکن است همه چیز می تواند یک کمی غیر قابل پیش بینی پس از سرد تغییر ضربات را از طریق دولت بعد از امروز.

چهار وجود دارد ‘سازمان دیده بان و عمل و هشدارهای در محل آتش سوزی در حال حاضر در شرق منطقه Gippsland:

هر کسی در Wulgulmerang یا Bendoc مناطق برجسته نارنجی در نقشه زیر در نزدیکی مرز با, New South Wales است که خواست به ترک.

دو نفر دیگر ‘سازمان دیده بان و اعمال درخواست به اسکودوی کیپ Conran منطقه جنوب شرق Orbost. آتش رسیده ‘هشدار اضطراری’ status اما شب گذشته تاکنون کاهش داد و مردم در این منطقه در حال خواست تا برای حفظ نظارت بر شرایط است.

به نظر می رسد حدود 3000 خانه و یا کسب و کار در سراسر کشور هنوز هم بدون قدرت به عنوان یک نتیجه از دیروز وحشی آب و هوا.

من اسکن اطلاعات را با قدرت ارائه دهندگان و بدترین مناطق آسیب دیده در اطراف وررنمبول, Daylesford, آرارات, Berrybank تحقیقات و الثام.

من را ببینید اگر من می توانم در تماس با برخی از قدرت نمایندگان شرکت برای پیدا کردن چگونه سیستم را نگه داشته است.

این فراموش نشدنی فیلم هواپیماهای بدون سرنشین را نشان می دهد سوخته مناطق جنگلی در شرق Gippsland. آن را تنها در حدود 10 ثانیه در مدت اما آن را به شما می دهد یک حس bushfire را در مقیاس.

هشدارهای اورژانس گفتن ساکنان آن را خیلی دیر شده بود خود را به ترک Gippsland خانه بودند کاهش داد و یک شبه اما خدمات اضطراری یک بار دیگر نیروبخش برای دشوار شرایط آتش.

یک سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: مرکز کنترل آن را به احتمال زیاد به یک “چالش” روز جلوتر.

“وجود دارد در حال انجام است خطر آتش سوزی و پتانسیل های شدید و جاری شدن سیل, طوفان و تگرگ های بزرگ سراسر کشور,” او گفت:.

ده آتش سوزی هنوز سوزش هشت که در Gippsland. بیش از 1.56 میلیون هکتار از زمین بوده است سوخته در ویکتوریا آتش این فصل است.

آب و اداره صادر کرده است بارش سنگین هشدار برای بسیاری از دولت است. به عنوان سرد تغییر می گذرد از طریق وزارت امور خارجه امروز باران از بین 20mm-40mm انتظار می رود در زرد از مناطق نقشه:

The yellow areas are subject to a heavy rain warning, while the area left of the red line is also at risk of thunderstorms.

زرد رنگ در مناطق در معرض باران های سنگین هشدار در حالی که این منطقه در سمت چپ از خط قرمز نیز در خطر رعد و برق.

آب و اداره هشدار می دهد که تا به 80mm – که حدود یک ماه ارزش باران – می تواند آمار برخی از مناطق.

علاوه بر این وجود همزمان شدید رعد و برق هشدار در محل برای این مناطق به سمت چپ خام خط قرمز کشیدم روی نقشه بالا. در آن مناطق وجود دارد بیشتر در معرض خطر آسیب رساندن به باد و جاری شدن سیل.

دولت خدمات اضطراری دریافت کرده 238 تماس برای کمک پس از 7ساعت شب گذشته, Ashleigh McMillan به من می گوید.

Frankston تبدیل و Rowville بودند بیشتر تحت تاثیر قرار مناطق تا حد زیادی از قطع درختان و آسیب به ساختمان.

اداره هواشناسی ارشد پیش بینی ریچارد Carlyon گفت: وجود خواهد داشت کمی برای کمک به مناطق آسیب دیده توسط آتش در ویکتوریا شرق شمالی با وزش باد به 40 کیلومتر در ساعت است.

“مکان هایی مانند شرق Gippsland است که آن را برای رفتن به داغترین … از آن خواهد شد در پایین 40s و وجود خواهد داشت مقدار زیادی از باران,” او گفت:.

“خطر آتش سوزی بسیار بالا تنها منجی این است که هنوز هم وجود دارد یک سطح بسیار بالایی از رطوبت آن را تقریبا گرمسیری و نگه داشته است خطر آتش سوزی پایین است. با درجه حرارت و باد آن را هنوز هم بسیار فعال بعد در مقابل آتش.”

Orbost است که انتظار می رود برای رسیدن به 41 درجه در روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>