ملبورن در یک پست-همه گیر جهانی: چگونه این ویروس می تواند تبدیل شهر

آن را در اوایل روز اما برنامه ریزان شهری در حال حاضر تعمق علائم خواهد شد که در سمت چپ توسط COVID-19.

جمله در شهرهای پاریس و میلان, New York, اوکلند, اوکلند و در حال بسته شدن خیابان ها برای اتومبیل های, معرفی pop-up مسیرهای دوچرخه سواری و گسترده تر پياده و کاهش محدودیت سرعت. این ممکن است به طور موقت اقدامات در حال حاضر اما امید بسیاری از آنها را به هموار کردن راه برای ماندگار تر تغییر دهید.

آنها استدلال می کنند فاصله فیزیکی و بی میلی به استفاده از حمل و نقل عمومی با توجه به خطر سرایت به احتمال زیاد ادامه خواهد داد تا زمانی که توسعه یک COVID-19 واکسن.

بیش از 100 استرالیایی بهداشت و کارشناسان حمل و نقل باید امضا نامه ای سرگشاده خواستار امن تر پیاده روی و دوچرخه سواری و فضای اینجا استدلال استرالیا عقب مانده است در شرایط جهانی.

مردم بیشتر از همیشه قبل از کار از خانه با یک نظر سنجی اجتماعی در تحقیقات آژانس McCrindle این ماه پیدا کردن 78 درصد از استرالیایی ها موافق این تبدیل خواهد شد و این طبیعی است.

ما عشق وعاشقی با طبیعت شکوفا شده است با ممنوعیت فعالیت های ورزشی و بسته شدن از ورزشگاه دیدن مردم گله به پارک برای ورزش است.

“مردم می گویند ما نیاز به اطمینان حاصل شود ما بیشتر سبز” i. t. b می گوید. او معتقد است که در حال ظهور از این بیماری همه گیر وجود دارد به احتمال زیاد تاکید بیشتری بر زندگی, معماری مانند بام سبز و دیوار.

Could a greener city emerge from the COVID-19 crisis?

می تواند سبزتر شهر ظهور از COVID-19 بحران ؟ اعتبار:Arsineh Houspian

بحث مواج در سراسر جهان بیش از نقش تراکم شهری در بحران با برخی از شلوغ ترین شهرهای سخت ترین ضربه. (اگر چه پرجمعیت سرزمین های آسیایی مانند سنگاپور, هنگ کنگ, تایوان و کره جنوبی – که تا به حال خاطرات سارس – باید thusfar موفق به مهار آن با مهاجرت مستندات اولیه, تست, تماس, ردیابی و سازگار پیام.)

“این است و نه زندگی را به عنوان معمول است. وجود تراکم سطح در [نیویورک] که مخرب است” اندرو کومو فرماندار نیویورک, دولت, کانون COVID-19 شیوع در ایالات متحده در توئیتر نوشت ماه گذشته.

پیتر Seamer سابق مدیر عامل شرکت ویکتوریا برنامه ریزی اقتدار و نویسنده از نقطه شکستن: آینده از شهرهای استرالیامی گوید: در دهه های ما شده اند ساخت شهرها متراکم تر به خصوص برای کاهش فاصله سفر.

“اما برخی استدلال می کنند که این ما را ترک کرده است آسیب پذیر تر از ما بود,” او می گوید.

چگالی بحث گمانه زنی ها که McMansions در حومه بیرونی می تواند لذت بردن از رنسانس به عنوان مردم به دنبال مهلت از تنگ درونی شهر به خصوص اگر یک فرهنگ جدید کار از خانه بدان معنی است که آنها دیگر به صورت یک رفت و آمد است.

Seamer معتقد است که وجود خواهد داشت یک نوسان را به حومه شهر زندگی می کنند با پشت محوطه برگزاری نوظهور تجدید نظر شود. “من فکر می کنم روابط ما با ساختمان های بلند تغییر خواهد کرد. اگر این اتفاق می افتد دوباره مردم نمی خواهید به گیر در یک اتاق کوچک برای یک ماه دیگر بالا رفتن از دیوار است.”

با این حال او معتقد است که وجود دارد بدون نیاز به بازگشت به ماشین گرا حومه ساخته شده در دهه 1960 که دیدم محلی خرید نوار مرگ خاموش که مردم سوار گذشته آنها را به megaplazas.

در یک پست-همه گیر جهانی Seamer می خواهم برای دیدن عمده توسعه خوشههای کسب و کار در حومه مانند موناش که در آن مردم می تواند زندگی و کار محلی است. این امر برای جلوگیری از برخی از اشکالاتی متراکم درونی-شهرستان زندگی: عدم انعطاف شلوغ حمل و نقل عمومی و فضاهای عمومی.

“این واقعا می تواند بهترین از هر دو جهان” او می گوید.

پس از 2018, دولت ویکتوریا بوده خلبانی “20 دقیقه محلات”, که در آن بسیاری از نیازهای روزانه در داخل راه رفتن فاصله. شرکت حومه شامل سترتهمر کرویدون جنوبی و آفتاب در غرب است.

در حال بارگذاری

تا سال 2050 آن را می خواهد برای ایجاد یک شهر از جمله محلات. فلسفه این است که مردم باید قادر به زندگی می کنند که در آن مغازه ها و پارک ها و مدارس و خدمات بهداشتی و درمانی در 800 متر (یک پیاده روی 20 دقیقه ای از خانه و بازگشت دوباره).

پروفسور بیلی Giles-Corti مدیر سالم قابل زیستن شهرستانها در RMIT می گوید: این بیماری همه گیر است بر اهمیت این مفهوم است.

او می گوید: کسانی که زندگی می کنند نزدیک به مغازه های محلی در پارک ها و کافه ها شده اند خوش شانس ترین در طول مستند: “شده است وجود دارد تجدید حیات زندگی محلی و نه نیاز به درایو به جعبه بزرگ مراکز خرید.”

زندگی محلی نیز به معنی مردم کمتر متکی به حمل و نقل عمومی است که ایده آل نیست در طول یک بیماری همه گیر.

Giles-Corti می گوید اگر هر کس همچنان به کار از خانه پس از مستند – حتی اگر آن را فقط یک یا دو روز در هفته – آن را به طور چشمگیری کاهش گرفتگی و فشار در حمل و نقل عمومی.

Billie Giles-Corti believes people working from home could re-invigorate local shopping strips.

Billie Giles-Corti معتقد است مردم در حال کار از خانه می تواند دوباره تقویت خرید محلی ، اعتبار:پنی است.

بالا خیابان نیز reinvigorated با مردم در حال کار از خانه به احتمال زیاد به بازدید از کافه های محلی زمانی که آنها نیاز به یک استراحت.

هفته گذشته دولت ویکتوریا اعلام کرد چهار پروژه های ساختمانی بزرگ – از جمله استرالیا بلندترین ساختمان در سوتبنک و 300 واحد آپارتمان در مجتمع Flemington – کمک جلو و ویکتوریا از رود عمیق رکود اقتصادی ناشی از COVID-19.

در حال بارگذاری

“این هشدار دهنده به من که ما در حال صحبت کردن در مورد بیشتر شیپور به عنوان یک راه حل برای حفر خودمان را برای خروج از این بحران” Giles-Corti می گوید.

او معتقد است باید برای یک گفتگو در مورد آپارتمان دستورالعمل است که تاکید بر اهمیت بالکن و مکان برای کودکان به بازی.

“جعبه کوچک آپارتمان در شهر نیست پاسخ به این راه مردم باید زندگی می کنند.”

برعکس او می گوید با چگالی کم در زندگی پایدار نیست و منجر به مشکلات دیگر از قبیل تراکم ترافیک.

“وسیع حومه هیچ ملایمت – مردم بیش از حد گسترش یافته و نمی توان آنها را با ارائه خدمات محلی. ما نیاز به تراکم اما ما نیاز به تراکم مناسب. اجازه دهید نوزاد پرتاب با bathwater.”

برای چند سال در حال حاضر ملبورن دردهای در حال رشد دیده می شود این شهرستان تجدید نظر مقدار فضایی که ماشین در اختیار CBD.

قبل از همه گیر نزدیک به 90 درصد از تمام سفرهای ساخته شده در Hoddle شبکه بودند اما فقط 26 درصد از فضای اختصاص داده شده بود به پیاده رو.

این شورا در سال گذشته تایید برنامه های بلند پروازانه به نصف CBD ترافیک بیش از 10 سال است.

در حال بارگذاری

استراتژی خود را شامل گسترش و decluttering پياده و بسته شدن ملبورن “کمی” خیابان (کمی کالینز کمی Bourke کمی Lonsdale کمی لا تروب) به ماشین در زمان های مختلف روز به عبور و مرور اولویت است.

این شورا همچنین بررسی اینکه آیا آن را می تواند ارائه 44 کیلومتر از مسیرهای دوچرخه سواری در چهار سال نه 10.

خداوند شهردار سالی Capp یکی نیست به هدر یک بحران است.

او می گوید: این بیماری همه گیر است بر اهمیت اولویت بندی پیاده روی و دوچرخه سواری زیرساخت ها و افزایش شهر سبز سایبان.

شورای capitalising در خیابان های خالی به سرعت مسیر برخی از پروژه های آن از جمله تبدیل پارکینگ خیابان خلیج به موتور سیکلت فضاهای پارکینگ به declutter پياده.

آن را نیز استفاده از یک شهر آرام شروع به کار مرمت بر روی ملکه ویکتوریا بازار تاریخی باز هوا میریزد.

“برخی از بخش هایی از کسب و کار ما ما نمی تواند انجام دهد دیگر – کتابخانه ها و اوقات فراغت مراکز بسته – بنابراین ما می نقل منابع, آیا مردم یا پول و تمرکز بر روی برخی از سرمایه کار می کند” Capp می گوید.

“این بحران واقعا تمرکز ذهن ما در چه اولویت های ما هستند – ما نیاز به انجام در حالی که ما می توانیم.”

برای Capp یکی از فوق العاده ترین نتایج از بحران بهداشت و درمان شده است تاکید قرار داده و در پیدا کردن مسکن برای بی خانمان ها.

ماه گذشته دولت تن به تن در 6 میلیون دلار برای کمک به بی خانمانی سازمان های پیدا کردن مسکن موقت است. متروکه مراقبت از سالمندان مراکز نیز در حال repurposed به طوری که آنها می تواند به خانه افراد بی خانمان که قرارداد coronavirus و یا نیاز به خود منزوی به دلیل آن است.

همانطور که در آوریل 10, 529 خواب خشن در سراسر کشور پیدا کرده بود به طور موقت خانه – از جمله 150 در ملبورن در مرکز شهر.

“اکثریت قریب به اتفاق در حال حاضر محل اقامت و دریافت حمایت روزانه و وعده های غذایی” Capp می گوید.

“اغلب بحث در اطراف بی خانمانی غیر قابل عبور به نظر می رسید به دلیل پیچیدگی. این یکی از شگفت انگیز ترین نمونه هایی از آنچه است که در واقع ممکن است.”

این چالش البته چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که این بیش از همه.

“چگونه ما مطمئن شوید که در کوتاه مدت پاسخ به بی خانمان ها می شود چیزی است که دائم از نظر مسکن و رفاه می گوید:” برنامه ریز شهری Andrea طبخ.

اقتصاددان Saul Eslake پیشنهاد کرده است که در ویکتوریا – که در آن مسکن اجتماعی به عنوان یک درصد از سهام کل مسکن کم است – صفحه اصلی-ساختمان ایده آل نقطه تمرکز برای بلند کردن اقتصاد است.

در حال بارگذاری

طبخ Capp و Giles-Corti همچنین می خواهم برای دیدن مسکن اجتماعی بخشی از هر COVID-19 بسته محرک اقتصادی.

“بخشی از مسائل اطراف بی خانمانی است که ننگ از جامعه گسترده تر” کوک می گوید.

در گذشته او می گوید:, شده است وجود دارد یک واکنش با برخی از baulking در داشتن rooming خانه یا مسکن اجتماعی در محلات.

“این چالش ها نیاز به واقعا دقیق فرآیندهای مشورتی در اطراف ما چگونه حل و فصل این درگیری” کوک می گوید.

“من دوست دارم برای دیدن عادلانه تر شهر ظهور در طرف دیگر از این بیماری همه گیر.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de