جلسه با فدرال, B. C., دولت:, مرطوب’suwet’en ارثی رئیس

هوستون, B. C. — یک جلسه بین مرطوب’suwet’en ارثی سران دولت فدرال و بریتیش کلمبیا دولت تنظیم شده است را به جای پنج شنبه پس از آن بود به طور ناگهانی لغو شنبه یکی از رهبران از اولین ملت گفت.

رئیس Na’Moks که او نیز می رود جان Ridsdale گفت: در این جلسه قرار است در بعد از ظهر و جمعه ادامه خواهد داد.

“این کاملا برای ما روشن است که هر دو سطوح دولت تا به حال لغو بحث ما برنامه ریزی شده بود,” او گفت:.

توسط شنبه شب گفت او و دیگر ارثی روسای گفته شد لغو شد و با توجه به “miscommunication.”

او گفت: مذاکرات شکست را پس از آنها حاضر به درخواست دیگر برای اولین بار سازمان ملل و حامیان آنها را به حذف راه آهن راه بندان سراسر کشور است.

“ما در قانون ما نمی تواند انجام دهد که” او گفت:. “ما نمی تواند بگوید که دیگر ملت مستقل چه باید بکنید و انتظار نداریم که آنها را به انجام است که به ما.”

یک سخنگوی دفتر B. C. برتر گفت که این گزارش از یک جلسه موکول شد “امیدوار کننده” اما دولت استانی شد در یک موقعیت برای تایید آن تا شنبه صبح.

در سراسر کشور راه آهن و جاده ها محاصره شده اند ظاهر برای هفته ها به عنوان حمایت ارثی روسای مرطوب’suwet’en ملت, که مخالفت با یک گاز پروژه خط لوله برش در سراسر قلمرو سنتی خود را در شمال غربی, British Columbia.

همچنین روز شنبه معترضان در پشت راه آهن محاصره در کبک و انتاریو ramped تا اقدامات خود را به عنوان مقامات دولتی متهم و آنها را از به خطر انداختن امنیت عمومی.

در یک ویدیو ارسال شده در واقعی مردم را رسانه ای وب سایت تظاهرکنندگان در Tyendinaga Mohawk خاک در نزدیکی Belleville, Ont., نشان داده شد ایستاده در آهنگ های راه آهن به عنوان یک CN راه آهن قطار نزدیک و سپس پریدن از راه در آخرین لحظه.

استان انتاریو با پلیس گفت: یک تعداد انگشت شماری از معترضان نیز روشن کردن آتش در نزدیکی و در خطوط راه آهن در ثانویه اردوگاه که در جای خود باقی مانده پس از یک حمله دیگر بزرگتر محاصره در اوایل این هفته.

آخرین اختلال شد را محکوم کرد نخست وزیر جاستین ترودو و امنیت عمومی وزیر بیل بلر که به معترضان اقدامات ناامن است.

“این است که بسیار مربوط به دیدن مردم به خطر انداختن زندگی خود و زندگی دیگران تلاش برای تداخل با قطار” ترودو گفت.

در ضمن کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت, پیشنهاد ولایتی پلیس تا به حال نقل مکان کرد و در به از بین بردن محاصره در Kahnawake Mohawk خاک در جنوب مونترال, زیرا کسانی که در بانک مسلح هستند به طور بالقوه با تفنگ.

نظرات خود را که به عنوان معترضان در Mohawk خاک در جنوب مونترال مسلح محاصره شده است که در محل پس از Feb. 8 بودند را رد کرد و اولین کشور تاکید کرد که تظاهرات صلح آمیز است یکی است.

Kenneth گوزن دبیر Mohawk ملت در Kahnawake گفت: معترضان مسلح نیست و این پیشنهاد وجود دارد که در حال AK-47s در سایت “بسیار غیر مسئولانه و مضحک.”

پیش از آن در روز دیر صحبت کردن در برابر یک امکان مداخله خارج از پلیس گفت: هر گونه تلاش برای به زور حذف سایت دیده می شود به عنوان یک “عمل تحریک و پرخاشگری که باعث تشدید در حال حاضر وضعیت فرار.”

“در نهایت سرکوبگر دولت با حمایت نیروی راه اشتباه را به صلح” گوزن در بیانیه ای گفت.

مجلس از سازمان ملل کبک و لابرادور همچنین موضوع را با ایتالیایی, توالت اظهارات اصرار او به دقت بیشتری در بحث در مورد این موضوع.

“نخست وزیر ایتالیایی, توالت ساخت بسیار خطرناک و نظرات توهین آمیز نشان می دهد حضور سلاح در Kahnawake,” AFNQL رئیس گیزلن پیکارد در بیانیه ای گفت.

“او قطعا نمی در نظر گرفتن عواقب ناشی از کلمات خود را برای اعضای جامعه که زندگی با خاطرات 30 سال پیش به صورت روزانه است.”

این شرکت راه آهن به دست آمده از دستور روز سه شنبه برای پایان دادن به محاصره. سفر اختلالات اند ادامه داد: در روزهای اخیر پس از چندین بالا مشخصات محاصره برچیده شد توسط پلیس در کلمبیا و انتاریو در اوایل این هفته.

آژانس مسئول عمده رفت و آمد راه آهن خدمات پوشش خیلی از جنوب انتاریو گفت: آن را نمی شد پیش بینی هر یک از تاخیر و لغو آورده است که قطار متوقف در طول روز قبلی ساعت شلوغی.

Metrolinx اپراتور از رفتن شبکه حمل و نقل معلق خدمات سهشنبه در مسیرهای چندگانه به عنوان یک سری از تظاهرات انجامید و در اطراف تورنتو است.

پلیس شهر گفت: آنها بازداشت سه نفر در تظاهرات. آنها گفت: صبح روز چهارشنبه که ماموران ارائه معترضان با یک دستور و شروع به حرکت آنها را از آهنگ های راه آهن.

دولت های فدرال نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.

این گزارش توسط The Canadian Press برای اولین بار منتشر شده در Feb. 26, 2020

– با فایل های از لیام کیسی در تورنتو خنجر Meissner در ویکتوریا, Amy Smart در ونکوور و ترزا رایت در اتاوا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>