دیدار با غول جانور کیسه داری شبیه خرس نسبی که خراشیده کردن زندگی در استرالیا 25 میلیون سال پیش

محتوا در میان عجیب و غریب ترین حیوانات. آنها مانند یک انبوه بیش از حد رشد خوکچه هندی با یک boofy سر waddling راه رفتن مربع کردن کون عقب رو کیسه و در حال رشد مولر.

در واقع محتوا هستند oddballs و به نظر نمی آید بسیار شبیه به نزدیکترین زندگی بستگان کوآلا. اما koalas و محتوا (جمعی شناخته شده به عنوان “vombatiformes”) از آخرین بازماندگان یک بار به مراتب متنوع تر از marsupials که fossil تاریخ به عقب کشیده حداقل 25 میلیون سال است.

کار کردن چگونه این گروه متنوع fizzled از فقط به محتوا و koalas گرفته شده قرن ها فوق العاده اکتشافات در فسیل. ما اعلام یکی از این امروز ما در تحقیقات علمی منتشر شده در گزارش.

Mukupirna nambensis یکی از قدیمی ترین, کشف استرالیا marsupials. خود را رونمایی کرده است عمیقتر درک ما از روابط و تاریخچه تکاملی یکی از عجیب ترین گروه هایی که پس از حکومت این قاره است.


ادامه مطلب: بومی استرالیا شرکت وجود داشته است با megafauna برای حداقل 17,000 سال


Acupuncturing زمین

در سال 1973 در دریاچه Pinpa – کوچک خشک دریاچه نمک در جنوب استرالیا – چند نهادی سفر رهبری palaeontologist کیر Tedford از موزه آمریکایی تاریخ طبیعی کشف یک میزبان از حیوانات منقرض شده.

ترکیبی از خشکسالی و بادهای قوی دمیده شن کردن سطح بستر دریاچه آشکار باقی مانده از حیوانات است که پس از کشته شدن گیر کرده در گل و لای 25 میلیون سال پیش.

یکی از اکتشافات بود که جمجمه و اسکلت جزئی از بزرگ و متمایز جانور کیسه داری شبیه خرس مانند حیوانات بود که به وضوح به علم – Mukupirna.

آن فسیل پیدا شد با فشار دادن یک میله فلزی به رس در فواصل سراسر دریاچه, سطح کمی شبیه acupuncturing پوست مادر زمین. اگر میله زده چیزی سخت این تیم کاوش های باستان شناسی را به پیدا کردن آنچه که معمولا fossilised اسکلت در غیر این صورت نهان حیوانات.

هنگامی که کشف آنها در روکشی از گچ پوسته برای حمل و نقل بازگشت به موزه تاریخ طبیعی که در آن آنها قرار گرفتند و به سال از آماده سازی دقیق. اگر چه Mukupirna کشف شد این راه در سال 1973 آن را تنها در حال حاضر ما می توانیم به طور رسمی اعلام کرد این کشف به جهان است.

این عکس نشان می دهد که جمجمه این جانور کیسه داری شبیه خرس نسبی Mukupirna nambensis. جلوی جمجمه است که به سمت بالای عکس. جمجمه 19.7 سانتی متر است. Julien Louys گریفیث دانشگاه و رابین بک دانشگاه سالفورد, نویسنده ارائه شده

ماموت پیدا کردن

یکی از قابل توجه ترین چیز در مورد این جانور کیسه دار است و اندازه بزرگ آن است که ما برآورد شد بین 143-171kg بیش از چهار برابر بزرگتر از هر زنده جانور کیسه داری شبیه خرس.

اندازه آن با الهام از نام علمی Mukupirnaاز کلمات mukuمعنای “استخوان” و پیرنامعنی “بزرگ” در Malyangapa و Dieri زبان مردم بومی از مرکزی استرالیا.

ما کار می کرد اولین vombatiform marsupials احتمالا وزن حدود 5 کیلوگرم یا کمتر (در حدود اندازه یک مدرن کوآلا). که گفت: وزن بدن در حدود 100kg مانند است که از Mukupirnaو سپس تکامل یافته به طور مستقل حداقل شش بار در شاخه های مختلف درخت خانواده.

بزرگترین از این خواهد بود Diprotodon در مورد سه تن, بزرگترین جانور کیسه دار.

رفتار به خراش

Mukupirna‘s لمسي بودند با قدرت عضلانی و دست آن ممکن است کار کرده اند مانند بیل یک ویژگی مشترک با مدرن محتوا. همچنین محتوا از آن بود که احتمالا در ابتدا خوب-جوینده. اما بر خلاف امروز محتوا آن را احتمالا نمی تواند نقب زدن.

اگر چه Mukupirna به وضوح گیاه خوار بر خلاف محتوا آن گونه دندانها پایین تاج با به خوبی توسعه یافته ریشه. این نشان می دهد آن را نمی توانست جان سالم به در ساینده مواد گیاهی مانند چمن که امروز محتوا مصرف بدون مشکل.

استرالیا سه گونه بومی از جانور کیسه داری شبیه خرس: مشترک جانور کیسه داری شبیه خرس Vombatus ursinus (تصویر) شمالی مو-بینی جانور کیسه داری شبیه خرس (Lasiorhinus krefftii) و از جنوب مو-بینی جانور کیسه داری شبیه خرس (Lasiorhinus latifrons). شاتر

گرده ها را در سپرده های فسیلی نشان می دهد که بر خلاف امروز وجود دارد هیچ مراتع در این منطقه مرکزی استرالیا ، آن را تحت سلطه بود scrubby انبوه بود که همچنین به possums koalas و یورتمه رفتن کانگوروها.

اما در کنار آنها خیلی غریبه تر بدوی حیوانات که باید به سمت چپ هیچ زندگی فرزندان. این شامل Ilariaبود که کمی شبیه غول پیکر, koala, Ektopodonیک arboreal جانور کیسه دار با دندان های مثل پنیر-پنجره اهنی و Wakaleoیک پلنگ به اندازه جانور کیسه دار شیر با برخی از وحشی ترین سلاخی دندان تا کنون تکامل یافته توسط یک پستاندار.

این جنگل ها نیز مربوط توسط بزرگ داخلی دریاچه ها که در خانه بودند به lungfish لاک پشت و تمساح و فلامینگو و اردک و سنگ curlews و حتی آب شیرین دلفین ها.


ادامه مطلب: یک گونه جدید از جانور کیسه دار شیر به ما می گوید در مورد استرالیا گذشته


از دست زمین

با مقایسه ویژگی های مختلف از Mukupirna را دندان و اسکلت ما کشف آن را به نزدیک ترین شناخته شده نسبی مدرن محتوا. در عین حال آن را به عنوان های مختلف از محتوا به محتوا هستند از koalas به همین دلیل است که آن را قرار داده شده در یک خانواده جدید خود: این Mukupirnidae.

به رسمیت شناختن رسمی از Mukupirna را پر می کند و در عین حال یکی دیگر از جذاب شکاف در دانش ما از عجیب و شگفت انگیز تاریخچه تکاملی پستانداران در این قاره است.

متاسفانه این احتمال وجود دارد همه mukupirnids شده هنگامی که یک تغییر جهانی آب و هوا باعث تغییر محیط زیست از scrubby جنگلهای 25 میلیون سال پیش به مراتب lusher و بیشتر زیستی جنگلهای انبوه 23 میلیون سال پیش.

این امر منجر به شدید تر شرایط گلخانه ای و محیط زیست احتمالا مناسب نیست به mukupirnids.

امیدوارم این حلقه یک زنگ هشدار در مورد وضعیت آب و هوای زمین در حال حاضر است. اگر ما نمی تواند کاهش سرعت گرمایش جهانی ما باعث شده چگونه بسیاری از استرالیا و منحصر به فرد بومی موجودات زنده را به زودی Mukupirna در به طور فزاینده ای شلوغ پرتگاه انقراض ؟