دیدار با سیاه snowshoers که 1000 کیلومتر راه می رفت در سراسر کانادا در سال 1813

Snowshoeing در جنگل در زمستان آفتابی روز من است ایده سرگرم کننده است. زمانی که در حال بازی در برف, در زمستان به نظر می رسد به تصویب سریع تر است.

بیش از دو سوم از کانادایی شرکت در تفریحات با توجه به آمار کانادا. برخی از 13 درصد از این طبیعت طرفداران لذت بردن از snowshoeing. در مقایسه با اسکی, snowshoeing, کلید کم است ارزان و آسان برای یادگیری است. و می توان آن را در هر نقطه تا زمانی که بارش برف وجود دارد.

کفش برفی راه می رود و نژادها بودند یک بار محبوب ترین ورزش های زمستانی در کانادا قبل از, هاکی روی دست گرفت که جایزه. یک قرن پیش snowshoe باشگاه بودند پراکنده در سراسر کشور است. مهم ترین بود مونترآل Snowshoe باشگاه تشکیل شده در سال 1840. آن سازمان حرفه ای و آماتور نژادها.

خداوند استنلی از پرستون بودن “منعکس’ به عنوان یک عضو از مونترآل Snowshoe باشگاه در سال 1866. Wm. Notman و پسر/McCord موزه /VIEW-2425

برخی از مردان هنگامی که snowshoed بیش از 1000 کیلومتر در حدود 50 روز. حماسه بازحمت حرکت کردن آنها را در زمان از فردریکتون, N. B. به کینگستون, Ont. بر خلاف ما, این مردان بودند و نه انجام آن را برای تفریح در فضای باز.

مردان سیاه و سفید بودند بخشی از 104, New Brunswick هنگ ، هنگ چپ فردریکتون on Feb. 16, 1813 و به دنبال بانک های یخ زده سنت جان, Madawaska و سنت لارنس رودخانه ها تا زمانی که آنها رسیده کینگستون. آنها وارد شده در ماه آوریل است.

600 یا بیشتر سربازان از 104 مهاجرت در سراسر کشور برای تقویت کانادا دفاع در برابر قریب الوقوع ایالات متحده تهاجم. این شناخته شده به عنوان جنگ سال 1812 حتی اگر درگیری شد و گسترش بیش از دو سال آینده.

مردان سیاه و سفید در 104 شامل هری Grant, Richard Houldin و هنری McEvoy. آنها جزئی پاورقی در جنگ سال 1812 و معمولا نادیده گرفته و در حساب از جنگ است.

این 104th است که در زیر به رسمیت شناخته شده نظامی مارس در تاریخ همتراز با راهپیمایی در تاریخ است. در اینجا مسیر نقشه برداری. درو Kennickell/St. John River جامعه

بومی فناوری

این erasure از این سربازان از 104 شرح زیر الگوی معمول از حذف افرادی از جریان اصلی تاریخ کانادا به عنوان خود وجود یا عدم وجود پرسش در مورد مسابقه و امپراتوری و نسل کشی و برده داری.

زمانی که مردم سیاه و سفید اذعان دارند آن است که معمولا در اشاره به راه آهن زیرزمینی و فراریان پرواز از بردگی به آزادی در بزرگ سفید شمالی. تمرکز بر این بخش از تاریخ نادیده 200 سال برده داری در کانادا و چگونه زندگی می کنند در پی آن همچنان به شکل سیاه و سفید زندگی امروز است.


ادامه مطلب: اصل و نسب آگهی می شود آن اشتباه: کانادا هرگز برده-رایگان


این 104 طولانی مارس ممکن بود به عنوان ارتش با استفاده از تکنولوژی بومی و روش های برای زنده ماندن از زمستان تقلا کردن. برای مثال یک جفت از مردان هر فشار و کشیده دراز لود شده با مواد غذایی خود را و دنده. سورتمه دراز و باریک بود که یک بومی سنتی حالت زمستانی حمل و نقل.

مردان عینک کفش. این بومی کفش مناسب برای پیاده روی بر روی یخ یا برف آنها به عنوان نور گرم و ضد آب است.

پس از آن وجود دارد بومی برفی ، آنها ضروری زمستان دنده به عنوان آنها ساده ترین راه را برای حرکت در برف — اگر شما یک شکارچی سرباز یا فقط برای قدم زدن بیرون.

فقط با چکمه در هر مرحله یکی خواهد سینک تا زانو یا لگن در چیزهای سفید. در یک وضعیت متفاوت این می تواند کشنده باشد. سرد, پاهای, مستعد ابتلا به سرمازدگی و یخ زدگی می تواند در نهایت به قطع عضو و یا مرگ. برفی گسترش بدن وزن به طوری که یکی می تواند راه رفتن و نه نزول به پودر و می تواند سفر بیشتر با تلاش کمتر است.

حجاری بر روی موج کاغذ از ‘Snowshoeing, باشگاه مونترآل.’ چند مرد به تصویر کشیده شده پیاده روی در جنگل های پوشیده از برف با snowshoes. هنری Sandham (1842-1910)/کتابخانه و آرشیو کانادا Acc. هیچ. R9266-1432, CC BY-NC

در اخیر snowshoe پیاده روی من گذشت از طریق یک رشته از سرو درخت مسواک زدن چند شاخه که من trudged توسط. درختان منتشر شد یک عطر بود که تازه و نیرو بخش. در ذهن من آن است که بوی کریسمس.

مردان از 104 هم دوست cedars. و نه تنها برای عطر و بوی. آنها با استفاده از شاخه به رختخواب هر شب به عنوان آنها نشسته اند در موقت خیمه مخروطی سرخ پوستان ساخته شده از نهال و عایق با شاخه ها و خزه. یک پتو و یک آتش سوزی در وسط آنها را گرم نگه داشته و در sub-zero شب.

“ما برای این ساخته شده’

ده سال پیش در کانادا, میزبانی زمستانی ونکوور 2010 بازی های المپیک است. این خلیج هودسون شرکت ما یاد خرده فروش Canadiana یک کمپین بازاریابی با شعار “ما برای این ساخته شده.”

در این تصاویر از مبارزات انتخاباتی پیشگامان و بعد از آن ورزشکاران skiied, پیاده و tobogganed در یک سرزمین عجایب زمستانی است. تقریبا همه مردم قابل مشاهده در تبلیغات سفید هستند. بنابراین از آن ساخته شده صریح و روشن ارتباط بین نژاد زمستان و تفریح خارج از منزل. آن را منعکس دو غالب اسطوره ملی کانادا — به عنوان “بزرگ سفید شمال” و “خارج از منزل بزرگ.”

وجود دارد بسیاری از مسائل را با این, آگهی, اما من علاقه مند در چگونه آن را whitewashed تاریخ کانادا و خارج از منزل تفریح و سرگرمی. چه چیزی تغییر کرده است در دهه گذشته?

برفی ارزان قیمت برای اجاره در اسکی و پارک و از خارج از منزل, تفریح, فروشگاه ها. Snowshoeing به بازار عرضه شده است به عنوان یک واقعا کانادا ورزش در زمستان است که در دسترس برای گروه های سنی مختلف سطح آمادگی جسمانی و توانایی های خود.

این یک راه بسیار خوبی برای خانواده ها به صرف یک روز زمستانی در خارج از منزل. بازاریابی عکس های پر شده با سفید, مردم, در, روشن, رنگ نئون و کت و romping در برف. آنچه از دست رفته است از تصاویر بومی و افراد دیگر از رنگ. برف رایگان است اما مسابقه نقش مهمی در که می خواستم و می شود که دسترسی به snowshoeing.

جان Marrion به تصویر کشیده شده در اینجا بخشی از 104 (New Brunswick) هنگ ، Beaverbrook مجموعه ای از جنگ هنر/کانادا موزه جنگ/CWM 19810948-008

شادی خارج از منزل

من snowshoeing ربط دیگر مردم بودند و مسابقه را از طریق جنگل. آنها snowshoe دونده لباس پوشیدن و در نور دنده در حال اجرا. بسیاری از لای کرا و رنگ. آنها فریاد زد: سلام به عنوان آنها توسط میره.

چیزی بود که حفاری در جنگل. من به دنبال گوش من swivelled سر من و خال خال یک دارکوب گرفتن آن ناهار از grubs از پوست درخت. کمی پچ قرمز در پشت سر آن جسورانه بود چلپ چلوپ از رنگ طبیعی در یک چشم انداز از برف سفید و بژ درختان.

من snowshoed حدود شش کیلومتر در من کوچک بازحمت حرکت کردن در آن روز. و سپس من انجام شد. خسته و آماده برای شکلات داغ و کیک در کافه.

سیاه و سفید دوست و همکار خود 104th snowshoers گرفته اند که حدود دو ساعت به انجام آن از راه دور. آنها تا به حال 1000 کیلومتر به snowshoe. یک روز من برنامه ریزی برای بازسازی تاریخی خود feat به عنوان بخشی از پروژه نقشه برداری چگونه مسابقه قطع با خارج از منزل, تفریح, جغرافیا و سفر ماجراجویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو