دیدار با 22 سال, Quebec, فروشگاه مواد غذایی, کارگری که برنده $70 میلیون

مونترال — این یک روز هیجان انگیز برای 22 سال گرگوری متیو و همچنین هفت نفر از اعضای خانواده اش که دریافت چک برای 70 میلیون دلار از Loto-کبک جمعه.

برندگان جمع آوری جایزه خود را در ساعت 11 صبح در Loto-کبک در استان کبک سیتی.

Loto-کبک در روز جمعه شناسایی برندگان به عنوان متیو و اعضای خانواده Ursule Jolicoeur ساندرا Julien, سونیا جولین سیلوی Julien دنیس Lessard, Derek Prevost و استفان کشيش.

متیو که مشغول به کار در یک IGA فروشگاه مواد غذایی در Lévis, حومه از شهر کبک برگزار شد برنده بلیط برای قرعه کشی ثبت این گذشته شنبه ،
 

متیو اعتبار بلیط و پس از ورود در کار صبح روز چهارشنبه. او گریه میکرد و تکان دادن یکی از همکاران او گفت:, و اضافه کرد که پدرش تا به حال به او را انتخاب کنید تا به خاطر او نبود در دولت به درایو صفحه اصلی.

“هنگامی که وجود دارد هیچ کس در ثبت نام من به او گفتم صندوقدار به چک کردن بلیط و او آن را چک و من نمی توانستم باور چشمان من,” او گفت:. “و من هنوز هم می تواند آن را باور نمی کند.”

متیو گفت: اولین تماس او ساخته شده بود به خانواده اش.

“من رفتم به نشستن چون نمی توانستم صحبت یا فکر می کنم. که من پس از آن من به نام من برادر و سپس آنها آمد و به من پیوست و در IGA و ما رفت و مستقیما به پدربزرگ و مادربزرگ من به یک نفس است.”

خانواده برخی از برنامه های برای برنده تمام پولها در حال حاضر – مانند سفر و خرید اتومبیل های جدید – اما هنوز به شکل آنها را با خود برد.

“ما یک خانواده صمیمی و من هیجان زده هستم که ما قادر به تجربه این زندگی در حال تغییر لحظه ای با هم” متیو مادر, ساندرا جولین روز جمعه گفت.

IGA فوق العاده که در آن او خریداری بلیط را دریافت خواهد کرد $700,000 کمیسیون و یک درصد از این جایزه برای فروش بلیط برنده.

عجیب جایزه بزرگترین برنده تمام پولها همیشه برنده در کبک می آید و در طول Loto-کبک سالگرد 50th جشن.

این دومین بار در کمتر از دو ماه است که 70 میلیون دلار برنده تمام پولها در خطر است. آخرین قرعه کشی برنده شد در ژانویه. 7 در انتاریو است.

در طول این آخرین قرعه کشی هشت اضافی $1 میلیون دلار جایزه شد و همچنین برنده در استان کبک و انتاریو چمن زار و آتلانتیک کانادا.

– با فایل های از CTV News’ Basem Boshra و کانادا را فشار دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>