تفکر ریاضی آغاز می شود در اوایل سال با گفت و گو و در دنیای واقعی اکتشاف

این طبیعی است که به فکر می کنم که ریاضیات است که در درجه اول در مورد اعداد. در مدرسه ما برای اولین بار یاد بگیرند که چگونه به تلاوت اعداد و سپس زمان قابل توجهی صرف نوشتن آنها را و دستکاری آنها را بر روی کاغذ. البته اعداد (نوشته نماد برای اعداد) همراه با دیگر نمادهای مهم برای برقراری ارتباط ایده های در مورد مقدار و بیان نحوه ارتباط آنها با یکدیگر است.

اما آنچه به نظر می رسد از دست داده در گفتگو در مورد ریاضیات مدرسه این است که ریاضیات در درجه اول در مورد تفکر است.

به جای بحث که آیا “کشف یادگیری” و یا “اصول” هستند مهم برای کودکان توجه بیشتری مورد نیاز است برای حمایت از توسعه کودکان را به فکر کردن در مورد مقدار و فضا.

مقدار قابل توجهی از تحقیقات در حال حاضر نشان می دهد که کودکان موفقیت در مدرسه بستگی دارد که تا چه حد والدین و مربیان آنها را تشویق به فکر می کنم ریاضی در سال های قبل از آنها وارد درجه 1.

ممکن است که لازم است حتی به تمرکز در کودکان را به فکر کردن در مورد حساب در اوایل سال به طوری که آنها شروع به خود را در آموزش و پرورش رسمی در پای راست.

توجه بیشتر مورد نیاز است برای حمایت از توسعه کودکان را به فکر کردن در مورد مقدار و فضا. (Shutterstock)

صحبت کردن در مورد ریاضی

تصور کنید شما با داشتن یک گفتگو با یک گروه از kindergarteners. شما آنها را به یک داستان در مورد دو کودک در خانه مادر بزرگ که چهار کوکی ها به همان اندازه. شما آنها را درگیر در یک گفتگو در مورد چگونه بسیاری از کوکی ها هر کودک می شود. برخی از کودکان را از بازی کوکی ها و عمل به آن است. دیگران قرعه کشی تصاویر به فکر می کنم در مورد مشکل.

سپس شما بپرسید چه اتفاقی می افتد اگر دو فرزند دیگر به جدول آمد. خواهد هر کودک بیشتر کمتر و یا به همان تعداد از کوکی ها ؟ چگونه شما می دانید?

در چنین وضعیت کودکان درگیر شدن در یک بحث پر جنب و جوش در مورد هم ارزی بندی و پارتیشن بندی و توزیع و مقایسه مقادیر.

مزایای متعددی برای این نوع از مکالمات. به وضوح وجود شناختی و مزایای اجتماعی برای فرزندان تبیین و توجیه خود را از تفکر است. نکته در اینجا این است که کودکان در حال درگیر شدن با مفاهیم هستند که بنیادی به ابتدایی برنامه درسی: مفاهیمی مانند معنای تقسیم اهمیت مساوی پارتیشن و آنچه اتفاق می افتد به هر سهم که مقسوم علیه (تعداد كه) بزرگتر می شود.

همچنین مهم است به یاد داشته باشید این است که کودکان در حال دست و پنجه نرم کردن با مهم ایده های ریاضی بدون نوشتن رسمی نمایندگی مانند اعداد یا نشانه ها برای بخش (÷) یا برابر است با (=).

تأمل در مفاهیم و فکر کردن در مورد آنچه آنها به معنی این است که در قلب ریاضیات; از جمله فعالیت های است که نه تنها ممکن است در سال های اولیه ضروری است. آن را باید به حال در طول تمام این سالها از یک کودک توسعه ریاضی در مدرسه و خارج.

کودکان ایده های ریاضی

دانشجویان و همکاران ما در آزمایشگاه تحقیقاتی در دانشگاه کونکوردیا در حال پیدا کردن که کودکان قادر به درگیر شدن با بسیاری از ایده های بزرگ است که دهانه برنامههای درسی ریاضی: ضرب و تقسیم و برآورد ارزی محل ارزش کسری و حتی جبری استدلال است.

این نشان می دهد که ایده های خود را به طور کامل مادر و یا که آنها مهارت در بیان ایده های خود را به طور رسمی. در واقع این ایده از ظهور اکتشافات با اشیاء و اقدامات در دنیای واقعی زمینه.

گسترش و پالایش کودکان بصری و در عین حال عمیقا ایده های ریاضی و به آنها این نمادها به نحو نشان دهنده این ایده ها در نتیجه تبدیل شدن به هدف اصلی از تدریس ریاضیات در مدرسه است.

برای مثال یک kindergartener می تواند درک کند که اگر او تا پنج قاشق و دوست او را نیز تا پنج قاشق آنها را به همان تعداد از اشیاء. درجه 1 معلم می تواند پس از آن نشان می دهد این دانش آموز نماد برای ابراز عددی ارزی با استفاده از علامت مساوی نماد (5 = 5). پنج-سال-کودک می تواند نشان دهد که چگونه سه نفر می تواند به اشتراک گذاشتن یک نوار شکلات به همان اندازه پارتیشن بندی یک مستطیل را به سه قسمت مساوی. یا یک درجه 1 معلم می تواند نشان می دهد این کودک چگونه برای بیان مقدار هر فرد دریافت هر دو در عبارت “یک سوم” و عددی را به عنوان “1/3.”

چنین نمادها و تعمیم آنها نشان دهنده به نوبه خود می تواند مورد استفاده برای ایجاد پیچیده تر و ایده, نتیجه آشکار تجمعی و تکراری طبیعت ریاضیات یادگیری است.

بدون تمرکز بر معنی در تمام سطوح آموزش کودکان است که صرف زمان در مدرسه دستکاری اعداد بر روی یک تکه کاغذ به عنوان مثال بعید است به منظور توسعه خود را درک ریاضی.

کودکان ایده های ریاضی در حالت ایده آل پرورش خوب قبل از تبدیل شدن آنها به مهارت در نوشتن رسمی نمایندگی مانند اعداد. (Shutterstock)

اوایل سال

ما در حال حاضر می دانیم که اگر کودکان در معرض نیست مهم ایده های ریاضی از طریق فعالیت و گفتگو در اوایل سال آنها را فاقد مهم و پایه برای درجه 1 و مهمتر از آن تبدیل خواهد شد به طور فزاینده دشوار است برای آنها را به گرفتن تا خود را مجهز تر همسالان در مدرسه است.

این اثر برجسته برای بسیاری از کودکان در فقر زندگی می کنند که به خصوص در معرض خطر در اوایل حساب مشکلات است. کودکان اغلب فاقد کلید بنیادی شایستگی زمانی که آنها وارد مهد کودک با داشتن کمی به حال قرار گرفتن در معرض ریاضی “بحث” در صفحه اصلی.

اگر چه آن را هرگز خیلی دیر شده برای کمک به یک کودک است که تلاش در ریاضیات و فرصت هایی برای بستن شکاف تبدیل شدن به کمتر و کمتر کودکان به عنوان پیشرفت از طریق سیستم مدرسه.

آماده سازی کودکان برای یادگیری ریاضیات در مدرسه به معنای داشتن مکالمات با آنها در مورد ایده های ریاضی اما این به آن معنا نیست مثلا تطبیق درجه 1 برنامه درسی در اوایل دوران کودکی تنظیمات.

نه به این معنی تخمگذار زمینه با درگیر شدن کودکان در ایده های است که اجازه خواهد داد که برای توسعه ریاضی مهارت در طول تحصیل خود را. در این راه وجود دارد این است که هیچ تفاوت کیفی بین حساب در اوایل دوران کودکی تنظیمات و ریاضیات در مدرسه ابتدایی.

اولین گام در تعامل با کودکان در بنیادی حساب مفاهیم شناخت تداوم در رشد کودکان خواهد شد که ارائه یک نمایش واضح تر در مورد چگونگی کمک به آنها را در هر سنی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de