گورهای دسته جمعی برای coronavirus قربانیان باید به عنوان یک شوک – چگونه فقیر به خاک سپرده شده است برای قرن ها

Coronavirus است که نه تنها کنترل ما چگونه زندگی می کنند اما به طور فزاینده ای چه اتفاقی می افتد بعد از ما می میرند.

در اوایل ماه آوریل شهر نیویورک شورای سلامت کمیته صندلی Mark Levine تولید وزوز پس از به tweeting است که با توجه به موقت تدفین در پارک محلی برای قربانیان COVID-19. رسانه های خبری و رسانه های اجتماعی کاربران مشتاقانه در گردش خود را توییتهایی که به نظر می رسید شوم نشانه ای از این بیماری را انکار کرد.

اگر چه مسئولان شهرستان اطمینان داد که ساکنان موقت مانند مايکل تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است قرار گرفته و هوایی فیلم از کارگران در دنده محافظ interring بدن در هارت جزیره شهر “پاتر میدان” به نظر می رسید برای تایید است که این بیماری همه گیر شد و قریب به اتفاق هر دو مراقبت های بهداشتی ما و مرگ ما مراقبت از صنایع است.

برای افرادی که در انتظار یک “مناسب” ارسال کردن زمانی که آنها می میرند تصاویر تکان دهنده اما برای هزاران نفر از آمریکایی های فقیر چشم انداز دفن در چنین قبر رو به رشد است واقعیت است. آن را نیز چیز جدیدی نیست.

هزینه های در حال مرگ

دفن در جزیره هارت شده است سرنوشت بی بضاعت نیویورکی برای سال. این شهرستان خریداری شده این جزیره در سال 1868 و انجام آن دفن وجود دارد به شرح زیر است. با حدود 1,000,000 افراد دفن وجود دارد از این جزیره خارج برانکس یکی از بزرگترین کشور پاتر زمینه, اما آن را قطعا نه تنها یکی است.

برنامه ها وجود دارد در سراسر کشور برای رسیدگی به بی بضاعت مرده یک دسته که شامل محراب و یا افراد مرده که خانواده نمی تواند و یا نمی خواهد ادعا می کنند بدن خود را. این برنامه ها توسط دولت متفاوت است و در بسیاری از موارد توسط شهرستان. بیشتر اجازه می دهد برای یک مدت زمان طولانی برای خانواده به ادعا باقی می ماند و سپس با تکیه بر روش های مختلف برای دفع از بدن به سمت چپ پشت سر گذاشت.

شیکاگو inters باقی مانده در زمین های اهدا شده توسط قلمرو مذهبی اسقف اعظم کاتولیک در کوه الیوت گورستان. سان فرانسیسکو قرارداد با یک گورستان در نزدیکی اوکلند به دور از سوزانده باقی مانده در دریا.

هزینه ها برای دست زدن به این می ماند می تواند از چند صد تا چند هزار دلار در هر بدن ایجاد بار مالی برای برخی از شهرها و استان ها. اغلب هولوکاست روش ارجح است از دفع به دلیل هزینه پایین تر اما در برخی موارد شهرستانهای اهدا مرده به علم پزشکی است که به صورت رایگان.

غنی و انجام مرگ

به عنوان یک مورخ از مرگ در امریکا, من را دیده اند که چگونه اجتماعی و اقتصادی ایستاده است به طرز چشمگیری شکل نهایی وضع مرده در طول زمان به خصوص پس از ظهور صنعت تشییع جنازه پس از جنگ داخلی. در پایان قرن 19 مرفه تر می تواند استطاعت به embalmed گذاشته در تابوت حمل و نقل به یک گورستان قرار داده و به استراحت در یک طرح مشخص شده که ممکن است هزینه حدود 100 دلار – حدود $3,000 دلار امروز.

اما کسانی که بدون استفاده به مدت طولانی با اتکا بر جامعه به درستی از خود دور می ماند. در جوامع روستایی که اکثر ساکنان می دانستم که یکی از دیگری ضعیف ممکن است حداقل امید به دریافت بینام طرح در محلی کلیسا – اولیه سایت دفن تا زمان استقرار در مکان دفن زمین در قرن 19.

در شهرستانها اما بی بضاعت مرده می شد مسئولیت بخش های شهری مانند هیئت مدیره بهداشت و درمان. به عنوان بهتر دستمزد جلب کارگران به مناطق شهری در اواخر قرن 19 و مقامات مشغول به کار به آدرس درک مشکلات ناشی از صنعتی شدن و رشد سریع جمعیت: فقر و معاون جرم و جنایت و بیماری است. کسانی که درگذشت در بیمارستان poorhouses, workhouses, یتیم خانه ها و یا در زندان بودند و معمولا خاک شهرستان با کمی مراسم است. بدن قرار داده شد در ساده تابوت و carted مستقیم به مردم در زمینه دفن با حداقل خدمات مراسم تشییع جنازه.

قبر مارک ورود به نیویورک هارت جزیره گورستان. ست Wenig/AP Photo

متاسفانه دفن در پاتر زمینه نیز گاهی اوقات رندر فقیر بیشتر در معرض خطر مرگ از آنها شده بود در زندگی. در دوران قبل از اراده بدن کمک مالی برنامه های دانشکده های پزشکی سراسر کشور اغلب هدفمند فقیر – به عنوان به خوبی به عنوان جنایتکاران و آمریکایی های آفریقایی تبار – برای تشریحی آزمایشگاه. دانشجویان پزشکی و یا حرفه ای قبر سارق مسلح disinterred باقی مانده تحت پوشش از شب و گاهی با اجازه صریح و روشن از رشوه مقامات دولتی یا گورستان کارکنان. چه چیزی بیشتر تمرین قبر سرقت در نهایت قانونی تحریم از طریق عبور از آناتومی عمل به موجب آن ایالات ماساچوست و میشیگان مجاز دانشجویان پزشکی به تشریح بلامعارض بدن از poorhouses.

حتی بدون تهدید از کالبد شکافی این پاتر زمینه – پس از کتاب مقدس, خاک رس غنی از زمین دفن بالا کاهنان اورشلیم خرید با یهودا’ 30 قطعه نقره ای – یک محل از ننگ. به عنوان یک نتیجه بسیاری از جوامع انجام آنچه آنها می تواند به محافظت از خود را از این سرنوشت. به عنوان مثال سیاه و سفید کلیساها مانند بالتیمور آفریقایی Methodist اسقفی کلیسا تاسیس دفن زمینه را برای این شهر به بردگی گرفته شده و ساکنان. به طور مشابه, آفریقایی خیرخواه جوامع در قرن 19th و 20th اغلب پرداخت می شود مراسم تشییع جنازه و کفن و دفن هزینه برای اعضای خود است.

به طور دائم پارک

به همین ترتیب نیویورک جامعه یهودی بود دفن جوامع و مهاجرت جوامع کمک های که ارائه خدمات مشابه اطمینان افراد باقی مانده بخشی از جامعه خود و حتی در مرگ.

چنین شیوه دشوار بود به حمایت در طول دوره بحران است. برای مثال در طول مرگبار شیوع تب زرد و وبا در قرن 19, نیویورک, مقامات – از ترس این که مرده بودند مسری – عجله دفن اجساد در پارک محلی. در چنین موارد اجساد قرار داده شد در ترانشه با مراسم و یا مراقبت های صمیمی. به طور مشابه زمانی که آنفولانزا غرق فیلادلفیا در سال 1918 جسد دفن شده در گورهای دسته جمعی در سراسر شهرستان. چنین گورهای نیز رایج پس از انبوه مرگ و میر حوادث مانند سال 1889 سیل جانزتاون به خصوص قبل از آزمایش DNA برای شناسایی ناشناخته باقی مانده است.

اخیر احساس وحشت و نگرانی در مورد هارت جزیره اجازه می دهد تا ما را به در نظر گرفتن که چرا این توده تدفین مشکل ما است. آنها در خدمت نه تنها به عنوان یادآوری از مرگ و میر خود ما بلکه شکنندگی ما مرگ آداب و رسوم در زمان بحران. همه ما امیدواریم که که ما مرگ خوب خواهد بود و با مرگ عزیزان احاطه شده اما COVID-19 جان مردم در انزوا و محدودیت آداب و رسوم ما. با این حال در حال حاضر یک واقعیت برای بسیاری از آمریکایی ها.

بی بضاعت تدفین شده اند در حال افزایش برای سال با توجه به افزایش هزینه های مراسم تشییع جنازه و گسترش شکاف بین فقیر و غنی در حال حاضر بیشتر تشدید این بیماری همه گیر اقتصادی اثرات. ما به احتمال زیاد افزایش در تعداد زیادی از مردم برای آنها از جمله دفن باقی مانده است یک امکان واقعی حتی پس از همه گیر ساکن.

[شما نیاز به درک coronavirus همه گیر و به ما کمک می کند. خواندن این گفتگو را در خبرنامه.]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو