ماسک تجدید نظر است و نه قرار دادن در

مرجان (نه کارن) دکمه شمالی اپپینگ می نویسد: “حال گذشته اولین خیط و پیت کردن جوانان و داشتن به دست آورد و تعداد چین و چروک های صورت و لکه های, من در آغوش استعاری زبان, تاج, ماسک صورت. خود تزئین شده من احساس می کنم این باعث می شود من نگاه کاملا مرموز و همچنین به عنوان پوشش بسیاری از گناهان از زندگی. تنها این است که من عینک غبار و به عنوان من می توانم به خوبی و بدون آنها من به سادگی آنها را ترک کردن. پس از همه, که چشم آینه روح است.”

“NADS’ زمان obstructionist عمل (C8) ممکن است نشان می دهد که هر COVID دارای یک پوشش نقره” فکر می کند Michael Reilly از Bateau بای. متاسفانه Jonty Grinter از کتومبا نیست بنابراین مطمئن شوید که: “من نمی دانم چه recesses جورج Manojlovic ذهن سرگردان از طریق در طول روز و من مطمئن هستم که من می خواهم به می دانم به طوری که می تواند او لطفا نگه داشتن چیزهای بالاتر از کمربند و یا حداقل پوشیدن codpiece?”

“در Illawarra گزارش و حساب دیون خدمات اتوبوس دخالت (C8) و سخاوتمندانه کمک به جامعه وفور در دسترس می گوید:” گیلبرت Roodenrys از Bellambi. “وجود گزارش های متعدد که در طول افسردگی هیچ یک صرف نظر از شرایط مالی بود که سمت چپ ایستاده در ایستگاه اتوبوس.”

مایکل سینکلر ملبورن (Vic) می گوید آن را “دوست داشتنی برای دیدن Muppets موضوع آهنگ یک اشاره در ستون 8 در روز دوشنبه. من و همسرم با استفاده از آن به عنوان ورود ما موسیقی در عروسی ما دریافت. با خطوط مانند ‘این زمان را به بازی موسیقی” و ” از آن زمان به لباس تا حق آن را کاملا مناسب. ما تا به حال یک سالن موسیقی پر شده با تعداد زیادی از ما نزدیکترین و عزیزترین پس از آن واقعا پر شور ترین و الهام بخش celebrational, muppetational muppet show!”

“شاید الیزابت کربی در تحقیقات خود را در اثر ورزش (C8) می توانم پیدا کردن اگر هر گونه حقیقت در پشت این شوخی گردش در 1950s که دور قطعه منگنه از اثر ورزش قرار بود به بازار عرضه شده به عنوان ‘نعناع اواسط’,” enquires Garth کلارک از شمال سیدنی. “زباله نه می خواهم نیست.”

“آیا نمی ظروف سرباز یا مسافر با لا Marsellaise!” (C8) هشدار فرانک کربی از قلعه تپه. “پسر ما در زمان یک بازدید کننده به یک بازی AFL در بریزبن در سال 1999. ژیل غرق شد که تکان دهنده ملودی پخش شد بیش از ورزشگاه به تشویق جمعیت و سپس کاملا خشم زمانی که او متوجه آن شده بود ربوده و به عنوان تیم آهنگ برای بریزبن شیرها! خیلی mollification مورد نیاز است.”

[email protected]

هیچ فایل پیوست کنید. شامل نام و حومه و در طول روز تلفن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de