آفرین مسی بازدید چهار به عنوان Barca چکش ایبر 5-0

پیروزی بارسا در زمان بازگشت به لالیگا در 55 امتیاز دو جلوتر از رئال مادرید که در دیدار لوانته بعد در روز شنبه داد و آنها را تقویت قبل از لیگ برتر گذشته-16 و پا برای اولین بار کراوات در ناپولی در روز سه شنبه و هفته آینده مرحله نهایی مسابقات در واقعی.

مسی تا به حال نه گل در چهار بازی قبلی اما با قرار دادن قهرمان اسپانیایی پیش در تاریخ 14 دقیقه با رقص و barging راه خود را از گذشته سه بازیکن به حافظه اصلی برای درب بازکن.

او دو برابر سرب در 37 با همان اندازه موثر اعتصاب قبل از اتمام سه برابر لحظات بعد و مشبک خود را هدف چهارم در اواخر نیمه دوم قبل از آرتور Melo تکمیل بارسا بزرگترین برنده لیگ در این فصل با یک ضربه بزنید ،

“مسی انجام شده است این کار را برای 15 سال و او را برای رفتن به نگه دارید انجام این کار, او یک تضمین برای هر تیم گفت:” بارسا مربی Quique Setien.

“واقعیت این است که او همیشه باعث دردسر برای مخالفان و اگر او گل او آنها را تنظیم. به همین دلیل او بهترین در جهان چون او حل مشکلاتی که دیگران نمی توانند.”

آرژانتین با اهداف تشویق طرفداران که شروع به بازی با تکان دادن دستمال و خواستار Bartomeu به استعفا شد و پس از این باشگاه بود که درگیر یک رسوایی مربوط به یک شرکت استخدام برای نظارت بر پوشش تیم در رسانه های اجتماعی.

ناراضی مسی

مسی نشان داد او ناراضی بود با کسانی که اجرای بارسا در مصاحبه با روزنامه Mundo Deportivo در روز جمعه که در آن او در دفاع اخیر خود انفجار در برابر ورزشی کارگردان Eric Abidal و گفت: این تیم تا به حال با آن روبرو “مشکل بعد از مشکل”.

او همچنین در مورد قدرت بارسلونا طرف که ادعا کرد او به اندازه کافی قوی نیست در حال حاضر به چالش برای لیگ قهرمانان.

بارسا نگاه لرزان در مراحل اولیه در برابر ایبر و اذعان هدف بود که به سرعت بیرمنگام, اما آنها به زودی متوجه شد پای خود را به رهبری مسی بود که در unplayable بهترین.

پس از استفاده از ترکیبی از قدرت و مهارت خود را به نمره هدف اول او با استفاده از سرعت خود را به خط تیره گذشته ایبر دفاع چپ و ضربه توپ را به مراتب پایین گوشه.

مسی سپس نگاه به سه تا تراکتورسازی اما فرانسه به جلو از دست کنترل توپ و آرژانتین تمیز کردن با ضربه زدن در گل سوم.

جدید امضای مارتین Braithwaite آمد روی نیمکت در نیمه دوم به بارسا در اولین بازی پس از یک حرکت غیر منتظره از لیگ گذشت لگنس و دانمارک مهاجم به سرعت تاثیر ساخته شده با راه اندازی دو گل.

او ضرب و شتم یک بازیکن در این منطقه برای پیدا کردن مسی که با شمردن ایبر را ناامید مدافعان و دروازه بان Marko Dmitrovic قبل از رفتن توپ به خالص پس از آن حفر یک شات در Dmitrovic که آرتور به خاک سپرده شد در دوباره بجای اول برگشتن.

“Braithwaite را بیشتر از من انتظار, بسیار, بیشتر,” گفت: Setien. “راستش من فکر می کنم ما ساخته شده یک امضای فوق العاده ای. او را انطباق کاملا به آنچه می خواهیم انجام دهیم او درگیر شد در دو اهداف امروز و او می داند که بازی خیلی خوبی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>