مریخ راه اندازی: ناسا می فرستد و پشتکار مریخ نورد به فضا

پشتکار رور و آن نبوغ هلیکوپتر در نهایت در سفر به مریخ است.

فضاپیمای حامل مریخ نورد و هلیکوپتر با موفقیت راه اندازی شد به مریخ صبح روز پنج شنبه در داخل ایران راه اندازی داد Atlas V 541 موشک از کیپ کاناورال فلوریدا در 7:50 a. m. ET.

دانش آموزان الکس مدر و Vaneeza Rupani که به نام رور و همراه آن هلیکوپتر را در طول دو مسابقات ملی در اوایل سال جاری شد و در حال حاضر برای راه اندازی.

مرکز کنترل ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت در پاسادنا کالیفرنیا را تجربه برخی از زلزله فعالیت های پیش از راه اندازی این صبح اما تاثیر راه اندازی.

“من فوق العاده هیجان زده در مورد آنچه ما در مورد به انجام از آنجا که ما در حال رفتن به راه اندازی مریخ در 2020 با پشتکار ربات گفت:” ناسا مدیر جیم Bridenstine در یک نشست خبری در مرکز فضایی کندی. “اما وجود دارد خیلی بیشتر در اینجا. این اولین بار است که در تاریخ که در آن ما در حال رفتن به مریخ با صریح ماموریت برای یافتن حیات در جهان دیگر — باستان زندگی در مریخ است.”

پس از سفر از طریق فضا برای حدود هفت ماه پشتکار برنامه ریزی شده است برای زمین در Jezero دهانه در مریخ در فوریه 18, 2021.

مریخ در 2020 ماموریت راه اندازی رخ می دهد پس از نزدیک به یک دهه کار سخت و برنامه ریزی توسط هزاران نفر از مهندسین و دانشمندان و متخصصان در ناسا مراکز در سراسر کشور و شرکای تجاری.

در طول مراحل نهایی ماموریت آماده سازی تیم تا به حال برای مدیریت مشکلات coronavirus بیماری همه گیر.

“من واقعا نمی توانم بگویم به اندازه کافی در مورد چگونه باور نکردنی این تیم بود گفت:” مایکل واتکینز مدیر ناسا آزمایشگاه پیشرانش جت. “آنها واقعا knuckled پایین و تکمیل این برنامه و ما آماده برای رفتن. ناسا واقعا با هم به عنوان یک خانواده و واقعا این فقط یک تجربه شگفت انگیزی صاف با توجه به تمام مشکلات با Covid.”

به عنوان بسیاری از در ناسا گفت: رور واقعا زندگی می کند تا نام خود را.

این یکی از سه ماموریت از جمله چین Tianwen-1 (که حامل مریخ نورد) و امارات متحده عربی’ امید پروب است که راه اندازی کرده اند به مریخ در این تابستان. چرا که فرصت برای پرتاب به مریخ رخ می دهد هر 26 ماه هنگامی که زمین و مریخ در ترازی در همان سمت خورشید اجازه می دهد برای کوتاهتر کردن زمان سفر و سوخت کمتر.

پشتکار حمل نام از 11 میلیون نفر که فرستاده شده به ناسا “ارسال نام خود را به مریخ” کمپین و همچنین به عنوان یک پلاک تجلیل جهانی بهداشت کارگران در میان همه گیر — و برخی از celestially الهام بخش هنر است.

این ناسا نهم ماموریت به زمین در سیاره سرخ و پنجم را رور. پشتکار طراحی و قابلیت های جدید ساخت در درس های آموخته شده از قبلی rovers. این مریخ نورد طراحی شده است که عمل به عنوان زیستشناس نجومی, مطالعه, جذاب سایت بر روی مریخ نشانه هایی از زندگی باستانی.

دوم “مغز” روی مریخ کمک خواهد کرد که پشتکار به زمین در چه بوده است غیر ممکن است سایت قبل از پهن با خطرات و موانع است. این زمین نسبی جهت یابی, ابزار کمک خواهد کرد که پشتکار مستقل تعیین امن ترین مکان برای زمین های خود را. هنگامی که بر روی سطح مریخ که کامپیوتر کمک خواهد کرد که این مریخ نورد به “فکر می کنم در حالی که رانندگی.”

این مریخ نورد را با استفاده از یک مجموعه جدید از ابزار علمی برای کشف Jezero دهانه سایت باستانی دریاچه و رودخانه دلتا در مریخ. این دریاچه وجود داشته است بین 3.5 میلیارد دلار و 4 میلیارد سال پیش زمانی که مریخ بود وتر گرمتر و قابل سکونت.

پشتکار را برای جستجوی نشانه های باستان زندگی میکروبی است که ممکن است یک بار در مریخ وجود داشته و در طول این زمان. آن را جمع آوری و ذخیره سازی نمونه سنگ هسته و خاک به بازیابی و بازگشت به زمین در آینده برنامه ریزی ماموریت. آنها خواهد بود که اولین مریخ نمونه جدا از شهاب سنگ مریخی برای بازگشت به زمین است.

نمونه ها انتظار می رود به عقب بر روی زمین توسط 2031 در اولین, با توجه به طبیعت پیچیده تر از این ماموریت ها که نیاز به بازیابی نمونه ها قبل از ارسال آنها را به زمین.

اما هنگامی که نمونه ها بازگشته اند, درست, تلاش برای درک اگر زندگی یک بار وجود در مریخ می تواند در نهایت یک جواب.

مریخ نورد نیست به تنهایی سفر. همراه برای سوار شدن است که نبوغ اولین هلیکوپتر که پرواز بر روی یک سیاره دیگر است که انجام خواهد شد به عنوان بسیاری از پنج پرواز آزمایشی در نازک مریخ جو است. اگر موفق این سبک تکنولوژی تظاهرات می تواند منجر به طرح های مشابه که مستقر هستند به عنوان پیشاهنگان در ماموریت های آینده.

پشتکار وعده داده می شود هیجان انگیز دو سال ماموریت است که به ارائه دیدگاه های جدید از مریخ است. این مریخ نورد دارای 23 دوربین که برخی از آنها فعال خواهد بود و در طول آن دلخراش ورود نزول و فرود. بسیاری از این دوربین ها رنگ و در حالی که برخی از آنها جدید قابلیت زوم و حتی می توانید ضبط ویدئو.

این مریخ نورد همچنین قادر خواهد بود به “شنیدن” مریخ برای اولین بار و حمل دو میکروفن برای به اشتراک گذاری برای تلفن های موبایل از این سیاره قرمز و حتی خود را به عنوان rover چرخ بحران در سراسر سطح صخره ای.

و پشتکار را حتی تست فن آوری است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به آینده بشر ماموریت به مریخ شامل یک ژنراتور اکسیژن یک لباس فضایی آزمایش مواد و ابزار است که می تواند کمک به درک بهتر و گرد و غبار و آب و هوا و محیط زیست در مریخ.

“این ماموریت ویژه برای بسیاری از دلایل” گفت: Matt Wallace معاون مدیر پروژه ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت. “ما در حال انجام تحول علم و به دنبال نشانه هایی از حیات بر روی یک سیاره دیگر در میان بسیاری دیگر از اولین ها.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de