ازدواج پزشکان با COVID-19 برجسته دشواری درک ویروس

تورنتو — یک زن و شوهر در کبک که هر دو از پزشکان و هر دو آزمایش مثبت برای COVID-19 می گویند خود را تشخیص داده و نشان می دهد چگونه کمی از ما واقعا می دانم که در مورد کسی که آلوده است و طولانی ویروس باقی می ماند با آنها.

دکتر مایکل Quigley یک چشم پزشک در مونترال برای اولین بار شروع به توجه به علائم خفیف سه هفته پیش. در ابتدا پس از آزمایش مثبت برای ویروس, او هنوز هم نشان داد coronavirus ذرات در اخیر تست.

“علائم بسیار خفیف فقط درد عضلانی و گرفتگی بینی,” او گفت: CTV News Channel.

Quigley همسر دکتر ژانت ویلسون یک پزشک خانواده شروع به نشان دادن یک تب خفیف و آبریزش بینی در 20 مارس. ویلسون گفت که او خوش شانس بوده که تا به حال فقط علائم خفیف پس از تشخیص.

“چیزی که من اظهار, بود چگونه اضطراب من بود وقتی که من برای اولین بار متوجه من مثبت بود چرا که من در خواندن این همه گزارش از موارد وحشتناک و این چیزی است که اتفاق افتاده است برای ما,” او گفت:.

در حالی که آنها صبر از عفونت, زن و شوهر ماندن در انزوا در کلبه خود در دریاچه Memphremagog, Que., در طول کبک-ورمونت مرز که در آن Wilson شده است کمک به بیماران خود را از طریق پزشکی از راه دور.

“من به صحبت بسیاری از افرادی که صدای آنها احتمالا COVID و آنها نمی معیارهای آزمایش می شود,” او گفت:. “من می خواهم به همه بگویید که همه به طور بالقوه آلوده و ما نمی دانیم که مثبت است و چه کسی نیست.”

به عنوان پزشکان Quigley و ویلسون نیاز به دو دوره متوالی منفی آزمایشات قبل از آنها می توانید از بازگشت به کار.

با توجه به این ویروس باقی مانده است با Quigley برای طولانی تر از انتظار می رود 14 روز او معتقد است هنوز هم وجود دارد بسیار آموخته می شود در مورد ویروس ها و بهترین شیوه برای کاهش گسترش یافته است.

“مسئله این است که این همه در تکامل,” او گفت:. “ما لازم نیست که کل دانش در مورد این ویروس نشده است.”

Quigley گفت که کارشناسان بیماری های عفونی است که او در تماس با نشان می دهد اکثر بیماران در حال حل و فصل در عرض دو هفته اما وجود دارد برخی از نقاط دورافتاده که هنوز نمایشگاه ویروس ذرات تا پنج هفته بعد از آزمایش اولیه.

همانطور که از یکشنبه شب بیش از وجود دارد 9,600 موارد COVID-19 در کانادا و بیش از 4,600 در کبک به تنهایی. به تاریخ 111 کانادایی کشته شده اند از ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im