بازارهای رنج می برند ضبط بحران جهانی به کروناویروس زنگ رشد می کند

مسافران در اروپا با عجله به هیئت مدیره پرواز به ایالات متحده پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اعمال محدودیت های گسترده در سفر از قاره تصمیمی که خشم رهبران وجود دارد.

در اروپا و آمریکای شمالی و استرالیا حوادث از مسابقات ورزشی به مراسم عروسی بودند لغو و یا به حالت تعلیق در مدارس بسته شد و اجتماعات محدود و یا ممنوع به صورت عادی زندگی را برای میلیون ها نفر شروع می شود به طور مستقیم نهفته است.

تهمت و حتی پیشنهاد کرد که بازی های المپیک 2020 در توکیو می تواند با تاخیر یک سال است.

“شاید آنها به تعویق انداختن آن را برای یک سال… اگر که ممکن است” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:. “من دوست دارم که بهتر از من دوست داشتن خالی استادیوم همه جا.”

کاخ سفید اعلام کرد که توقف در مکان تورهای در حالی که رم با کلیساهای کاتولیک بودند دستور داد بسته – یک حرکت تصور می شود بی سابقه ای در دوران مدرن – و این شهر را به مؤمنان داده شده تقدیر به حضور در چهار شنبه جرم است. دیزنی لند در کالیفرنیا بستن دروازه های آن پارک تفریحی.

اما در چین که در آن اپیدمی سرچشمه گرفته در انتخابات گفت: این بیماری تا به حال به اوج خود رسید و گسترش جهانی می تواند بیش از در ماه ژوئن اگر کشورهای دیگر اعمال می شود به طور مشابه, مهاجم مهار اقدامات به عنوان پکن دولت کمونیستی.

A trader walks from the floor of the New York Stock Exchange (NYSE) after the close of trading in New York, US, March 12, 2020. Reuters

یک معامله گر پیاده روی از کف بازار بورس نیویورک (NYSE) پس از پایان معاملات در New York, US, مارس 12 سال 2020 است. ایسنا

ترس از تاثیر چنین محدودیت در حرکت افراد و کالاها آمار جهانی سهام و قیمت نفت سخت است.

عمده ثبات نسبی بازار بورس اروپا کاهش دو رقمی درصد برای بزرگترین روزانه زیان رکورد رهبری 17% اسلاید در سهام ایتالیایی. محرک تلاش ها از بانک مرکزی اروپا را کمی به آرامش اعصاب.

در وال استریت سهام سقوط حدود 10% در بدترین روز پس از 1987 “دوشنبه سیاه” تصادف.

‘جرم وحشت’

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال محدود برخی, سفر از اروپا به ایالات متحده در یک سخنرانی تلویزیونی نشانی در روز چهارشنبه و روز پنج شنبه خسته و گیج مسافران با عجله به فرودگاه به هیئت مدیره آخرین پرواز بازگشت به ایالات متحده است.

“آن را ناشی از یک توده وحشت” گفت: 20 سال, آنا فضل ما یک دانش آموز در مدرسه بازرگانی Suffolk دانشگاه در اولین سفر به اروپا که با عجله به فرودگاه Barajas مادرید ساعت 5 به خانه.

شیوع است مختل صنعت, سفر, سرگرمی و ورزشی در سراسر جهان و درخواست شرکت های هواپیمایی به درخواست تجدید نظر فوری کمک از دولت است.

اما پیشرفت آن در مرکز چین هوبئی استان کند شده است به طور قابل توجهی در میان سخت محدودیت هایی در جنبش از جمله مستند از سرمایه خود را ووهان.

هوبئی وارد شده فقط هشت عفونت های جدید در روز چهارشنبه اولین بار در وقوع آن را ثبت کرده است روزانه شمارش در واحد آمار و ارقام. بقیه از سرزمین اصلی چین تا به حال هفت نفر از آنها از خارج از کشور وارد.

“اوج این بیماری همه گیر را تصویب کرده است برای چین گفت:” Mi فنگ سخنگوی ملی کمیسیون بهداشت.

دولت چین ارشد پزشکی, مشاور زونگ اتباع متخصص اپیدمیولوژی مشهور برای کمک به مبارزه با شیوع سارس در سال 2003 گفت: این بحران می تواند تا اواسط سال اگر کشورهای دیگر به دنبال آن چین ،

Coronavirus آلوده بیش از 127,000 مردم در سراسر جهان اکثریت قریب به اتفاق در چین و کشته 4,700 با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

جای پای جنگ

در یک موج از اطلاعیه ها و کشورهای آمریکا پرده برداری سختگیرانه تر اقدامات جدید برای کاهش گسترش عفونت های جدید برخی از آنها یادآور یک جای پای جنگ.

“این رفتن به گسترش بیشتر” نخست بوریس جانسون یک کنفرانس خبری گفت. “من باید سطح با شما با سطح انگلیسی عمومی – بیشتر خانواده های بسیاری از خانواده ها در حال رفتن به از دست دادن عزیزان خود را قبل از زمان است.”

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی گفت: در تلویزیون نشانی در شب پنج شنبه که این کشور مواجه شد آن را بدترین بحران بهداشت عمومی در یک قرن و اعلام کرد اقدامات از جمله بسته شدن تمام مدارس و مهد و کودکستان و دانشگاه از دوشنبه.

کالیفرنیا و نیویورک اعلام کرد جارو ممنوعیت اجتماعات بزرگ و بیشتر در مدارس و موزه ها و نهادهای دیگر گفت: آنها برنامه ریزی شده به, از, از جمله, همه مدارس در اوهایو و مدارس دولتی در مریلند است.

در ایتالیا که در آن مرگ و میر گذشت 1,000 دولت تحمیل یک پتو بسته شدن رستوران ها و تقریبا همه مغازه ها به جز فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها.

ایرلند را تعطیل مدارس و مهد کودک تا مارس 29 و محدود کردن تجمع جرم.

برخی از مسابقات در فوتبال اروپا نخبگان لیگ قهرمانان اروپا شد و به تعویق افتاد در حالی که ما در ورزش, انجمن ملی بسکتبال و لیگ ملی هاکی فصل هر دو معلق و لیگ اصلی بیس بال تاخیر در آن فصل شروع می شود. ما کالج بسکتبال را “جنون ماه مارس” مسابقات لغو شد.

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو و همسرش سوفی بودند در انزوا پس از او آمد پایین با علائم شبه آنفولانزا و تست شده برای جدید کروناویروس.

برنده جایزه اسکار بازیگر آمریکایی تام هنکس آزمایش مثبت در استرالیا, جایی که او در یک فیلم شلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im