مارگارت ترودو در بیمارستان پس از مونترال آپارتمان آتش

مونترال — نخست وزیر جاستین ترودو مادر مارگارت ترودو بود به بیمارستان منتقل اواخر دوشنبه شب پس از قرار گرفتن در معرض آتش سوزی آغاز شده است که در تراس از ساختمان آپارتمان در مونترال, منابع بگویید CTV News.

امدادگران بودند که در صحنه گفت: آنها دریافت تماس در مورد یک زن در 70s که دچار دود استنشاق و احتمالا می سوزد.

حدود 70 آتش نشان به صحنه نامیده می شدند در Penfield خیابان در نزدیکی قشم خیابان تقاطع حدود 11:25 بعد از ظهر

مونترال آتش نشانی می گوید: آتش به نظر می رسد که آغاز شده در تراس در طبقه پنجم از ساختمان و اطلاعات اولیه نشان می دهد این موجود بود به یک واحد آپارتمان.

سه خانواده دیگر نیز تخلیه از عاطفي و نگاه توسط صلیب سرخ.

آتش نشانان در صحنه برای حدود چهار ساعت اواخر شب دوشنبه به سهشنبه تا 3:30 a. m. آنها سعی خواهد کرد برای تعیین علت آتش سوزی در طول روز در روز سه شنبه.

ترودو است که یک نویسنده و سلامت روان مدافع و همسر سابق از اواخر Pierre Elliott Trudeau.

در اواسط ماه مارس او را از خود جدا و پس از صرف وقت با سوفی Grégoire-ترودو که تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 ویروس پس از بازگشت از سفر به انگلستان است.

“من با سوفی, جاستین, همسر, در, لندن, در, انگلستان, کردن, صحبت کردن رویداد و ما با هم” او در آن زمان گفت. “من تا به حال مقدار زیادی از تماس با سوفی همانطور که همه ما انجام داد. وجود دارد 17 از ما در خود انزوا در خانواده ما در حال حاضر است.”

ترودو گفت: جداسازی سخت است و غیر طبیعی برای انسان, اما این چیزی است که باید انجام شود به نگه داشتن همه امن از طریق این بیماری همه گیر — به ویژه سالمندان که بیشتر در معرض خطر است.

“ما آسیب پذیر هستند و اگر شما می خواهید ما را برای زنده ماندن آن را به یک تلاش گروهی است. مادر نمی تواند بوسید برگزار شد و راه او معمولا” او گفت:. “مطمئن شوید که کودکان با استفاده از ضد عفونی کننده دست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im