مردی Gras است آنچه در آن استفاده می شود, بنابراین من آن را از دست

آن شب بارانی در سال 2002. من 16 بود و من می خواهم به انجام یک شیر جعبه از مرکزی به خیابان آکسفورد آماده برای اولین مردی Gras رژه. دوستان من و من را در آغوش کشید با drag queens. ما به دانستن nod از دایک بر روی دوچرخه. پس از آن هیچ کس به من خیره شد در خط در زنان ، هیچ کس به نام من “آقا”.

اما هر سال همه چیز به نظر می رسد دورتر از جایی که آنها آغاز شده است. در سال گذشته ما تا به حال در صف برای ساعت پشت شرکت شناور. من می خواستم بپرسم دقیقا چه آنها جشن? آیا شما احساس Vodafone?

Dykes on Bikes start the Mardi Gras parade in 2002.

دایک در دوچرخه شروع مردی Gras رژه در سال 2002.اعتبار:Sean دیوی

مردی Gras شروع به عنوان یک اعتراض و یک فضای امن برای کودک دایک مثل من. این بود که یک شب هنگامی که در خیابان بودند ما. با افزایش محبوبیت مردی Gras می آید دوباره outnumbering از خروس. و در حالی که من عاشق متحدان ما, I miss روز از همه عجیب و غریب پناهگاه که در آن ما اکثریت فقط برای یک شب.

که شب جادویی از آزادی و امنیت از بین رفته است, به جای 200 دلار بلیط به “سرد” احزاب خریداری شده توسط مردم که حتی تماشای رژه. و من با چپ احساس آنها سقوط کرد و حزب ما به دلایل اشتباه. بدتر از همه, آن را فقط یک شب دیگر در حال حاضر جایی که من نگرانی در مورد استفاده از حمام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de