بسیاری از اسکاتلندی می خواهند استقلال از بریتانیا است. چگونه ممکن است که بازی کردن در یک پست-مبارزه با تروریسم در اروپا ،

از بسیاری از مسائل پرتاب توسط Brexit یکی از مبرم ترین است تمامیت ارضی بریتانیا است. Brexit در اندازه بزرگ شورش های یک بخش خاص از زبان انگلیسی و ویلز نظر در برابر فراملی نخبگان, مهاجرت و تصور از دست دادن هویت. اسکاتلند و ایرلند شمالی رای به باقی می ماند.

Brexit رای تقویت حس که “منافع انگلستان” یک پروکسی برای منافع عددی بزرگتر انگلستان بیش از دیگر بخش های این اتحادیه است. مطمئنا اسکاتلند با آن حس قوی از هویت ملی و جدایی را به دنبال چالش اتحادیه و بازگشت به آغوش گرم از اتحادیه اروپا در اولین فرصت ؟

این احساسات بیشتر تقویت اخیر موفقیت در انتخابات طرفدار اتحادیه اروپا حزب ملی اسکاتلند (SNP) به رهبری نیکولا ماهیان خاویاری. SNP تخریب مخالفان در 2019 انتخابات برنده 48 خارج از 59 صندلی ممکن است.


ادامه مطلب: Brexit ظروف سرباز یا مسافر می تواند منجر به یک استراحت از یک دیگر بریتانیا


با بوریس جانسون جارو به قدرت به عنوان نخست وزیر بریتانیا در بازگشت از دستیابی به موفقیت در لندن و جنوب انگلستان (قرمز “دیوار”), صحنه راه اندازی شد برای مرحله نهایی مسابقات بیش از موضوع دیگری همه پرسی استقلال اسکاتلند. حتی برخی گمان می بینیم کاتالونیا-سبک چالش به قدرت وستمینستر. بنابراین چه دولت و چه است به احتمال زیاد اتفاق می افتد ؟

نظر سنجی های اخیر نشان می دهد رشد برای حمایت از استقلال اسکاتلند که دارای نوک گذشته 50 درصد از رای دهندگان. بیشتر اسکاتلندی در حال حاضر به نفع استقلال بیش از هر زمان در تاریخ معاصر است. در سال 2014 همه پرسی رای 45-55 برابر استقلال است.

اما واقعیت این است که برای حمایت از استقلال در حال رشد است به این معنا نیست اتفاق نظر وجود دارد در زمانی که رای گیری در مورد این مسئله باید صورت گیرد. این است که اثبات یک کلید در نظر گرفتن.

در حالی که وجود دارد برخی از پشتیبانی برای یک نظرسنجی به عنوان به زودی به عنوان یک سازمان می تواند دیگران می خواهید به صبر برای انتخابات سال آینده به پارلمان اسکاتلند برگزار می شود برای اولین بار. هنوز هم دیگران احساس می کنید زمان بندی درست نیست و روشن است که مورد نیاز در طبیعت از انگلستان آینده روابط با اتحادیه اروپا که هنوز برای حل و فصل شود.

همه پرسی استقلال اسکاتلند است یک موضوع فوری برای برخی به خصوص برای ملی است اما بسیار کمتر برای دیگران به خصوص remainers که ممکن است در غیر این صورت شده اند ولرم در استقلال. این در معرض یک کلید faultline در استقلال مربوط به حوزه های خود: برخی می خواهند استقلال به هر قیمتی تعهد از دیگران به این علت ممکن است تا حدودی استراحت در چشم انداز منافع اقتصادی برای اسکاتلند است که آنها ممکن است احساس عضویت در اتحادیه اروپا را ارائه دهد.

همه این شمار یک سردرد برای ماهیان خاویاری. آیا او به دنبال یک مرحله نهایی مسابقات با جانسون در حال حاضر, اما در خطر از دست دادن آن بخش از او حمایت که نمی خواهند فوری نظرسنجی ؟ و یا نشانی از او صبر کنید تا وسط 2021 زمانی که یک انتخابات ممکن است بازگشت و در عین حال بیشتر SNP اعضای پارلمان اسکاتلند اضافه کردن مشروعیت برای استقلال کاتالونیا را در خطر از دست دادن شتاب?

در علاوه بر این به سوال احسان از زمان است که ماهیت این رژیم در وستمینستر. افزایش یافته است و سمت چپ از مرکز حزب, نقشه کشی, حمایت از کسانی که مایل به دیدن افزایش بودجه برای خدمات اجتماعی و مسکن و آموزش و پرورش.

به طور معمول SNP را در پیدا کردن خود را در مخالفت ایدئولوژیک به یک مرکز-راست محافظه کار دولت در وستمینستر. اما بخشی از جانسون انتخابات استراتژی بود به قول به صرف زیرساخت ها در سراسر انگلستان است. وجود دارد و حتی صحبت از یک پل بین ایرلند شمالی و اسکاتلند.


ادامه مطلب: بوریس جانسون ‘سیاسی Vegemite’ می شود نخست وزیر بریتانیا. اجازه دهید بازی آغاز خواهد شد


با وعده چنین سخاوتمندانه و این احساس همچنان که اسکاتلند می کند به خوبی از همکاری خود با وست مینستر. این یک استراتژی عمدی در جانسون طرف. محاسبه شده است که با استفاده از برتر منابع در دسترس او می تواند تضعیف کند و در این مورد همه پرسی استقلال اسکاتلند که بدون حمایت اتحادیه اروپا است که به احتمال زیاد در نتیجه اقتصادی ضربه به اقتصاد اسکاتلند. رای برای استقلال, به عبارت دیگر, ها و اسکاتلندی خواهد بود فقیر.

این است که به عنوان اسکاتلندی می گویند ممکن است یک canny استراتژی است. قطعا آن را پیچیده معادله و در حال حاضر در خدمت به تعدیل ardour از کسانی که ممکن است در غیر این صورت مرتکب شده اند به اوایل نظرسنجی.

چه ممکن است تعدیل آن بیشتر است اوایل وحشت در بروکسل بیش از خواهد شد که پرداخت هزینه های افزایش یافته برای اتحادیه اروپا خود را با توجه به خروج از انگلستان است. ظاهر تکنوکرات مدرنیته و انسجام اتحادیه اروپا را دوست دارد به رنگ خود را در حال آمدن است تحت فشار و در پی آن افزایش یافته است برای ساخت یک بازی به دوباره پیوستن به اتحادیه اروپا.

آیا همه این است که به اندازه کافی برای حفظ اسکاتلند در انگلستان است که یک ماده از حدس و گمان است. وجود دارد مقدار زیادی از موانع است که ممکن است هنوز از خط خارج جانسون استراتژی: بد معامله تجاری با اتحادیه اروپا یک تعادل-از-بحران پرداخت همراه با از دست دادن درآمد برای خود بزرگ استراتژی است.

اما آنچه آشکار پس جانسون در زمان قدرت است که او را نباید دست کم گرفت. و یا به جای یک دولت بیمه توسط Machiavellian حیله گری خود را مشاور ارشد دومینیک کامینگز نباید دست کم گرفت.

ماهیان خاویاری نیاز همه او را مشهور قدرت و مستمر برای جلوگیری از استقلال موضوع که از خط خارج توسط ترکیبی از خستگی با انتخابات و همه پرسی یک Johnsonite بازی برای مرکز زمین اسکاتلند, نظر, و سقوط در, اعتماد به نفس در زنده ماندن زندگی در خارج از انگلستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im