تورنتو — به عنوان برخی از بیمارستان اتاق عمل نشستن خالی در انتظار بیشتر COVID-19 بیماران کانادایی با به تعویق افتاد اعمال جراحی الکتیو مجبور به صبر در درد.

رابین مک گی از پورت Williams, N. S. توسعه آب مروارید در هر دو چشم او به علت درمان سرطان است. بیماری برگشت پذیر است با عمل جراحی و او تا به حال یک عملیات برنامه ریزی شده در مارس 25, اما آن را به طور نامحدود به تعویق افتاد با توجه به COVID-19 شیوع.

“درمان نشود, من هم نابینا به رانندگی در مدت شش ماه و به طور کامل نابینا در 12 ماه,” او گفت: CTV News.

McGee است به تنهایی یا.

کارلا Husnik تورنتو دچار اندومتریوز یک بیماری دردناک که در آن بافت آندومتر رشد می کند در تخمدانها روده و بافت پوشش لگن. او همچنین دارای یک تومور در شکم او است که او نگرانی می تواند زندگی او را تهدید اگر درمان نشود.

Husnik برنامه ریزی شده بود برای یک عملیات در مارس 2, اما که بیش از حد به تعویق افتاد.

“من فقط به نوعی از مکیدن آن و گرفتن را از طریق روز و سپس همه ناگهانی که نور در تونل به طور کامل از بین رفته اند. و این همه در درجه من هیچ ایده زمانی که من قادر خواهید بود به واقع نمی توان خیلی درد نمی,” او گفت:.

مدت کوتاهی پس از COVID-19 شیوع شروع پزشکان در سراسر کانادا شروع لغو اعمال جراحی الکتیو مانند آب مروارید عملیات رویه لوازم آرایشی و بهداشتی و حتی برخی از سرطان عملیات آماده سازی برای هجوم COVID-19 بيمار.

این سنبله نشده محقق به اندازه آنها فکر ترک برخی از بیمارستان اتاق عمل بین 30 تا 50 درصد خالی — بی سابقه تحت شرایط عادی است.

“ما سرشماری پایین است اما این کاملا مناسب در این نقطه به دلیل آنچه که ما در حال تلاش برای انجام این کار است پیش بینی افزایش نیاز به COVID-19 بيمار گفت:” دکتر نیکلاس لیلند سر زنان و زایمان در همیلتون علوم سلامت. “ما نمی خواهیم به انجام موارد انتخابی است که ممکن است کسی مانع از دسترسی به منابع مناسب مانند اتاق عمل یا بخش مراقبت های ويژه و یا دستگاه تنفس مصنوعی.”

دیگر اعمال جراحی الکتیو همچنان به تعویق افتاده و یا لغو پزشکان نگرانی از پتانسیل انباشت و تاخیر بیشتر برای بیماران هنگامی که COVID-19 فروکش. برخی از پزشکان بخش خصوصی حدس و گمان صبر بار برای روش می تواند اجرا از یک سال و یا بیشتر طول بکشد. دکتر لیلند می داند که این یک مسئله است.

“صبر کنید زمان همیشه یک نگرانی حتی قبل از همه گیر و دسترسی به مراقبت های بهداشتی در یک مد به موقع” گفت: لیلند. “آنچه ما در حال رفتن به نیاز به انجام است که آمد تا با استراتژی قادر به افزایش ظرفیت در سیستم مراقبت های بهداشتی برای مقابله با جمع شدن به طور موثر به طوری بیماران لازم نیست که صبر کنید.”

دکتر مایکل Gardam, رودخانه هامبر بیمارستان رئیس ستاد متعددی وجود دارد که نگرانی ها در بیمارستان ها به صورت یک بار آنها رزومه عادی عملیات از جمله تامین تجهیزات حفاظت شخصی در دسترس بودن از آرام بخش ها در حال حاضر استفاده می شود به درمان COVID-19 بيمار و در دسترس بودن پرستاران ایم که انتقال به COVID-19 بخش است.

“ما تقریبا یک هفته از عرضه این داروها که استفاده میکنیم اگر ما به سطح شیب دار تا مقدار زیادی از این اتاق عمل (اتاق عمل) به طوری که واقعا محدود ما,” او گفت:. “حتی با همه را در جهان به می خواهید به سطح شیب دار بالا وجود دارد چیزهایی که توقف ما را از انجام آن است.”

در ضمن لیلند گفت: پزشکان در حال انجام بهترین خود را برای کمک به بیماران مبتلا به مقابله با علائم خود را در حالی که آنها صبر کنید برای یک عامل رختخواب.

“این کار ما به آنها اطمینان کنید و سعی کنید به آدرس مسائل خود را به عنوان آنها می آیند تا به عنوان بهترین که ما می توانیم عملا و با ارائه آنها را با نسخه برای برخی از داروها قادر به بهبود بسیاری از علائم خود را,” او گفت:.

“امیدوارم با درمان است که ما می توانیم ارائه ما می تواند به کنترل علائم خود را, اما آن را نمی توانید بدیهی است که رفتن برای همیشه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو