مانیتوبا, زن و شوهر سازگار با محیط زیست کسب و کار به ویژه در سوپر باول LIV کوله پشتی کیسه

تورنتو — یک Manitoba زن و شوهر که اجرا یک کسب و کار ایجاد دوستدار محیط زیست کارد و چنگال قابل استفاده مجدد خواهد شد که محصول خود را برجسته در کوله پشتی کیسه در سوپر باول LIV.

نیکی Buchannon از وینیپگ آغاز شده سبوس “IREUSE2” تنها دو ماه پیش متخصص در یک سرویس قاشق و چنگال استیل مجموعه که شامل chopsticks و یک نی.

Buchannon محصول برداشت شده توسط کالیفرنیا آشپز و Instagram تاثیر گذار که به ارمغان آورد و کارد و چنگال مجموعه به یک حزب که در آن یک سوپر باول کوله پشتی کیسه نماینده خال خال این محصول است.

IREUSE2 شد و سپس دعوت به بخشی از این سال goodie کیسه.

“ما هیجان زده هستیم ما واقعا پیش بینی نیست این اتفاق پس از آن بود تعجب” Buchannon گفت: در مصاحبه با اخبار CTV, Alberta رئیس دفتر جانت Dirks.

Buchannon و جیمی را در سفر به میامی, فلوریدا., با 100 مجموعه ای از کارد و چنگال قابل استفاده مجدد برای اضافه کردن به کاسه فوق العاده LIV کوله پشتی کیسه های که داده می شود به مهمانان VIP و ورزشکاران حضور در این رویداد.

در بخش “درباره” در وب سایت خود Buchannon گفت الهام بخش در پشت سازگار با محیط زیست محصول تاریخ خود را در, را از کسب و کار رستوران و مرتبط با زباله های پلاستیکی از ظروف و قاشق و چنگال و کیسه های.

“من همیشه احساس وجود دارد نیاز به یک راه بهتر” او توضیح می خواند.

IREUSE2 نیز همکاری با صندوق جهانی حیات وحش با توجه به وب سایت این شرکت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>