اجباری e-learning مشکل در انتاریو مدارس

اجباری دبیرستان e-learning تبدیل به یک نقطه از مشاجره در انتاریو است. دولت استانی در حال حاضر می گوید آن را پیاده سازی دو اجباری دبیرستان, یادگیری الکترونیکی, دوره—, از پیشنهاد اولیه آن را اجباری که دانش آموزان را به چهار از 30 دوره های دبیرستان آنلاین.

این تغییر اتفاق افتاده است و پس از دولت مواجه قوی مقاومت از معلمان و پاسخ منفی از والدین و دانش آموزان در مورد اجباری e-learning.

Toronto District School Board, به تازگی منتشر شده نتایج یک ژانویه 2020 بررسی است که 81 درصد از پدر و مادر 87 درصد از دانش آموزان و 97 درصد از معلمان را پشتیبانی نمی کند دو اجباری e-learning مورد نیاز است. هیئت مدیره فرستاده این بررسی به یک درجه 7-12, دانش آموز نمونه, نمونه ای از والدین با کودکانی که مهد کودک-سن به کلاس 12 و تمام معلمان متوسطه. در مجموع 428 دانش آموزان 1,938 پدر و مادر و 2,730 معلمان دبیرستان پاسخ داد.

در مارس 3, Ontario, وزیر آموزش و پرورش Stephen لچه گفت انتاریو معرفی خواهد کرد “سیاست پدر و مادر توانایی انتخاب کردن فرزندان خود را از اجباری دوره های آنلاین مورد نیاز برای فارغ التحصیلی.”

اما مزاحمت برای پدر و مادر با انصراف به معنی آنها نیاز به زمان و فعال تصمیم به انتخاب کردن. این به احتمال زیاد مضر ترین تاثیر را در آن دسته از خانواده هایی که آگاهی از توانایی خود را به را انتخاب کنید یا که به صورت اجتماعی یا زبانی موانع دسترسی به اطلاعات مدرسه از جمله برخی از تازه واردان است. اگر آگاهی از امید بستن به خارج محو در طول زمان پس از آن دوره تبدیل به نرمال و عادی در تمرین.

طرح های پیشنهادی برای معرفی اجباری e-learning به انتاریو مدارس ممکن است یک شیب لغزنده. خواهد دو دوره اجباری امروز تکامل را به 25 درصد از تمام دروس و یا امکان دبیرستان دیپلم ارائه شده 100 درصد آنلاین ؟ از تورنتو استار گزارش داد که یک سند محرمانه مشخص شده “نه برای توزیع” “پیش بینی اجازه می دهد دانش آموزان به دبیرستان دیپلم ‘به طور کامل آنلاین’ شروع در ماه سپتامبر 2024.”

خواهد این وظیفه را به انتخاب کردن از آموزش آنلاین امروز تبدیل به وظیفه انتخاب کردن به یادگیری در کلاس درس فردا ؟

خواهد دو دوره اجباری امروز تکامل را به 25 درصد از تمام دوره های مورد نیاز برای فارغ التحصیل است ؟ (Shutterstock)

ارزش چهره به چهره

در کلاس و چهره به چهره تجارب منحصر به فرد با ارزش برای دانش آموز دبیرستان یادگیری و باید در تمام هزینه. زمانی که دانش آموزان در کلاس درس آنها یاد بگیرند بیش از محتوا است. معنی یادگیری اتفاق می افتد از طریق چهره به چهره و تعامل با معلمان و همسالان. به عنوان آموزش و پرورش محقق Nel Noddings یادداشت: “ما بگویید ما دانش آموزان به مراقبت; ما آنها را نشان می دهد که چگونه به مراقبت با ایجاد مراقبت از روابط با آنها.”

دانش آموزان را قادر به گوش دادن به دیدگاه های مختلف, سوال در لحظه ایجاد ارتباط عمیق تر به مواد و تعامل عاطفی. علاوه بر این معلمان به طور مداوم در تلاش برای افتراق یادگیری برای دانش آموزان برای دیدار با یادگیری متنوع نیازهای منافع و سبک.


ادامه مطلب: فرهنگی آموزش پاسخگو در یک دنیای جهانی شده


تحقیقات اشاره می کند که یادگیری سازنده ترین زمانی که معلم و دانش آموز دیگر می دانیم و باید یک رابطه مثبت. دانش آموزان که معلمان نیاز به منظور افتراق آموزش و ارزیابی محدود است در یک به طور کامل آنلاین متن.

تحقیقات هنوز در بررسی چگونه صفحه نمایش زمان بر مغز و توسعه و توجه و مهارت های ارتباطی. دانش آموزان دبیرستانی هستند بالغ آموزان یا دانشجویان. آنها جوان هستند و مغز آنها هنوز در حال توسعه است.

یک 2019 آنگوس رید نظرسنجی یافت که تقریبا نیمی (46 درصد) از کانادا والدین نگران هستند که فرزند خود را صرف زمان بیش از حد در مقابل یک صفحه نمایش. یک گزارش از ایالات متحده نشان داد که نوجوانان در حال حاضر صرف به طور متوسط دو ساعت در روز مقابل صفحه نمایش.

پایه برای آینده-آمادگی

حرکت به یادگیری الکترونیکی است که به بازار عرضه شده به پدر و مادر به عنوان “نوسازی” اما دانش آموزان دبیرستان نیاز نیست صفحه نمایش زمان به آماده شدن برای آینده خود را. سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OECD) یادداشت:

“دانش آموزانی که بهترین آمادگی برای آینده … می تواند تاثیر مثبت بر محیط اطراف خود تاثیر آینده, درک دیگران, نیت اعمال و احساسات و پیش بینی کوتاه مدت و بلند مدت عواقب آنچه انجام می دهند.”

این نوع از درک عمیق بهترین است توسعه یافته هنگامی که دانش آموزان و معلمان می توانند با هم مشترک فضاهای سراسر مدرسه. شاید این است که چرا برخی از مدیران فناوری می خواهید بیشتر در فرد یادگیری و کمتر زمان روی صفحه نمایش برای کودکان خود.

علاوه بر همکاری و ارتباط بسیاری از چارچوب برای قرن 21st یادگیری استناد به تفکر انتقادی به عنوان یک صلاحیت لازم. دانش آموزان توسعه این توانایی تفکر انتقادی از طریق بحث و گفتگو و همچنین از طریق فرصت برای استفاده از ایده های جدید در زمینه.

دانش آموزان از طریق پیچیدگی از با هم بودن در مدرسه است. آنها یادگیری به گوش دادن مذاکره و تبدیل شدن به عهده دارد. آنها یاد می گیرند برای به اشتراک گذاشتن و به بیمار می شود. آنها توسعه مهارت ها و توانایی های که دارایی های در تمام زمینه های زندگی خود را. این پیچیدگی در قلب بسیار خوب آموزش و پرورش است.

اجباری e-learning در مورد کاهش هزینه ها در آموزش و پرورش است. در اینجا قابل توجه معلمان پیاده روی دستک خط خارج از شمال متوسطه در تورنتو, Dec. 4, 2019. (کانادا پرس/کول Burston)

آن را در مورد کاهش هزینه ها

E-learning نیست در مورد نوسازی. E-learning ممکن است به جای یک اسب تروا برای کاهش هزینه و خصوصی. معلم و دستمزد کارکنان را تشکیل می دهند بخش عمده ای از بودجه آموزش و پرورش و دولت به احتمال زیاد به رسمیت می شناسد که می تواند هزینه های قطع شود اگر کمتر از معلمان شاغل به تدریس دانش آموزان است. انتاریو شده است به دنبال انجام این کار به دو روش.

برای اولین بار است که به افزایش اندازه کلاس. دوم مربوط است به اولین: آن را به شما معرفی اجباری یادگیری الکترونیکی به عنوان یک روش بالقوه گروه بزرگتر گروه از دانش آموزان در یک کلاس درس مجازی, تمرکز دوره آماده سازی و کاهش دامنه یادگیری شخصی. این تضاد OECD توصیه برای قرن 21st یادگیری است که برنامه درسی باید تغییر از “از پیش تعیین شده و ثابت” به “سازگار و پویا است.”

در علاوه بر این به کاهش هزینه های حرکت به متمرکز e-learning نیز نشان می دهد که دولت ممکن است برنامه ریزی برای توسعه خصوصی جریان درآمد. کانادا دوره های آموزشی و برنامه درسی در حال حاضر در سطح بین المللی به فروش می رسد. آن را کاملا امکان پذیر است که دولت امیدوار است که وجود خواهد داشت یک بازار در آینده به صورت آنلاین برنامه درسی.

اجباری e-learning نمی خواهد معنی انتخاب بیشتر برای دانش آموزان و والدین. در انتاریو کمتر معلمان و افزایش اندازه کلاس در حال حاضر منجر به کمتر دوره انتخاب است. از دست دادن چهره به چهره با هم در یک دانش آموز سال های شکل گیری نباید معیار برای چه مدرن به نظر می رسد مانند در مدارس امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im