منچستر سیتی و عربها – تئوری اقتصادی در عمل

عربها حقوق و دستمزد کلاه رسوایی و اخبار است که منچستر سیتی اتهام نقض یوفا مالی fairplay قوانین را تهدید یکپارچگی باشگاه و ورزش بود. اما آن را نمی باید به عنوان یک شگفتی بزرگ. تئوری اقتصادی پیش بینی کرد که اگر پاداش بالا به اندازه کافی پس از آن همیشه وجود دارد کسانی که مایل به گرفتن خطرات به دور زدن قوانین و مقررات.

در ژانویه عربها حاکم لیگ برتر راگبی قهرمانی صادر شد بیشتر از 70 نقطه کسر خواهد شد که اطمینان حاصل شود آنها در پایان پایین جدول. این باشگاه در ابتدا از منوی view 35 امتیاز و جریمه £5.36 میلیون دلار برای نقض کلاه بین 2016 و 2019 و پس از آن تنزل پس از اینکه قادر به اثبات آنها می تواند در دیدار با £7 میلیون کلاه دستمزد برای این فصل است.

در دنیای فوتبال منچستر سیتی می تواند تحریم ها در لیگ برتر به طور بالقوه بودن لنگر انداخت نقاط مشابه ادعایی Financial Fair Play نقض که منجر به یوفا تحمیل دو سال محرومیت از لیگ قهرمانان €30 میلیون جریمه (باشگاه جذاب حکم).

تیم های ورزشی همواره عمیقا تعبیه شده در زندگی اجتماعی و فرهنگی. اما درک اقتصادی نقش تیم های ورزشی و اقتصادی خود را تجزیه و تحلیل بیشتر توسعه های اخیر در انگلستان است. بر خلاف ما تیم ورزشی که به تصویب یک مدل تجاری در آغاز به کار خود را حرفه ای در تیم های ورزشی در انگلستان توسعه یافته بیش از قرن 19th و 20th – با اتحادیه راگبی تنها تبدیل شدن به حرفه ای در سال 1995. کلید راننده این تغییر و افزایش تجارت از تیم های ورزشی بود سریع گسترش بازار پخش در اواسط 1980s.

بر خلاف دیگر صنایع ورزشی اداره می شود در دو حوزه. ملی و بین المللی حاکم بر بدن همواره نظارت ورزشی سازمان و قوانین رقابت. اما این رشد در فعالیت های تجاری به طور فزاینده ای به ارمغان آورد و اقتصادی فعالیت ورزشی تحت موشکافی رقابت مقررات. نمونه هایی از این احکام در ارتباط با تلویزیون پخش حقوق و Bosman حاکم در سال 1995 که حذف محدودیت های مانند هزینه انتقال در خارج از قرارداد بازیکنان فوتبال (و با مفهوم دیگر sportspeople) حرکت بین باشگاه ها در اروپا است.

این حکم کمک به بین المللی آزادی حرکت بازیکنان و سریع جهانی شدن از بازیکنان بازار کار در تیم های ورزشی. پس از آن Kolpak حکم تمدید قوانین کشور با اتحادیه اروپا توافق نامه و به ویژه مهم برای اتحادیه راگبی و کریکت در طراحی بازی استعداد از کشورهای مشترک المنافع.

اقتصادی مختصات

تاثیر چنین احکام و وجود قوانین و مقررات از قبیل حقوق و دستمزد کلاه مالی و نمایشگاه بازی های بنیادی از به رسمیت شناخته مختصات اقتصاد ورزش است.

دو کلید خصوصیات هستند که تیم های ورزشی و لیگ تکیه درجه اول آنها بازیکنان خود را برای ارائه موفقیت ورزشی (منابع دیگر نمی توان جایگزین برای آنها اگر دستمزد خود را افزایش). موفقیت ورزشی نیز نیاز به وجود یک معنی حریف. این یک مثال از درونها است که در آن یک تیم را استخدام بازیکنان تاثیر دیگری در لیگ است. این در نهایت تاثیر خود را نسبت عملکرد ورزشی.

یکی دیگر از ویژگی های این درونها است که در حالی که هواداران می خواهند تیم خود را به موفقیت های نظارتی باید تعادل منافع همه تیم ها در لیگ به دلیل غلظت موفقیت تضعیف علاقه به ورزش به عنوان یک کل. آن را نیز می تواند یک اثر حذفی چقدر علاقه و درآمد را می توان در مجموع برای لیگ.

این خصوصیات باید بیمه مقررات در بازار کار است که وجود ندارد در سایر صنایع. درپوش حقوق در اتحادیه راگبی یک مثال از چنین مقررات و هدف آن محدود کردن بازیکن افزایش دستمزد ساخت بازیکنان در اصل مقرون به صرفه برای همه تیم و به تولید و ثبات مالی برای لیگ. منطق این است که اگر چپ به خالص نیروهای بازار “اسلحه نژاد” برای بهترین بازی استعداد را در محل. این نشان داده شده است اکثر تیز در لیگ برتر فوتبال و انفجاری تقاضا محور افزایش دستمزد بازیکن که در مسیر تیم درآمد در غیاب یک کلاه.

این افزایش دستمزد ممکن است به طور کامل توجیه بازیکن بهره وری در ارائه موفقیت و [جذب درآمد]. پژوهش در ورزش نشان داده است که بازیکن دستمزد تمایل به بازی خود را در زمینه “بهره وری” در صورت عدم وجود قوانین و مقررات.

اما به طور کلی رشد دستمزد نشان دهنده چگونه برخی از باشگاه ها سعی کنید به رقابت فراتر از معنی خود را در به دنبال جذب بازیکنان بهتر. واقعیت این است که موفقیت ورزشی و رشد درآمد بسیار نامشخص به عنوان آنها نیز بستگی به حریف عملکرد (برخی از تیم ها را به از دست دادن بعد از همه). شکست تیم برای پوشش افزایش هزینه های دستمزد منجر به آسیب پذیری مالی. آن است که در حال حاضر غیر معمول نیست برای تیم به رفتن به اداره فقط به عنوان قهرمانی جانبی دفن FC را در سال 2019.

درپوش حقوق نقض توسط عربها نشان می دهد که غلظت سطح بالایی از بازی استعدادهای درخشان – با توجه به نابرابر صرف – می توانید درایو فرد باشگاه موفقیت در هزینه دیگران است.

این نیز جالب توجه است که این نقض آشکار شدند توسط روزنامه نگاری تحقیقی که برجسته یکی دیگر از نقطه بلند ساخته شده توسط ورزش اقتصاددانان – اجرای حقوق و دستمزد کلاه دشوار است چرا که مثل همه مالیات فرار و اجتناب استراتژی می تواند به تصویب رسید.

یک آسیب رساندن نتیجه این رسوایی است که یکپارچگی ورزش به چالش کشیده است. این تاثیر است که این تصویر از بازیکنان و ورزش به طور کلی نباید انجام نگرفته است. در عصری که در آن راگبی مواجه است چالش به اندازه کافی در جذب شرکت کنندگان و رو نگرانی ها در مورد سلامت پخش آخرین چیزی که به آن نیاز دارد برای آن ستاره های درخشان را مخدوش بود.

عربها’, مجازات, پس از آن ممکن است به نظر می رسد ملایم که نسبت به آنچه منچستر سیتی می تواند به صورت. اما حرکت رو به جلو شفاف تر حسابداری و گزارش مالی از همه باشگاه ها در حال رفتن به مورد نیاز است. اقدام فوری و دقیق تر و مجازات شدید خواهد بود که بهترین راه برای جلوگیری از تقلب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>