مدیران در مواجهه ناگهانی با چالش نظارت خود جدا نیروی کار در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

شده اند وجود دارد بسیاری از نکات بسیاری از پرسش ها و داستان های خنده دار شکست.

اما مدیران رفتن مایل اضافی برای مدیریت موثر کارکنان خود را تقریبا در واقع ممکن است با سنگ تیز کردن انتقادی مهارت های مدیریت و توسعه عادات با مزایای که outlast بحران کنونی است.

پیشرفت در تکنولوژی و تغییر نسبت کمتر کار فیزیکی به مدت طولانی منجر به پیش بینی های که کار مجازی خواهد به سرعت در حال تبدیل شدن به رایج است. حتی قبل از COVID-19 برخی از کارگران گرفته اند با استفاده از فرصت به کار از راه دور.

با توجه به کنفرانس كانادا اکثریت کارفرمایان کانادایی اجازه مجازی کار بر روی یک ad-hoc یا پاره وقت. اما بسیاری از کارکنان که عمدتا عملا افزایش یافته است و نه به عنوان انتظار می رود.

حدود 10 درصد از کانادایی ها مشغول به کار بودند عملا در سال 2001 — که به شکل گل رز به تنها 11 درصد در سال 2017.

مدرن اتاق آمد و از سن در ’60s

به خوبی تثبیت هنجار مدرن, اتاق کار نکردم بود در 1960s. که در آن زمان وجود داشت نیاز به صورت سنتی مستندات و ارتباطات و همچنین فشار برای کار استاندارد است.

1960s دفتر تنظیم خیالی توسط تلویزیون نشان می دهد مانند ” مردان دیوانه.’ (فلیکر)

همه این دلایل عمدتا منسوخ در سال 2020 است. در عین حال از مد افتاده مدیریت هنجارهای غالب: presenteeism عملکرد, ارزیابی بر اساس (اضافه کاری) ساعت کار ad-hoc راهرو ارتباطات بیش از حد جلسات و دلبستگی به ناکارآمد فن آوری است.


ادامه مطلب: کاهش استرس در محل کار و جلوگیری از فرسودگی شغلی – یک روانشناس توضیح می دهد که چگونه


فرصت برای کار از خانه تا حد زیادی به دنبال پس از. در ایالات متحده 86 درصد از کسانی که باید این گزینه برای کار عملا در تصمیم گرفتند. تحقیقات همچنین نشان می دهد مزیت به سازمان: کار مجازی همراه شده است با تعهد بيشتر رضايت و رفاه است.

بزرگترین موانع به کار تقریبا شناخته شده به عنوان مدیریتی مقاومت یک unsupportive فرهنگ کار و محدودیت های فن آوری است. جالب است که یکی از نگرانی های مشترک از مدیران این است که بهره وری کارکنان در حالی که نگرانی اصلی از کارکنان در حال کار بیش از حد و در تمام ساعات.

اصول

تحقیقات و جریان اصلی مشاوره مدیریت بیشتر توافق بر اصول موثر مجازی مدیریت:

برقراری ارتباط موثر: تمام ارتباطات پیچیده است و تصورات و فرضیات. زبان تن و کانال ارتباطی منجر به ابهام. موثر مدیران را به تلاش برای تنظیم ارتباطات هنجارهای برقراری ارتباط به طور منظم نگه داشتن هر کس در حلقه تایید درک مشترک و مراقبت به اتلاف زمان کارکنان.

ساختار کار: کارکنان باید بدون ابهام در درک آنچه که آنها در حال انتظار برای انجام زمانی که آنها باید به پایان رسید و, گاهی, چگونه از آنها انتظار می رود به آن را انجام دهد. موثر مدیران به وضوح و صراحت ساختار وظایف تنظیم اهداف و برنامه های بازرسی. هنگامی که و که در آن یک کارمند با این نسخهها کار بر روی وظایف خود را که اغلب مربوط نیست.

عملکرد با اهداف: اگر اهداف و انتظارات معقول و روشن, کارکنان با انگیزه برای رسیدن به اهداف خود موثر است. مدیران علاقه مند به اثربخشی باید اندازه گیری عملکرد از طریق ملاقات و اهداف و نه ساعت.

اهرم فن آوری: مانع اصلی برای موثر مجازی کار همواره تکنولوژی. پیشرفت در تکنولوژی و تکامل هنجارهای ارتباطی مدیران با ارائه یک فرصت است. موثر مدیران یاد بگیرند که به اهرم بهترین تکنولوژی مطابقت ابزار به کار هستند و باز به تلاش چیزهای جدید.

مثبت فرهنگ: کارکنان پایه بسیاری از انتظارات خود را در رفتار و برداشت و در ضمنی و هنجارها و درک ارزش های کار محیط زیست است. موثر مدیران ساخت و نمونه مثبت فرهنگ اعتماد collegiality شفافیت و پاسخگویی و فراگیر. مثبت محیط کار نیز شامل زمان برای معاشرت و آشنایی با یکدیگر است.

احترام شخصی زمان: فراگیر فن آوری منجر به تاری از کار و زندگی میکرد. زمانی که کار تداخل با زندگی شخصی آن ایجاد فشار همیشه در حال “بر” خطر زیاد و فرسودگی شغلی. موثر مدیران ایجاد انتظارات معقول و مرز برای خود و کارکنان خود را.

محققان معتقدند که مدیریت تقریبا سخت تر است اما ماهیت این تلاش همان است که برای موثر چهره به چهره مدیریت.

به همین دلیل است که مدیریت تقریبا سخت تر است ؟

یک بررسی مختصر از مدیریت کتاب های درسی و آموزش و پرورش اجرایی ارائه شده نشان می دهد که مهارت های مورد نیاز برای موثر مجازی مدیریت همپوشانی تقریبا کاملا با مدیریت سنتی تنظیم. به همین دلیل است که آن را سخت تر پس از آن ؟

این می تواند باشد که در یک سنتی محل کار تنظیم آستین تاسیس هنجارهای تشویق شیوه های مدیریت و عادات هستند که به عنوان موثر به عنوان آنها می تواند. چرا تغییر دهید و چه چیزی نیست شکسته است ؟

یکی از مهارت های کلیدی موثر مدیران است که خود آگاهی و یادگیری مادام العمر. A self-aware manager درک خود را, نقاط قوت, نقاط ضعف و غریزی مدیریتی تمایلات و عادات.

مدیریت کارکنان از خانه در واقع می تواند کمک به مدیران تبدیل شدن به بیشتر خود آگاه است. (Pixabay)

انتقادی خود بازتاب می تواند انگیزه ای برای تغییر و رشد است. بزرگ مدیران سوال توانایی های خود و تلاش های قابل توجهی به بهبود خود است. در زمان کار در خانه اختلال مجبور است بسیاری از مدیران به صورت محدودیت های خود را سعی کنید چیزهای جدید و تجدید نظر در فعالیت های روزمره است که باید از بین رفته بررسی نشده.

کار مجازی است که مناسب برای تمام وظایف و مشاغل, اما مهارت های کلیدی برای مدیریت تقریبا مربوط به همه مدیران است. مهارت ها و عادات و مهمتر از دیدگاه های جدید توسعه یافته در گذشته و هفته های آینده ممکن است در واقع به عنوان یک دوره سقوط در مدیریت موثر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im