Manab Zamin توقف چاپ در فازها و کاهش فروش میان coronavirus بحران

این مقاله که در سال 1997 تاسیس شد ادامه خواهد داد و انتشار آنلاین و شروع به چاپ دوباره زمانی که وضعیت normalises, Manab Zamin, ویرایشگر Matiur رحمان چودری گفت.

این تصمیم اعلام شد در یک گزارش ‘نسخه قابل چاپ Manab Zamin, متوقف شد, آنلاین آغاز می شود’ در جمعه edition.

“خوانندگان عزیز, شما می دانید که تمام جهان در یک بحران عمیق در حال حاضر. تعداد مرگ و میر و افراد آلوده از coronavirus است که به شدت در حال افزایش است. این ویروس به آمار بنگلادش بیش از حد. این باعث ترس و وحشت همه در اطراف ما. این کشور در حال حاضر به یک مجازی مستند و کارکنان ما در حال کار سخت برای روزنامه خطر زندگی خود را. توزیع کنندگان و دستفروشان نیز در خطر است. فروش روزنامه ها سقوط کرده است s خوب” Matiur رحمان گفت: در گزارش.

“سلامت و ایمنی کارکنان ما اولویت برای ما است. از آنجا که ما تصمیم به توقف چاپ در حال حاضر. اما ما متوقف نخواهد شد و ما نسخه آنلاین اجرا خواهد شد در نوسان کامل است. ما را حفظ خواهد کرد شما به روز با آخرین اخبار. ما باید غلبه بر بحران خواهد شد و در چاپ به زودی.”

همه روزنامه ها را تجربه رکود در خرید و فروش از کشور شناسایی اولین ویروس مورد در Mar 8, با توجه به دستفروشان’ union.

روزنامه صاحبان انجمن, بنگلادش, و یا NOAB صادر شده اطلاع در تلاش برای برطرف کردن نگرانی از انتقال ویروس توسط روزنامه. NOAB اصرار دارد که روزنامه ها امن هستند به لمس است.

اما مردم در حال تلاش برای جلوگیری از دست زدن به اسکناس گوشی های تلفن همراه, استفاده از کلاه سوار-به اشتراک گذاری موتورسیکلت ها و روزنامه ها به عنوان یک احتیاط ایمنی.

با این ویروس ترس در حال اجرا عمیق, برخی از روزنامه های محلی در خارج از داکا نیز متوقف چاپ بیش از چند روز گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو