Manab Zamin, ویرایشگر شکایت کرد به گزارش مردم ‘نام پاپی’

عوامی لیگ MP از Magura-1 Md Shifuzzaman Shikhor همچنین متهم به 31 نفر دیگر از جمله روزنامه خبرنگار آل امین در این مورد با شیر-e-بنگلادش نگر پلیس تحت امنیت دیجیتال عمل در داکا در روز سه شنبه.

این روزنامه نام نیست هر کسی در این گزارش اما 30 دیگران را متهم به گسترش آن و یک لیست در رسانه های اجتماعی Shikhor گفت: در این مورد.

پلیس در تلاش برای دستگیری متهم گفت: جین علم Munsi رئیس Sher-e-بنگلادش نگر ،

پس از دستگیری پاپی ماه گذشته داستان در مورد شیوه زندگی لوکس بودند نشان داد. او پول RAB گفت: از خدمات اسکورت در میان یک سری از اتهام نادرست.

در Mar 2, Manab Zamin گزارش داد که چندین بوروکرات مقامات کلیدی دولت, بخش, نشان می دهد بحث شرکت کنندگان سیاستمداران و کسب و کار آباد Papia در هتل.

پلیس و دولت هشدار داده اند همه در برابر نامگذاری و گسترش اطلاعات ادعا شده اند و با دست کباب پاپی در رسانه های اجتماعی.

آنها خواست تمام نمی شود گمراه چنین لیست و هشدار داد در برابر انتشار این.

پلیس نیز بازداشت Mominur رحمان Momiz یک رهبر عوامی لیگ در کوشتیا در اتهامات که او تا به حال منتشر شده در Facebook یک لیست از 21 نفر از جمله حزب حاکم MP سلیم الطاف جورج و ادعا داشتند آباد Papia دن در هتل.

رها کردن مورد عفو

سازمان عفو بین الملل از دولت خواست به “حفظ خویشتن داری در اقدامات بیشتر” علیه Matiur و دیگران را متهم کرد در این مورد.

این گروه حقوق بشر همچنین خواستار آن شدند که دولت رها کردن پرونده “بلافاصله”.

“پرونده یک نمونه بارز از چگونگی این قانون است که به صورت خودسرانه استفاده می شود در برابر افراد با نفوذ چهارم و سازمان های دولتی از جمله پلیس” سعد حمادی جنوب آسیا فعال در بریتانیا بر اساس سازمان در بیانیه ای گفت.

“ما نگران مبهم و بیش از حد گسترده و مقررات در امنیت دیجیتال عمل می کنند و دقیق که مجازات آنها مستلزم به صورت مشروع اعمال حق آزادی بیان” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de