ققنوس — مردی که التماس گناه به قتل قبل از فرار آریزونا بیش از 16 سال پیش برای جلوگیری از اعدام بازداشت شده است در کانادا پس از اینکه پلیس به دنبال ردپای دیجیتال ارائه شده توسط رسانه های اجتماعی پست های خود را از خانواده و دوستان, مقامات گفت.

فراری, 32 سال Adan پرز Huerta دستگیر شد در تورنتو و بازگشت به آریزونا که در آن او به رزرو یک زندان پنج شنبه.

حکم بازداشت صادر شد برای Huerta پس از او التماس کرد گناه را به قتل غفلت اما به نظر نمی رسد برای صدور حکم در سال 2003.

مورد ریشه از سال 2002 مرگ یک جوان 19 ساله که مسافر خود را در یک وسیله نقلیه رانده شده توسط Huerta. او ضرب مجروح زمانی که خودرو را لرزاند جعبه برق و آتش سوزی در یک ققنوس حومه.

Huerta که او نیز به شدت مجروح شد در اوایل صبح خراب بود و سطح الکل خون از 0.16 های چندلر اداره پلیس در بیانیه ای گفت. که دو بار در آریزونا حد قانونی 0.08.

یک چندلر کارآگاه بهار گذشته شروع به جستجو برای Huerta با چک کردن رسانه های اجتماعی پست های خود را از بستگان و همکاران و کسانی که در نهایت منجر به پست های Huerta خود گفت: Sgt. Jason McClimans یک سخنگوی وزارت.

McClimans گفت: کارآگاه قادر به تعیین هورتا در تورنتو که منجر به دستگیری او توسط پلیس تورنتو. مارشال آمریکا در زمان هورتا را بازداشت و او استرداد به ایالات متحده است.

“رسانه های اجتماعی همیشه برگ های دیجیتال رد پای” McClimans گفت: آسوشیتد پرس در یک ایمیل.

چندلر پلیس بر این باورند Huerta زندگی در کانادا برای حداقل یک سال و او ظاهرا با استفاده از نام واقعی او قبل از بازداشت McClimans گفت.

جنیفر Liewer ، سخنگوی Maricopa County دفتر دادستان گفت: Huerta در حال حاضر تنها متهم در مورد قتل. اتهامات عنوان شده علیه اضافی ممکن است پس از ثبت یک دادستان در بررسی پرونده او گفت:.

Huerta دفاع وکیل پل راموس گفت: شنبه او نمی تواند نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو