مرد قرنطینه به مدت 14 روز در پایگاه نظامی هشدار جدید evacuees: ‘آن را سرگرم کننده نیست’

تورنتو — زمستان کانادا تمایل به احساس مانند آنها در تاریخ برای همیشه لطفا برای. اما برای مایکل سچللنبرگ دو هفته قرنطینه در انتاریو پایگاه نظامی احساس به خصوص خسته کننده است.

“کل این تجربه صادقانه بوده است مانند یکی واقعا روز طولانی با یک زن و شوهر چرت زدن در وسط” گفت: CTV News Channel در روز پنج شنبه.

سچللنبرگ است که در میان صدها نفر از evacuees از ووهان در حال آماده شدن برای ترک کانادا نیروهای پایگاه ترنتون در روز جمعه. شده اند وجود دارد همیشه از یک هواپیمای چارتر پرواز آنها را از کانون COVID-19 که کشته 2,100 مردم و آلوده 76,000 دیگران در کمتر از سه ماه.

به عنوان کسانی که evacuees ترک ترنتون یک گروه جدید از کانادا گردشگران از الماس شاهزاده کشتی کروز در ژاپن وارد خواهد شد برای تست پزشکی. یک بار پاک آنها را در قرنطینه می شود و به مدت 14 روز در یک هتل و مرکز کنفرانس در Cornwall, Ont.

سچللنبرگ ارائه مشاوره برای موج جدیدی از آسمان که در حال حاضر صرف دو هفته قرنطینه در کشتی: همه چیز در مورد به دریافت خسته کننده است.

“به برخی از الکل نه (من) شوخی” سچللنبرگ شوخی.

“فقط با یک ذهن باز. آن را سرگرم کننده نیست. هیچ کس آن لذت می برد. اما آن را کاملا ضروری است. ما در حال خروج از منطقه آلوده به اینجا می آیند. هیچ حس وجود دارد خروج از منطقه آلوده فقط به اینجا می آیند و گرفتن آن را. پس از آن رفتن به سرگرم کننده است.”

فقط سالم کانادایی روی عرشه کشتی کروز مجاز به پرواز به خانه. کسانی که بیمار باقی خواهد ماند در ژاپن برای درمان. مقامات می گویند 47 کانادایی از 250 در هیئت مدیره کشتی آزمایش مثبت برای ویروس.

دو کشتی کروز مسافران – یک زن و مرد در 80s – درگذشت در بیمارستان گفته پنج شنبه. مرگ و میر خود را برای اولین بار از کشتی.

کانادا-محدود پرواز ترک توکیو فرودگاه بین المللی در 4:30 صبح به وقت محلی و برنامه ریزی شده است برای زمین در ترنتون در 4 صبح به وقت شرق آمریکا در روز جمعه است.

وزیر بهداشت Patty Hajdu گفت: این امکان وجود دارد که برخی از evacuees ممکن است قادر به ترک قرنطینه زودتر از تعیین دوره دو هفته اگر آنها همچنان به آزمایش منفی برای این ویروس و هیچ نشانه. Hajdu گفت که مشخص می شود توسط رئیس بهداشت عمومی افسر کانادا در یک مورد به مورد و بر اساس.

به تصویب زمان سچللنبرگ و شریک زندگی خود را باید اختراع خود را بازی. آنها به صرف یک بعد از ظهر با استفاده از قاشق به تلنگر پلاستیکی تخم مرغ عید پاک را به پسر خود crib.

“آیا آنچه من را برخی از احمق بازی ها را بیشتر از آن. آن را تنها دو هفته,” او گفت:.

برای کشتی کروز evacuees رهبری به دور دو از قرنطينه, سچللنبرگ هشدار می دهد که یک چیز وجود دارد شما نمی توانید تغییر دهید هنگامی که شما وجود دارد – خانواده خود را.

“انتخاب شما عزیزان به دقت از آنجا که شما ممکن است با آنها را برای مدت زمان طولانی تحت شرایط کنترل نشده” او گفت:. “من فکر می کنم من تصمیم معدن بسیار خوب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>