از بنگلادش-origin می شود سوم coronavirus مرگ و میر در انگلستان

او در گذشت و در یک بیمارستان در منچستر به تازگی پس از بازگشت از سفر به ایتالیا — اروپا coronavirus سر چشمه با توجه به NHS انگلستان است.

“من بسیار متاسفم که به گزارش یک سوم بیمار در انگلستان که تست مثبت برای Covid-19 است و متاسفانه درگذشت. من پیشنهاد من تسلیت صمیمانه به خانواده و دوستان خود را و از آنها بخواهید که حریم خصوصی خود محترم است و” گاردین به نقل از انگلستان افسر ارشد پزشکی پروفسور کریس Ersin عنوان کرد و گفت.

“بیمار که تحت درمان در شمال منچستر عمومی بیمارستان شد بیش از 60 سال بود و قابل توجهی در زمینه شرایط بهداشتی.آنها به تازگی از سفر یک منطقه آسیب دیده. تماس با ردیابی است که در حال حاضر در راه است.”

صحبت با BBC Bangla, قربانی گفت: او مبتلا بوده اند از ترکیبی از کلسترول بالا, ورم مفاصل, بیماری قلبی, ashthma و دیگر مشکلات تنفسی. حتی اگر او 100 درصد سالم شده است در خوب درمانی قبل از مرگ او با توجه به پسر خود.

اما او فقط پنج روز بعد از اینکه تشخیص داده رمان coronavirus عفونت است. او به ایتالیا مهاجرت از بنگلادش در سال 1989 قبل از اقامت در یک شهر در نزدیکی مرز با سوئیس حدود 50km دور از میلان.

او به انگلستان در حدود چهار یا پنج سال پیش اما با این وجود دیدار ایتالیا هر سال است.

در این سال او به سفر به ایتالیا, در اواسط ماه مارس قبل از بازگشت به منچستر on Feb 29.

“او سالم بود زمانی که او پشت کردم اما وضعیت او رو به وخامت گذاشته و سه روز بعد گفت:” پسر خود را.

مرد با عجله به مرکز بهداشت محلی پس از سقوط بیمار در Mar 3 بود و در انزوا نگه داشته و پس از پزشکان مطلع شدند که او به تازگی بازدید ایتالیا. او بعد از انتقال به شمال منچستر بیمارستان عمومی.

“او کاملا به خوبی انجام در طول چند روز اول در بیمارستان است. اما پس از آن پزشکان گفت: نبود اکسیژن کافی در خون او در حالی که ضربان قلب شد نامنظم است. این رفت و برای چند روز قبل از او در گذشت و در روز یکشنبه” اضافه شده پسرش که همراه با بقیه خانواده اش نیز ماندن در انزوا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im