مرد کشته Mountie مجروح زن به طور تصادفی به ضرب گلوله در مرکز آلبرتا داد و بیداد

ادمونتون — 27-year-old man کشته شد در درگیری با پلیس پس از داد و بیداد که دیدم اطرافیان شات در Blackfalds و یک افسر پلیس به طور جدی مجروح در QEII بزرگراه در جنوب Leduc در روز چهارشنبه.

آلبرتا پلیس ناظر می گوید که در حال بررسی این حادثه آغاز شده است که با یک تفنگ شکایت در Blackfalds در 8:15 صبح

RCMP می گویند که آنها به ضرب گلوله کشته شدند در زمانی که آنها وارد خانه یک زن بود که در منطقه و نه متصل به خانه مورد اصابت یک گلوله.

تیرانداز فرار شمالی در QEII و Mounties با استفاده از یک سنبله نوار باعث فرار انسان برای عبور از ميانه و در ادامه با غرب عازم جنوب خطوط.

هنگامی که وسیله نقلیه خود را متوقف کرده, پلیس می گویند یک “رویارویی رخ داده است منجر به مرگ 27 ساله مذکر” و مصدومیت یک Mountie.

‘این فقط یک غوغا’

یک Leduc مقیم گفت: CTV News ادمونتون او قادر به شنیدن یک هلیکوپتر از خانه خود را به طوری که او بیرون رفت. دیدن RCMP وسایل نقلیه او تصمیم گرفت برای رفتن به عقب در داخل قبل از این وضعیت تشدید شده است.

“من شنیده ام صدای شلیک گلوله” استیو Hutchison گفت. “من آمد و من در واقع شاهد یک افسر بیش از کسی که با اسلحه خود را کشیده و سپس آن را فقط یک غوغا.”

Officer-involved shooting

Hutchison گفت که او شنیده حداقل شش شلیک شد اما او مطمئن نیست که به ضرب گلوله کشته شد و افزود: او می تواند کسی را دیدن و دریافت CPR.

“این دیوانه” Hutchison گفت. “بدیهی است که آن چیزی نیست که شما می بینید هر روز در حیاط خلوت خود را.”

هر دو عضو پلیس و Blackfalds زن در بیمارستان با غیر تهدید کننده زندگی صدمات.

ماهیت خود را از آسیب های شناخته شده نیست.

افسر-درگیر تیراندازی

پلیس را تایید نمی کند فعالیت در Blackfalds مربوط به که در نزدیکی Leduc تا روز چهارشنبه بعد از ظهر.

که صبح شهر Blackfalds خواسته ساکنان به ماندن در خانه “با توجه به یک پلیس موضوع” اما نمی گویند حوادث متصل شدند.

“برای ساکنان این منطقه و پلیس در حال مشاوره است که شما قفل درهای خود را و اقامت در زیرزمین” بیانیه ای به این شهر Facebook را بخوانید.

به عنوان آن را با هر پلیس-درگیر تیراندازی, آلبرتا جدی Incident Response تیم است که به دنبال به آنچه اتفاق افتاده در جنوب Leduc.

فقط قبل از 6:30 p. m. به RCMP گفت: QEII تا به حال بازگشایی به ترافیک.

RCMP

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de