یوفا در بیانیه ای گفت که شهر به حال مرتکب “نقض جدی” از قوانین در حالی که لیگ برتر باشگاه به سرعت گفت: در وب سایت خود را که آنها درخواست تجدید نظر تصمیم به لوزان مبتنی بر دادگاه داوری ورزش (CAS).

این حکم در صورتی تایید خواهد معنی پپ گواردیولا طرف نمی خواهد بود قادر به رقابت در 2020-21 لیگ قهرمانان باید دوباره آنها را واجد شرایط برای اروپا رقابت های باشگاه. آنها همچنین می تواند در ممنوع از رقابت های اروپایی در 2021-22 فصل است.

یک غیبت از قاره اقدام خواهد تاثیر قابل توجهی در این باشگاه درآمد و همچنین اعتبار خود را.

یوفا FFP قوانین طراحی شده برای جلوگیری از باشگاه دریافت مقدار نامحدودی از پول را از طریق متورم حمایت مالی معاملات با سازمان های مرتبط با صاحبان.

این Adjudicatory اتاق یوفا باشگاه و کنترل مالی بدن (CFCB) گفت: شهر به نقض قوانین توسط “overstating آن حمایت درآمد در حساب های خود را و شکستن و حتی ارسال اطلاعات به یک هشتم بین 2012 و 2016” و اضافه کرد که این باشگاه “موفق به همکاری در تحقیقات”.

اما شهر که هرگونه تخلف گفت: در به شدت دقت کنید که پاسخ آنها را در مبارزه با این تصمیم.

“این است که یک مورد آغاز شده توسط یوفا محاکمه توسط یوفا و قضاوت توسط یوفا. با این مخاطره اندازد روند در حال حاضر بیش از این باشگاه را دنبال بی طرفانه قضاوت به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و بنابراین در وهله اول شروع رسیدگی با دادگاه داوری ورزش در اولین فرصت” باشگاه گفت.

بررسی روند

توصیف خود را به عنوان “نا امید اما نه شگفت زده” توسط تصمیم, شهر در زمان هدف بررسی روند.

“در دسامبر 2018, UEFA محقق ارشد عموم نمایش نتیجه و تحریم او در نظر گرفته شده برای تحویل به منچستر سیتی قبل از هر گونه بررسی کرده و حتی آغاز شده است.

“پس از آن ناقص و به طور مداوم به بیرون درز یوفا روند او نظارت بدان معنی است که وجود دارد کمی شک و تردید در نتیجه است که او را تحویل دهد. این باشگاه به طور رسمی شکایت کرده به لیگ انضباطی بدن شکایت بود که اعتبار توسط CAS حکم.”

شهرستان در حال حاضر دوم در لیگ برتر و رویارویی با رئال مادرید در آخرین 16 این فصل لیگ قهرمانان.

یوفا باز کرده بود رسیدگی به شهر در مارس 2019 پس از نشریه آلمانی اشپیگل ادعا کرد که باشگاه ابوظبی صاحبان متورم ضمانت نامه مطابق با FFP مورد نیاز است.

Abu Dhabi, United گروه خودرو سرمایه گذاری متعلق به شیخ منصور بن زاید آل نهیان است که اکثر صاحب فوتبال شهرستان با سهمی در حدود 77 درصد.

شهر فوتبال گروه شامل منچستر باشگاه و صاحب و یا بخشی-صاحب New York City FC, Melbourne City FC, یوکوهاما F. Marinos در ژاپن باشگاه اتلتیکو گشتاور در اروگوئه Girona FC در اسپانیا و سیچوان Jiuniu FC در چین است.

($1 = 0.9222 یورو)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو