مرد بازداشت خشونت آمیز, قتل دختر نوجوان در Laurentians

مونترال — کبک استانی بازداشت یک زن 51 ساله در مونترال در ارتباط با قتل یک دختر نوجوان در روز چهارشنبه در Laurentians.

این Surete du Quebec اعلام کرد که بازداشت روز پنج شنبه بعد از ظهر گفت: آنها می خواستند برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات به سرعت برای اطمینان دادن به مردم.

یک رهگذر در بر داشت بدن از 13 سال Oceane بویر از Lachute صبح روز چهارشنبه در نزدیکی Horrem جاده و برلین خیابان در Brownsburg-Chatham حدود 90 متر دور از مونترال.

افسران در پاسخ به 911 تماس بگیرید. او به سرعت انتقال به بیمارستان که در آن مرگ او تایید شد.

با توجه به مربع وجود دارد اثری از خشونت در بدن دختر.

Oceane گذشته دیده می شد در خانه اش در روز یکشنبه است. آن روز مدرسه, اما پلیس نمی تواند تایید کند اگر او در نظر گرفته شده برای رفتن به مدرسه یا نه. پدر و مادر او گزارش دادند او گم شده و بعد از آن در روز.

“بعد از ظهر دیروز یک خانواده گزارش شده کسی گم شده است. به سرعت ما قادر به اتصال دو رویداد. بنابراین ما قادر به بگویید که بدن یک جوان قربانی پیدا شد و ما قادر به تایید و بعد که آن را یک قتل” گفت: Surete du Quebec سخنگوی مارک Tessier.

مظنون است که در حال مصاحبه در میدان مرکزی است و به احتمال زیاد به نظر می رسد در دادگاه در روز جمعه.

پلیس نشان می دهد اگر انسان می دانست که قربانی اما گفت که آنها می خواهم به اطلاعات بیشتر در ساعات آینده.

محققان نیز مصاحبه با افراد در نزدیکی محل جرم و مردم می دانستند که قربانی است. یک CSI واحد نیز در صحنه است.

Tessier گفت: SQ محققان در تماس با هیئت مدیره مدرسه اما پنج شنبه یک روز برفی.

یک مرکز بحران خواهد شد راه اندازی در مدرسه برای کمک به دانش آموزان و کارکنان در روز جمعه. توده ای از گل تا به حال بریدن در خارج از مرکز که در آن Oceane عضو شد. شهردار Lachute, Carl Peloquin گفت: آن مخربی برای جامعه است. “به عنوان یک شهردار شما همیشه مسئول — شما احساس می کنید مسئول امنیت شهروندان خود را,” او گفت:. او پسر وی افزود رفته بود به مدرسه ابتدایی با Oceane. “این بسیار سخت به رعایت آن نوع حوادث است.”

عاطفی درخواست

پدر و مادر دختر به یک عاطفی مصاحبه به شبکه را دارا پنج شنبه صبح و توصیف او به عنوان داشتن یک قلب بزرگ است. پدر و مادر او گفت که او در بر داشت بخشی از لباس. او مانده بود که صبح اما بازگشت به خانه ندارد. آنها ساخته شده است یک درخواست عمومی به جلو آمده و با هر گونه اطلاعات برای کمک به تحقیقات.

پلیس خواسته اند هر کسی با اطلاعات مربوط به تماس مربع در 1-800-569-4264. تمام تماس های محرمانه تلقی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>