مراکز و رستوران بازگشایی به عنوان نیوبرانزویک شل COVID-19 محدودیت برای بار دوم

هالیفاکس — جدید Brunswickers ممکن است هرگز این بسیار هیجان زده به در نهایت قادر خواهید بود برای رفتن به دندانپزشک.

دو هفته پس از مصرف اولین گام, New Brunswick ساخت یک دوم بزرگتر گام به سعی کنید به عقب بر گردیم به برخی از صورت ظاهر از حد نرمال است. اعمال جراحی الکتیو و دیگر غیر-اورژانس خدمات بهداشتی و درمانی در میان تغییرات عمده جمعه اعلام کرد.

“امروز ما اعلام شل شدن بیشتر از محدودیت” گفت: برتر بلین هیگز در یک کنفرانس خبری در فردریکتون اعلام چه کسب و کار می تواند باز در زیر آن تمدید و تجدید نظر در وضعیت اضطراری.

چیزهایی که اجازه خواهد داشت به سر و یا بازگشایی عبارتند از:

 • اعمال جراحی الکتیو و دیگر غیر-اورژانس خدمات بهداشتی و درمانی از جمله دندانپزشکی فیزیوتراپی, بینایی سنجی و ماساژ درمانی است.
 • عمومی, تجمعات, با, فیزیکی, فاصله, از 10 یا کمتر مردم است.
 • داخل سالن اجتماعات, با, فیزیکی, فاصله, از 10 یا کمتر مردم برای فرد مذهبی, خدمات عروسی و مجالس ترحیم.
 • همه در شخص برنامه در متوسطه موسسات موضوع را به COVID-19 دستورات از سلامت عمومی است. آموزش مجازی گزینه ادامه می باید در هر کجا که ممکن است.
 • فرهنگی سالن های مانند موزه ها و گالری ها و کتابخانه ها.
 • دفاتر ضروری در طول فاز اولیه.
 • موسسات خرده فروشی از جمله مراکز.
 • رستوران.
 • اردو و فعالیت های تفریحی مانند باغ وحش ها و outfitters.
 • آموزش های اولیه و مراقبت از مراکز تنظیم شده توسط وزارت آموزش و پرورش و توسعه دانشگاهها مجاز خواهد بود برای بازگشایی به عنوان از آوریل 19.
 • غیر از تنظیم ارائه دهندگان مراقبت از کودکان ممکن است باز به امروز اما باید پایبند به دستورالعمل های بهداشتی از جمله داشتن یک پلان عملیاتی.
 • اردوگاه های روز, اگر این سازمان می تواند به رعایت بهداشت عمومی اقدامات است.
 • ATV مسیرهای پیاده روی در سراسر استان

در تمام موارد, فیزیکی, فاصله, قوانین هنوز هم اعمال می شود و هر کسب و کار است که بازگشایی مورد نیاز خواهد بود برای نشان دادن به مقامات بهداشت عمومی چه قدم هایی را مطابق با آنها. هر کسی که به دنبال توسعه چنین طرح می توانند با مراجعه به این راهنمای ارائه شده توسط New Brunswick بهداشت عمومی.

ماسک در حال حاضر مورد نیاز که در آن فاصله فیزیکی نمی تواند انجام شده (داروخانه ها, فروشگاه های مواد غذایی) به جز برای کودکان با سن کمتر از دو و یا برای کسانی که با بیماری تنفسی که می تواند پوشیدن ماسک.

برتر هیگز اذعان می کند این را همه می تواند دشوار برای به اجرا درآوردن اما او امیدوار است مردم را گام به گام و آگاه از یکی دیگر از سلامت و ایمنی است.

“ما می توانیم حرکت رو به جلو در بهبود طرح به دلیل جدید Brunswickers پاسخ تماس با پیروی از دستورات بهداشت عمومی و کمک برای جلوگیری از گسترش این ویروس گفت:” هیگز. “این ممکن نبود بدون همکاری همه حزب کابینه کمیته و رهبری دکتر راسل و تیم او. زمان فوق العاده ای می توانید بهترین ها را در مردم و این چیزی است که اتفاق افتاده در استان ما.”

دکتر جنیفر راسل استان افسر ارشد پزشکی از سلامت می گوید او نگران این بازگشایی, اما او همچنین نگران در مورد آنچه اتفاق می افتد به جدید Brunswickers سلامت اگر استان اجازه نمی دهد برخی از کسب و کار به بازگشایی شده است.

“ما نمی توانیم از این بیماری است. ما باید یاد بگیرند که با آن زندگی می کنند” دکتر راسل گفت. “حفظ ما عملکرد قوی نیاز جدید Brunswickers به ادامه آنچه آنها انجام شده است. لطفا ادامه برای محدود کردن تماس نزدیک به کسانی که در درون خود دو خانواده حباب. اجازه دهید ما با هم کار برای ساخت در موفقیت ما به دست آورد.”

راسل می گوید او را از نزدیک نظارت چگونه این می رود. اگر وجود دارد سنبله در COVID-19 موارد وجود خواهد داشت سویفت سرگیری محدودیت.

صاحبان کسب و کار که سوالی دارید می توانید با تماس با ما فرصت های NB کسب و کار دریانورد با ایمیل [email protected] و یا با تماس با 1-833-799-7966.

در خبری دیگر در این استان گزارش شده هیچ مورد جدید از COVID-19 روز جمعه. تا کنون وجود داشته است 17,029 تست های انجام شده در نیوبرانزویک و شده اند وجود دارد 120 موارد تایید شده. وجود دارد دو فعال موارد و 118 نفر بهبود یافته اند از ویروس. نه از بیماران که COVID-19 در حال حاضر در بیمارستان است.

این است که در حال توسعه داستان. آن را به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de