مالزی انور به دنبال تبدیل شدن به ساعت در میان آشفتگی

مبارزه بین Mahathir و 94 و انور, 72, که تشکیل یک پیمان را به نفع خود یک 2018 انتخابات به شکل سیاست در آسیای جنوب شرقی کشور برای بیش از دو دهه است و در ریشه آخرین آشفتگی.

Mahathir جهان قدیمی ترین رئیس دولت استعفا داد و روز دوشنبه بود اما بلافاصله نام توسط شاه به عنوان نخست وزیر موقت با قدرت کامل.

به تلاش برای پایان دادن به بحران پادشاه شده است و جلسه تمام 222 انتخاب اعضای مجلس بیش از دو روز. کسانی که در این جلسات گفت: از آنها خواسته شد به نام مورد علاقه خود را نخست وزیر و یا اینکه آیا آنها می خواستند تازه انتخابات است.

اعضای انور را Parti Keadilan Rakyat (PKR) و یا مردم حزب عدالت گفت که نام او ارسال شده بود به پادشاه. حزب اتحاد 39 کرسی و اتحاد شرکای بالقوه می تواند آن را یکی دیگر از 62.

انور نظر نیست در مورد اینکه آیا یا نه او نامزد دریافت جایزه شده است.

خدا کند همه چیز به خوبی می رود,” او به خبرنگاران گفت: پس از ملاقات با پادشاه ، “تشخیص حق از پادشاه. بنابراین من آن را ترک خواهد کرد به طور کامل به او اختیار و عقل است.”

برخی از پشت MAHATHIR

در حالی که برخی از سیاستمداران را آشکارا ابراز پشتیبانی از Mahathir به ماندن در اتاق آن روشن نیست که آیا به اندازه کافی از آنها را از او حمایت کردند و در ملاقات با شاه به او اجازه می دهد به ماندن بگیرید.

فرار بين انور و Mahathir کمک فوری آخرین بحران پس از Mahathir در برابر فشار برای تنظیم یک تاریخ برای یک وعده انتقال قدرت به انور ساخته شده پیش از سال 2018 انتخابات.

و همچنین روابط شخصی و سیاست در مالزی شکل گرفته است توسط یک درهم و برهم کردن از قومی و مذهبی ، تا حد زیادی با کشور مسلمان از 32 میلیون نفر است که بیش از نیمی قومی مالایی اما بزرگ قومی چین و هند و دیگر اقلیت ها.

در ملاقات با رهبران سیاسی Mahathir روز سه شنبه پیشنهاد یک دولت وحدت برش در سراسر خطوط حزب است که می تواند به او داده اند بیشتر قدرت از طی یک طلسم به عنوان نخست وزیر از سال 1981 تا بازنشستگی اش در سال 2003.

اما این ایده رد شد در روز سه شنبه توسط یک اتحاد از چهار حزب از جمله ایالات مالزی سازمان ملی (UMNO) که حکومت مالزی برای شش دهه تا شکست Mahathir ائتلاف در سال 2018 است.

چهار احزاب گفت: آنها گفته بود پادشاه آنها می خواستند یک انتخابات جدید به جای آن.

انور بود Mahathir معاون و رشد سیاسی ستاره هنگامی که Mahathir شد نخست وزیر اولین بار, اما آنها سقوط کرد.

انور دستگیر شد و در زندان در اواخر 1990s برای لواط و فساد اتهامات که او و هواداران خود را حفظ بودند و با هدف پایان دادن به فعالیت سیاسی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>