مالزی دولت وحدت ملی پس از مشاوره همسران برای جلوگیری از ‘آزار دهنده’ در طول مستند

دولت مالزی مجبور به عذرخواهي شد و پس از آن زنان در توسعه بخش منتشر شده یک سری از جنسیتی “راهنمایی” برای کمک به مقابله با ادامه coronavirus مستند از جمله ارائه مشاوره به زنان همچنان به پوشیدن آرایش و برای “جلوگیری از آزار دهنده.”

این کمپین بود, ملاقات با واکنش شدید آنلاین و پست را از آنجا حذف شده از بخش حساب رسانه های اجتماعی.

از بعد از ظهر پنجشنبه در مالزی بیش از 2900 coronavirus موارد تاييد شده بود در داخل کشور به قتل 45 نفر با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

نخست وزیر قهوهای مایل به زرد سری Muhyiddin یاسین تصویب یک سری از گسترده اقدامات ماه گذشته در نظر گرفته شده برای جلوگیری از عفونت Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس از جمله سخت در سراسر کشور کنترل قفل کردن تمام سفر در داخل یا خارج از کشور و به شدت محدود کردن جنبش در داخل کشور است.

یکی از بزرگترین انتقادات علیه دولت بدن به اتهام حمایت از زنان به نظر می رسد که آن را نادیده گرفتن نگرانی ها در مورد افزایش خشونت خانگی که ممکن است همراه با اقامت در خانه سفارشات و به جای تمرکز بر روی چیزهایی مانند چگونه زنان باید لباس.

مالزی تمام زنان جامعه عمل نامیده می شود در زنان گروه توسعه برای جلوگیری از آن جنسیتی پیام و تمرکز بر کمک به خشونت خانگی بازماندگان.

زنان در توسعه بخش مدیر کل Akhma حسن گفت: هدف این بود که به ارسال پیام های مثبت با توجه به دولتی خبرگزاری برناما.

“رویکرد استفاده می شود برای به اشتراک گذاشتن روش و شیوه برای حفظ روابط مثبت درون خانواده و در طول این مرحله از کار از خانه” او در بیانیه ای گفت.

“ما باید توجه داشته باشید متعدد نظرات به برخی از نکات برای زنان است که ترویج از طریق پوستر از طریق حساب های رسانه های اجتماعی.

دولت مالزی و رهبران آن مواجه اند اتهام تبعیض جنسی و زن ستیزی در موارد متعدد در سال های اخیر است. در طول یک بحث اصلاح خشونت خانگی و قوانین در سال 2017, یک عضو مجلس گفت: شوهران شد “آزار” زمانی که همسران انداخت توهین نکردن و تکذیب موافقت برای مردان مسلمان را به یکی دیگر از ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de