اکثر هنرپیشه ی برجسته ی مخالفت با استفاده از شرایط اضطراری عمل بعد از مشورت

OTTAWA — اکثر استان ها و مناطق مختلف وجود دارد که می گویند بدون نیاز به استناد فدرال شرایط اضطراری عمل می کنند و که آن را باید به دولت برای تعیین چگونگی پاسخ آنها به COVID-19 بیماری همه گیر.

این سوال مطرح شد به premiers در نامه ای به قلم نخست وزیر جاستین ترودو در چهارشنبه پرسیدن که آیا نیاز به بیشتر فدرال نظارت برای مبارزه با ویروس.

یک مقام ارشد دولت منبع گفت: اخبار CTV که در پی تماس با ترودو روز پنج شنبه کمی وجود دارد بحث در مورد جوانب مثبت و منفی استفاده از اندازه گیری بلکه یک اتفاق نظر جمعی آن را غیر ضروری است در این زمان. استان ها و مناطق مختلف برگزار شده بود یک گروه تماس قبل از جایی که آنها وزین مشترک خود را پاسخ.

“ما نیازی به این بود که دولت فدرال اولویت است. وجود دارد دیگر مناطق که در آن آنها باید با تمرکز انرژی خود را در. که احساسات مشترک در میان بسیاری از premiers” گفت: این منبع اضافه کرد که تنها چند استان اعتراض.

نیوبرانزویک برتر Blain هیگز بوده و صوتی مورد نیاز برای یک لباس ملی رویکرد به COVID-19 همه گیر در کانادا.

“ما شاهد اقدامات جدید بودن در جای خود قرار داده و این اقدامات می تواند متفاوت باشد به طور گسترده ای بین استان ها و مناطق. تصویب یک دولت ملی اضطراری است که بهترین ابزار برای اطمینان از ثبات در سراسر کشور ما در سطح مراقبت های بهداشتی حفاظت ما در زنجیره عرضه و کاهش تاثیر اقتصادی گفت:” هیگز در یک نشست خبری در مارس 24.

انتاریو برتر داگ فورد به اشتراک گذاشته دیدگاه مخالف به خبرنگاران در جمعه تأمل در تماس با همکاران خود را.

“من فکر می کنم اضطراری عمل می کند در محل در همه استانها و مناطق کشور انجام شده است بسیار خوب است و ما فقط نمی تواند هیچ دلیلی برای آن گفت:” فورد. “ما در حال رفتن به حرکت رو به جلو ما در حال انجام و ما در حال همکاری با دولت فدرال و در حال همکاری با یکدیگر”

نامه ای از ترودو آمده است: “هدف از این مذاکرات این است که به دنبال دیدگاه های خود را در صدور چنین بیانیه و اینکه آیا COVID-19 وضعیت بیش از ظرفیت و قدرت از یک استان و یا منطقه و یا موجود فدرال و استانی و یا ارضی قوانین برای رسیدگی به آن است.”

اورژانس عمل – که جایگزین قانون اقدامات جنگ – به دولت فراگیر قدرت به منع سفر ارائه خدمات ضروری و تنظیم عرضه کالا و توقیف اموال شخصی در صورت نیاز.

این منبع گفت: اکثر استان ها و مناطق خوشحالیم که آنها می توانند تصمیم گیری مستقل از شدید فدرال نظارت به خصوص با توجه به این که مراقبت های بهداشتی است که در داخل استانی حوزه قضایی است.

در این نامه آمده است که در بالا بحث مانند یک برگزار شد شنبه کتبی و رسمی ارسال خواهد شد مورد نیاز هر استان و به خاک مارس 15 تا خود را نشان می دهد در شرایط اضطراری عمل می کنند.

“مطمئن باشید که من هیچ قصد در تداخل با اقدامات استانی و منطقه ای دولت در حوزه های قضایی خود را. نه ما می خواهیم به شنیدن از شما به عنوان اینکه آیا وجود مناطق خاص که در آن مداخله فدرال و یا پشتیبانی تحت شرایط اضطراری عمل خواهد تعریف استانی و منطقه ای تلاش های” نامه ای می خواند.

در طول روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی روز جمعه ترودو خواسته شده بود در مورد نتیجه های دولت canvassing به استان ها و مناطق.

او گفت: در حالی که تیم خود باقی می ماند آگاه از شکاف در دسترسی به خاص تجهیزات پزشکی در سراسر شهرستان موجب از راه سیستم مراقبت های بهداشتی توابع در کانادا درون استانی و منطقه ای همکاری کرده است به طور موقت پر آن نیاز دارد.

“ما شاهد همکاری, همکاری در میان استان ها و مناطق و راه ما در حال حرکت رو به جلو در این معنی است که ما ممکن است هرگز مجبور به استفاده از شرایط اضطراری عمل می کنند و این خواهد بود که اولویت ما گفت:” ترودو.

در نهایت قدرت به استناد قانون ساکن با دولت فدرال است.

ترودو گفت: “اگر در یک نقطه آن اقدامات کافی برای انجام کارهایی که نیاز به انجام و تمام ابزار است که دولت فدرال است که در آن یکبار مصرف کافی به جلو را اقداماتی که لازم تلقی می شود و تنها پس از آن انجام دهد از نظر ما اقدامات اضطراری عمل می کنند.”

در ضمن هر استان اجرا کرده است خود اقدامات اضطراری. از مارس 24, British Columbia, Saskatchewan, Manitoba, Ontario, New Brunswick, و, Nova Scotia تا به حال همه اعلام متحده اضطراری. آلبرتا, Northwest Territories, Quebec, Newfoundland & Labrador و جزیره پرنس ادوارد را صادر بهداشت عمومی در شرایط اضطراری. شبیه هشدارهای اعمال شده در سطح شهری به عنوان به خوبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im