اکثر کانادایی ها’ کار امتناع ادعا را تکذیب کرد در میان COVID-19

تورنتو — به عنوان کانادایی سر بازگشت به کار پس از گذراندن ماه در خانه داده های جدید نشان می دهد که برخی از استانها در حال دیدن بیشتر کار امتناع ادعا می کند در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

اما استانی مقامات کارگری می گویند اکثریت کسانی که ادعا رد شده است چرا که بازرسان هیچ خطری برای سلامت ایمنی و یا فیزیکی رفاه کارگران است.

انتاریو دیده می شود بزرگترین سنبله در کار امتناع ادعا می کند با 278 COVID-19 مربوط به فسخ از ماه مارس تا ماه ژوئن با توجه به استانی اعداد.

استانی وزارت کار را تکذیب کرد 277 از کسانی که ادعا می کند.

“برای کارگران به آغاز به کار رسمی امتناع خطر باید بر اساس شرایط فعلی آنها در معرض. زمانی که الزامات مورد نیاز برای یک کار امتناع آشنا نیست ، این موضوع می تواند به عنوان یک شکایت” انتاریو وزارت کار سخنگوی جانت Deline گفت: در یک ایمیل.

در حالی که اشتغال وکیل استفان Wolpert گفت: بسیاری از این کار فسخ ممکن است مشروع او گفت CTVNews.ca که کارمند نگرانی ممکن است از ترس این ویروس حتی در صورتی که ترس لزوما یک واقعیت در محل کار خود را.

“یکی از چالش ها این است که کارکنان عملیاتی خود به خود ذهنی ترس که همیشه پشتیبانی شده توسط علم است. به عبارت دیگر آنها درک خطر اما خطر لزوما وجود دارد… گاهی اوقات کارکنان نگرانی واقعی اما این نگرانی لزوما از عهده علم” Wolpert گفت: در یک مصاحبه تلفنی از تورنتو در روز دوشنبه.

Wolpert که یک شریک در کانادا حقوقی Whitten & Lublin, گفت که کانادا در حال حاضر قوانین کار طراحی نشده است به مقابله با یک بهداشت جهانی بحران.

“اگر شما یک وزارت بازرس و شما در راه رفتن به محل کار و شما می بینید یک ماشین که نمی تواند به یک نگهبان بر آن است که آسان برای شناسایی و [درک است که] اگر کسی بیش از حد نزدیک آنها در حال رفتن به برش خود را. اما زمانی که شما راه رفتن به محل کار و آن را فقط به چند نفر فرز در اطراف وجود دارد هیچ چیز آشکار و یا خاص است که شما می توانید لزوما نقطه به نقطه که رفتن به می گویند “وجود دارد مشکل است که نیاز به ثابت’,” Wolpert توضیح داد.

چرا یک کار امتناع ادعا ممکن ظ

Wolpert گفت: برخی از کارکنان ممکن است فایل کار امتناع ادعا می کند در میان همه گیر اگر آنها نگران هستند ممکن است قرار گرفتن در معرض COVID-19 در محل کار و کمبود تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و عدم وجود فاصله فیزیکی یا ناکافی مایع در کسب و کار.

پس از انتاریو, نیوفاندلند و لابرادور دیدم بعدی بیشترین تعداد کار امتناع ادعا می کند در 27 توسط کبک با 24 فسخ.

نیوفاندلند و لابرادور ادعا بودند همه در صنعت مراقبت های بهداشتی و تحقیقات دریافتند که وجود دارد هیچ خطر واقعی به کارگران به طور مفصل در مورد این ادعا است.

“تحقیقات کامل و تصمیم گیری شده است ابلاغ به همه احزاب است. تصمیم به حمایت از اقدامات انجام شده توسط کارفرما که در نظر گرفته شد معقول در تمام موارد” با توجه به بیانیه ای از استان ایمنی و بهداشت شغلی در بخش خدمات.

از کبک 24 کار امتناع ادعا تنها یک مورد بود که این موضوع یک تصمیم تایید که خطر توجیه بود. بازرس تجزیه و تحلیل نشان داد که وجود دارد هیچ خطر برای کارکنان ایمنی با ادعای دیگر.

استوارت Rudner, استخدام وکیل و موسس Rudner قانون در تورنتو گفت CTVNews.ca که کارفرمایان ملزم به ارائه یک محیط امن کار که بدان معنی است که یک کارمند است زمینه را برای شکایت اگر بدون تلاش در اجرای فیزیکی فاصله و روش های تمیز کردن ساخته شده اند.

“اگر کسی احساس می کند که محل کار خود را نا امن است, آنها برای اولین بار به کارفرما و سپس توضیح دهید که چه نگرانی های خود را دارد. کارفرما موظف است به آن نگاه کنید و هر تغییری که لازم است اما اگر کارمند است که هنوز هم ناراضی است که زمانی که آنها را به [استان] وزارت کار” Rudner گفت: در یک مصاحبه تلفنی از تورنتو در روز دوشنبه.

“سپس وزارت کار خواهد اختصاص یک بازرس به نگاه خاص محل کار و ببینید که اگر آن را انجام دهد.”

اما Rudner گفت: کانادایی ها نیاز به بازگشت به کار حتی اگر آنها نمی, فکر می کنم آن را بی خطر است و در عین حال به انجام این کار.

“به نظر می رسد به این درک عمومی وجود دارد که کار همه ناگهان تبدیل اختیاری. و من می دانم که ما در شرایط بسیار عجیب و غریب و بسیاری از مردم شده اند خانه اما واقعیت این است که اگر شما به یاد می آورد به کار خود را نه یک انتخاب شما, شما در حال انتظار برای بازگشت” Rudner گفت.

Rudner توضیح داد که کارگران تنها مجاز به بازگشت به کار در صورتی که واجد شرایط قانونی مرخصی به دلایل مانند کودک-مراقبت از تعهدات و یا شرایط پزشکی اگر آنها حق اقامت تحت حقوق بشر و یا اگر محل کار تلقی ناامن توسط مقامات استانی.

کارمند نمی توانید تصمیم بگیرید که آیا محل کار امن است Rudner اضافه شده است.

“این است که هیچ تفاوتی با COVID-19 بار تر از آن این است که هر زمان دیگر — وجود دارد همیشه حق امتناع ناامن کار” Rudner گفت. “اما مگر اینکه شما سقوط در داخل یکی از آن استثنا وجود دارد و نه حق امتناع از به کار فقط به خاطر شما ترجیح می دهند و یا شما به طور کلی احساس می کنم نا امن بیرون رفتن به.”

باقی مانده از کانادا کار امتناع داده است که به شرح زیر است:

  • آلبرتا دیده است 18 کار امتناع ادعا می کند پس از همه گیر شروع شد و همه از آن محروم بودند.
  • در ساسکاچوان همه 10 از آن فسخ حل و فصل شد بدون دخالت وزارت کار روابط.
  • مانیتوبا تا به حال نه کار امتناع ادعا می کند با یک نتیجه در بهبود نظم بودن صادر شده است.
  • نیوبرونزویک دارای گزارش 12 کار امتناع ادعا می کند از ماه مارس با یک ادعا می کنند که نیاز به بهبود نظم است.
  • نوا اسکوشیا تا به حال 10 کار امتناع ادعا می کند که از آن مورد نیاز شرکت از طرف وزارت کار با یکی هنوز در حال بررسی است.
  • جزیره پرنس ادوارد دیده است هیچ کار امتناع ادعا می کند پس از همه گیر آغاز شد.

بریتیش کلمبیا ارائه نکردند CTVNews.ca با استان ها در کار امتناع ادعا می کند در آن زمان از چاپ و نشر.

چه باید بکنید اگر یک کار امتناع ادعا را رد کرده است

برای آن دسته از کارمندانی که تا به حال کار خود امتناع ادعا را تکذیب کرد اما هنوز هم احساس نمی امن بازگشت به کار Rudner گفت: آنها باید کمی مراجعه کنند.

“واقعا وجود دارد نه مقدار از آنها می توانید انجام دهید. وجود دارد برخی از درخواست تجدید نظر حقوق و یا شما می توانید درخواست تجدید نظر رک و پوست کنده اگر چه آن را بسیار نادر” Rudner گفت:, و اضافه کرد که او بوده است تشویق مشتریان خود را به صحبت کردن با کارفرمایان خود را به دیدن اگر وجود دارد راه حل های جایگزین هر دو طرف می توانند به توافق برسند.

“رفتن به کارفرما و می گویند:” نگاه من راحت رفتن به محل کار در حال حاضر شما اجازه می دهد به ماندن در مرخصی?’ و بسیاری از کارفرمایان در حال حاضر به این دلیل که آنها لازم نیست 100 درصد از نیروی کار در حال حاضر” Rudner گفت. “اما این که صرفا داوطلبانه در بخشی از کارفرما.”

Wolpert گفت: اگر هیچ راه حل می توان رسید و کارفرما اصرار دارد که فرد را برمی گرداند به کار کارمند انتخاب کمی در این موضوع است.

“اگر شما هنوز هم راضی نیست که آن را امن شما با یک بازی واقعا شپشو انتخاب: یا شما را به یک محل است که شما احساس می کنید نا امن است و یا شما توقف کار و خطر داشتن کسی به شما بگوید شما رها شده و کار خود را” Wolpert گفت.

با وجود فشار برای بازگشت به کار Rudner گفت: کارکنان هنوز هم باید یک فایل کار شکایت در صورت وجود خطر واقعی از خطر است. اما اگر آن را “بیشتر از یک نگرانی عمومی در مورد رفتن به مکان های عمومی” Rudner نشان می دهد کارمندان کارفرمای خود بپرسید اگر آنها می تواند در ادامه کار از خانه و یا درخواست کوتاه مدت مرخصی.

Rudner گفت: اگر این گزینه ها کار نمی کنند, کارکنان باید انجام بهترین خود را برای اطمینان از ایمنی خود را.

“شما در حال رفتن به رفتن به کار می کنند اما فقط مطمئن شوید که شما را به عنوان بسیاری از اقدامات احتیاطی را به عنوان احتمالا شما می توانید و اگر شما ببینید اگر شرايط نا ايمن در کار است که زمانی که شما باید گزارش آن را,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de