اکثر کانادایی ها فکر می کنم COVID-19 همه گیر بدتر خواهد شد: Nanos

تورنتو — اکثر کانادایی ها می گویند که آنها در حال بدبینانه در مورد چشم انداز از COVID-19 همه گیر اما حمایت دولت فدرال در پاسخ به بحران با توجه به آخرین نظرسنجی از Nanos تحقیقات

با توجه به نتایج حاصل از این نظرسنجی منتشر شد یکشنبه شب 67 درصد از کانادایی ها معتقدند coronavirus بحران بدتر خواهد شد در ماه آینده در حالی که 17 درصد معتقدند بهتر خواهد شد 10 درصد گفت: این امر باقی می ماند همان و شش درصد مطمئن بودند.

کسانی که در خانواده از پنج یا بیشتر که اغلب بررسی این اخبار به احتمال زیاد به فکر می کنم وضعیت بدتر خواهد شد این شرکت تحقیقات گزارش شده است. نزدیک به شش-در-ده کانادایی می گویند آنها بررسی اخبار در مورد رمان جدید کروناویروس چند بار در روز.

Nanos تحقیقات گفت: آن را در بر داشت بسیاری از کانادایی ها فکر می کنم دولت فدرال تا به حال خوب “یا” بسیار خوب” پاسخ به COVID-19.

دو سوم از کانادایی ها می گویند ترودو دولت دست زدن به شیوع بسیار خوب بوده است (22 درصد) و یا خوب (40 درصد). ساکنان آتلانتیک کانادا گزارش بالاترین تصویب دولت پاسخ در 48 درصد در حالی که کبک دارای بالاترین در 16 درصد است.

برای به حداقل رساندن تعصب بررسی سوالات مربوط به فاصله فیزیکی و امنیت مالی خواسته پاسخ دهندگان به اظهار نظر در مورد همسایگان خود به جای خود. Nanos گفت: این پاسخ باید در نظر گرفته شود به احتمال زیاد پروکسی برای رفتار شخصی.

این بررسی نشان داد که کمتر از سه-در-10 کانادایی بر این باورند همسایگان خود هستند و در پی دستورالعمل های بهداشتی.

آن را نیز در بر داشت که در چهار پنج کانادایی بر این باورند همسایگان خود هستند به شدت (29 درصد) و یا “تا حدودی به شدت” (51 درصد) زیر مسئولان بهداشتی مشاوره از جمله اجتناب از مکان های شلوغ و محدود کردن غیر ضروری تجمعات و نگه داشتن یک فاصله حداقل 2 متر از دیگران است. کمتر از یک در پنج فکر می کنم همسایگان خود نیست پس از این راهنمایی.

نگرانی از افزایش سن را به عنوان نزدیک به 87 درصد از پاسخ دهندگان بیش از 55 گفت: آنها نگران همسایگان خود فیزیکی فاصله شیوه های. حدود 80 درصد از پاسخ دهندگان با سن 35 تا 54 گفت: همان در حالی که کمتر از 69 درصد از کانادایی ها در زیر سن 34 موافقت کرد.

وقتی که می آید به استخدام بیش از شش-در-ده کانادایی می گویند همسایگان خود نگران هستند (34 درصد) و یا “تا حدودی نگران” (28 درصد) مورد از دست دادن شغل خود به دلیل COVID-19.

تقریبا دو سوم گفت: همسایگان خود نگران هستند (33 درصد) و یا “تا حدودی نگران” (32 درصد) در مورد پرداخت صورتحساب.

این بررسی نشان داد که اکثر نگرانی های مالی گزارش شده توسط کانادایی, زندگی در چمن زار که در آن 68 درصد نگران از دست دادن شغل و 72 درصد خود را نگران financials.

روش

Nanos انجام یک RDD دوگانه قاب (زمین – و همراه-خطوط) ترکیبی تلفنی و آنلاین تصادفی بررسی 1,013 کانادایی 18 سال سن و یا بالاتر بین مارس 24 و 27 سال 2020 به عنوان بخشی از یک اتوبوس نظرسنجی. شرکت کنندگان به طور تصادفی استخدام با تلفن با استفاده از عوامل زنده و اداره یک نظرسنجی آنلاین. نمونه شامل هر دو زمین – و همراه-خطوط در سراسر کانادا است. نتایج آماری بررسی می شود و وزن بر اساس سن و جنسیت با استفاده از آخرین اطلاعات سرشماری و نمونه است که از لحاظ جغرافیایی طبقه بندی به عنوان نماینده کانادا.

حاشیه خطای این نظرسنجی این است که 3.1 درصد امتیاز 19 بار از 20.

این مطالعه به سفارش اخبار CTV و جهان و ایمیل و پژوهش انجام شده توسط Nanos پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو