اکثر کانادایی ها تماس راه آهن محاصره ” غیر قابل قبول:’ Nanos

اکثر کانادایی ها معتقدند راه آهن محاصره در حمایت از مرطوب’suwet’en ارثی ستاد هستند یا “غیر قابل قبول” و یا “تا حدودی غیر قابل قبول” تظاهرات با توجه به آخرین نتایج نظر سنجی.

با توجه به بررسی از Nanos تحقیقات منتشر شده در پنج شنبه شب و 73 درصد از کانادایی ها معتقدند راه آهن محاصره هستند حداقل یک “تا حدودی غیر قابل قبول” راه نشان دادن پشتیبانی به صورت ارثی ستاد در حالی که 55 درصد معتقدند دولت فدرال صبر بیش از حد طولانی برای خلاص شدن از محاصره.

در ماه فوریه راه آهن محاصره فنر در سراسر کشور در حمایت از مرطوب’suwet’en ارثی ستاد که مخالف ساحلی GasLink خط لوله ساخته شده در قلمرو سنتی خود را در شمال بریتیش کلمبیا.

با توجه به این نظر سنجی 50 درصد از کانادایی ها معتقدند که دولت باید اجازه ساحلی GasLink به ادامه این خط لوله با وجود مخالفت ارثی ستاد در حالی که 39 درصد معتقدند دولت باید ام متوقف ساخت و ساز به راه اندازی مجدد مذاکرات است.

در 1 مارس ارثی ستاد توافقنامهای با دولت های فدرال و استانی کابینه وزیران در مورد زمین و عنوان حقوق.

قبل از هر جلسه بین اعضا می تواند تسهیل ارثی ستاد خواستار آن شدند که اعضای RCMP پشت کردن قلمرو خود را.

این Nanos بررسی نشان داد که 53 درصد از کانادایی ها حداقل “تا حدودی حمایت از” داشتن RCMP برداشت از بومی سرزمین و به جای آن اجازه می دهد تا برای بومی پلیس به اولیه نیروی پلیس در خاک خود است. ساکنان انتاریو شد به احتمال زیاد به حمایت از این در 58 درصد در حالی که مردم در چمن زار شد به احتمال زیاد حداقل در 43 درصد است.

وقتی که می آید به ترودو دولت را در دست زدن به آشتی به عنوان یک کل 38 درصد از کانادایی ها معتقدند که دولت انجام داده است حداقل یک کار ضعیف پیشبرد آشتی از آنجایی که آنها آورده بودند به قدرت در سال 2015. یکی دیگر از 33 درصد از کانادایی ها معتقدند که دولت انجام داده است به طور متوسط ،

بیش از 50 درصد حداقل تا حدودی بدبین وقتی که می آید برای دستیابی به معنی آشتی با مردم بومی در کانادا است.

روش

Nanos انجام یک RDD دوگانه قاب (زمین – و همراه-خطوط) ترکیبی تلفنی و آنلاین تصادفی بررسی 1,008 کانادایی 18 سال سن و یا بالاتر بین مارس 29 مارس 3rd, 2020 به عنوان بخشی از یک اتوبوس نظرسنجی. شرکت کنندگان به طور تصادفی استخدام با تلفن با استفاده از عوامل زنده و اداره یک نظرسنجی آنلاین. نمونه شامل هر دو زمین – و همراه-خطوط در سراسر کانادا است. نتایج آماری بررسی می شود و وزن بر اساس سن و جنسیت با استفاده از آخرین اطلاعات سرشماری و نمونه است که از لحاظ جغرافیایی طبقه بندی به عنوان نماینده کانادا.

این مطالعه به سفارش اخبار CTV و پژوهش انجام شده توسط Nanos پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im