رییس جمهور فرانسه “Jokowi” خواستند تا سفر به کانبرا مشخص شده نقطه عطفی جدید در استرالیا-اندونزی روابط.

نه تنها او نشانی استرالیا در پارلمان Jokowi همچنین راه اندازی یک طرح از اقدامات برای اندونزی-استرالیا جامع اقتصادی قرارداد مشارکت (IA-CEPA) که در نهایت تصویب شده است توسط اندونزی مجلس در هفته گذشته.

در این بازدید همچنین بزرگداشت 70 سال از استرالیا-اندونزی روابط. این نیز نشانه آن است که دو کشور روابط در بهترین شکل.

IA-CEPA به عنوان ادعا توسط هر دو کشور باز خواهد شد تا بیشتر اقتصادی مشارکت و در نتیجه تکمیل فعلی روابط استراتژیک. Jokowi بازدید خبر مشاهده است که بر خلاف سلف خود Susilo Bambang Yudhoyono Jokowi disregards استرالیا به عنوان یکی از اندونزی دوستان خوب.

اما ما نباید بیش از حد هیجان زده بیش از IA-CEPA نشده است. حتی اگر این همکاری به دریافت پاسخ مثبت از هر کشور, IA-CEPA برخی از آشکار اجرای چالش است.

چالش های اندونزی …

که توافق بیشتر خواهد شد liberalise استرالیا-اندونزی تجارت و گسترش روابط اقتصادی است که در واقع اجتناب ناپذیر است. اندونزی خواهد لذت بردن از مزایای تعرفه صفر برای صادرات به استرالیا, در حالی که آن را نیز برش 94 درصد تعرفه برای استرالیا-صادرات به اندونزی.

برخی ممکن است استدلال می کنند که این فرصت را افزایش اندونزی-صادرات به استرالیا. اما ما بحث های اخیر با برخی از اندونزی اعضای پارلمان صاحبان کوچک و متوسط شرکت ها و اتحادیه های کارگری نشان داد که آنها آگاه هستند از مزایای IA-CEPA.

به جای آن وجود دارد در حال رشد نگرانی که آنها نمی خواهد بود قادر به استفاده از این توافقنامه داده اندونزی فعلی تجارت کسری با استرالیا. این تجارت کسری بودجه تشدید رقابت تجاری ساختار دو کشور در بخش معادن را ترک کرده اند آنها را clueless در مورد طرح افزایش اندونزی-صادرات به استرالیا.

از سوی دیگر در زمینه سرمایه گذاری این توافق نیز حرکت برای اندونزی دولت به سهولت آن بوروکراسی. همکار ما یک تاریخ استرالیا را دیپلمات می یابد آن را تعجب آور است که با وجود اندونزی شهرت به عنوان یک کشور دموکراتیک آن دولت برای سرمایه گذاری است هنوز هم بیش از حد بدون هیچ زحمتی.

این می تواند حد اندونزی جذابیت برای سرمایه گذاری مستقیم خارجی. و آن را ممکن است به جلوگیری استرالیا سرمایه گذاران از کار بیشتر از نزدیک با اندونزی است.

برای کاهش خطرات بالا و اندونزی و دولت باید تعامل بیشتری فعالانه با جوامع مدنی و کوچک و شرکت های متوسط برای ترویج تجارت و معامله در جزئیات بیشتر.

دولت باید اطلاع ذینفع از IA-CEPA در مورد چگونه برای به دست گرفتن استفاده قرارداد.

… و به استرالیا

برای استرالیا در این معامله تجاری را فراهم می کند یک فرصت قابل توجهی برای افزایش صادرات خود را به اندونزی. استرالیا در حال حاضر صادرات محصولات کشاورزی می تواند بیشتر بهینه سازی داده اندونزی جمعیت بزرگ از 270 میلیون.

اما این توافق هنوز ممکن است در نتیجه یک sub-optimal نتیجه با توجه به استرالیا کسب و کار پزشکان’ آگاهی کم از اندونزی, فرهنگ و جامعه است.

صادرات است که به سادگی در مورد تولید و فروش محصولات با کیفیت بالا. شرکت های استرالیا نیاز به درک اندونزی روزانه هنجارها و ساختار اجتماعی است.

به پیش بینی این مسائل دوره فشرده برای کسب و کار پزشکان در زبان اندونزیایی فرهنگ و کسب و کار بهترین شیوه باید به طور گسترده ای ارائه شده در استرالیا.

این کمک خواهد کرد که استرالیا به درک فرصت های ارائه شده توسط اندونزی از طریق IA-CEPA. آن را اجازه می دهد آنها را به بیشتر تطبیقی در ایجاد کسب و کار با بزرگترین جمعیت مسلمان.

نیاز به پاسخ اندونزی نگرانی از گواهی حلال در استرالیا محصولات برای مثال می توان به قدرت از طریق درک عمیق از اندونزی جامعه است.

به طور گسترده تر در میان کاهش اندونزی تحصیل در استرالیا, استرالیا, جامعه تعامل با مردم اندونزی نیز باید زنده کرد. دبیرستان و دانشگاه می توانید این کار را با ارائه درس در زبان اندونزیایی فرهنگ و مطالعات سیاسی.

اندونزی نیز باید آدرس همان ضرورت به عنوان مراکز در استرالیا تحصیل در کشور نیز کمیاب است.

چالش های تجارت خارج

IA-CEPA یک نقطه عطف برای استرالیا-اندونزی, روابط, اما آن است که یک راه حل تمام چالش های دو کشور صورت.

فعلی bushfires در استرالیا و سیل اخیر در اندونزی نشان می دهد که هر دو کشور در معرض خطر تغییر آب و هوا. بنابراین نیاز فوری به صورت مشترک طرح برای کاهش تغییر آب و هوا تاثیر است.

برخی از برنامه های موجود مانند پژوهش های مشترک دو جانبه گفت وگو و طرح تامین مالی پایدار چشم انداز مدیریت تعیین کرده اند جامد زمین بیشتر و قوی تر سازند.

این طرح ها می توان توسعه یافته از طریق کار مشترک در بهبود سیاستگذاری برای پرداختن به تغییرات آب و هوایی و تقویت محیط زیست اجرای قانون است.

IA-CEPA خود را نیز می تواند نقش محوری به عنوان یک نقطه ورود برای یک رویکرد نظارتی برای اطمینان از عملکرد سازگار با محیط زیست سرمایه گذاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو