OTTAWA — دولت فدرال تنظیم شده است در حال حاضر عمده بسته حمایتی به کمک خانواده ها و کسب و کار و همچنین تحریک اقتصاد در روز چهارشنبه انتظار می رود عبارتند از: اقدامات لازم برای قرار دادن پول به طور مستقیم به کانادایی’ دست.

این انتظار می رود که بسته محرک خواهد بود به ارزش حدود $25 میلیارد دلار — برابر با چه مقدار برخی از اقتصاددانان برآورد coronavirus همه گیر خواهد شد هزینه اقتصاد کانادا است. از آن خواهد شد پول را به دست کانادایی و خانواده های آنها و کمک به این کشور در سخت ترین ضربه بخش است.

نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرد که او نیز به دنبال یادآوری پارلمان برای یک دوره کوتاه به منظور به تصویب اضافی قانونی اقدامات مانند تغییرات به استخدام بیمه و به طور بالقوه حتی تصویب برخی از جنبه های فدرال شرایط اضطراری عمل به کانادا همچنان به چرخ ضامن دار تا پاسخ آن را به COVID-19.

ترودو همچنین التماس کانادایی به توجه مقامات بهداشت عمومی مشاوره برای محافظت از خود و دیگران در میان COVID-19 گیر با تاکید بر اهمیت اجتماعی فاصله در این زمان به دلیل جامعه انتقال اتفاق می افتد.

نخست وزیر اعلام کرد که لیبرال ها نیز به دنبال تغییرات به آینده مالیات های نجومی و راه برای اعطای انعطاف پذیری بیشتر برای مردم را پرداخت و برای کسب و کار به جریان نقدی در صف مقابل با توجه به فراگیر خاموش شدن ناگهانی تأثیر متعدد صنایع.

در حالی که دولت در حال حاضر اعطا شده است, مجلس مصوبات به صرف پول در پاسخ به COVID-19, ترودو گفت: بیشتر مراحل نیاز به وضع قانون.

دولت فدرال با استناد به شرایط اضطراری عمل می کنند که قبلا شناخته شده به عنوان قانون اقدامات جنگ و اعلام عمومی ملی اضطراری آنها را عطا قابل توجهی در قدرت منجر به سراسر کشور پاسخ از جمله محدودیت در جابجایی کالا و مردم در کانادا. انجام این کار نیاز به نظارت پارلمانی معنی تعداد کمی از سیاستمداران را به reconvene در اتاوا در روزهای آینده.

“وجود دارد اقتصادی قطعات است که نیاز به عبور سریع به منظور حمایت کانادایی” ترودو گفت. “ما همچنین در حال بررسی اقدامات اضطراری عمل می کنند برای دیدن اگر آن را لازم و یا اگر وجود دارد راه های دیگر که ما را قادر به اقدامات لازم را برای محافظت از مردم است.”

در حال حاضر ترودو گفت که مقامات در حال بررسی این که آیا آن را ممکن است برای فعال کردن برخی از پروتکل اضطراری و یا اضافی احتیاطی بدون نیاز به رفتن تا آنجا که اعلام وضعیت اضطراری. وزیران در حال رسیدن به همه premiers در مورد این حرکت به عنوان آن نیاز به آنها مشاوره.

آخرین بار این اضطراری فدرال قدرت بودند استناد بود که در سال 1970 FLQ اکتبر بحران زمانی که ترودو پدر نخست وزیر بود.

“ما بسیار آگاه هستند که شرایط اضطراری عمل اندازه گیری از آخرین رفت و آمد مکرر است که آیا اعطای قدرت فوق العاده ای به دولت فدرال گفت:” معاون نخست وزیر Chrystia Freeland در یک کنفرانس مطبوعاتی در پارلمان هیل با اعضای کلیدی کابینه زیر ترودو آدرس. این به روز رسانی روزانه در رمان coronavirus منتقل شد به یک اتاق بزرگتر به جای اجتماعی فاصله مورد نیاز است.

آخرین به روز رسانی از دولت فدرال می آید پس از ترودو وعده داده شده اقدامات بیشتری برای کمک به خانواده در روز دوشنبه. این ویروس منتشر شده است به سرعت در سراسر جهان و کانادا از این قاعده مستثنی است.

‘Major’ اقتصادی اعلام روز شنبه

کل کابینه فدرال مورد بحث چه ترودو به نام “اصلی” اقتصادی اعلام روز سه شنبه بعد از ظهر.

اعلام این خبر به طور گسترده ای انتظار می رود در مجموع بیش از 25 میلیارد دلار است که به منظور جذب برخی از تاثیر اقتصادی جهانی همه گیر که جاروب جهان و باعث آسیب جدی به اقتصادهای عمده در سراسر جهان است.

“این است که از لحاظ اقتصادی یک وضعیت منحصر به فرد,” Freeland گفت و توضیح داد که این اقدامات گرفته شده برای محافظت از سلامت مردم هستند و در عین حال صدمه زدن به اقتصاد است.

در حالی که جزئیات هنوز به املای اعلام این خبر تنظیم شده است به طور قابل توجهی با توجه به روز قبل از موقعیت آن را دریافت کرده است. هنگامی که صحبت کردن در مورد مقیاس Freeland اشاره اقتصادی نجات بسته پرده برداری توسط سنگاپور که شامل اقدامات در مجموع حدود یک درصد از تولید ناخالص داخلی خود و متمرکز برای کمک به به شدت تحت تاثیر صنایع.

اقدامات بیشتری در آینده برای کانادایی ها خواهد بود در بالای قبلا اعلام $1 میلیارد و سلامت اقتصادی پاسخ بسته که شامل آرامش بخش EI قوانین و فراتر از 10 میلیارد دلار در دسترس ساخته شده برای کسب و کار که در حال نهفته ویروس.

در پاسخ به چشم انداز یک مجلس به خاطر محافظه کار خانه رهبر Candice Bergen توییتی که “محافظه کاران در حال آماده بازگشت به پارلمان برای انجام هر کاری که لازم است برای کمک به کانادایی ها از طریق این زمان از عدم قطعیت است.”

در زمان ترودو شروع به صحبت کردن وجود دارد 450 تایید موارد COVID-19 در کانادا.

هنگامی که فدرال وزرای خود به این نتیجه رسیدند جلسه تعداد موارد تایید شده در کانادا شروع به پریدن کرد به 468.

7 p. m. EDT تعداد موارد تایید شده در کانادا به 589.

‘ما می توانیم انتخاب برای صرفه جویی در زندگی’

ترودو ارائه شده با تشکر از همه کانادایی مشغول به کار در خط مقدم از این بحران بهداشتی و التماس کانادایی برای انجام آنچه آنها می توانند برای کمک به روشن کردن بار خود را از جمله ماندن در خانه.

“همه چیز بهتر خواهد شد” او گفت:, و اضافه کرد که او مطمئن نیست اگر خواهد شد که در هفته یا ماه. “هر یک از ما می توانید انتخاب است که برای کمک به مردم در اطراف ما. در واقع ما می توانیم را انتخاب خواهد کرد که صرفه جویی در زندگی می کند.”

ترودو ارائه شده کانادایی با یک به روز رسانی در دولت فدرال COVID-19 از اقدامات خود انزوا در Rideau کلبه تاکید بر مراحل کانادایی ها باید با توجه به محدود کردن گسترش بیماری همه گیر مانند اجتماعی فاصله هوشیار شستن دست نیست جمع آوری در گروه های بیش از 50 نفر و عطسه به آرنج خود را.

پارک کانادا نیز بسته شدن بازدید کننده, خدمات, معنی میراث و پارک های ملی را نمی توان کارکنان است.

تشریح ترودو درخواست برای کانادایی ها به رعایت بهداشت عمومی مشاوره و سلامت وزیر Patty Hajdu گفت که در حالی که یک زمان استرس زا و تغییرات در زندگی روزانه هستند مخل این اقدامات باید گرفته شود. این بدان معنا نیست که وجود ندارد, راه برای کانادایی به کمک دیگران او اضافه شده است.

“مطمئن شوید که شما نوع با یک دیگر” Hajdu گفت. “فکر می کنم از راه های شما می تواند کمک به اطمینان حاصل شود که ما از این طریق دریافت کنید با هم. وجود دارد ترس مردم وجود دارد تنها مردم وجود دارد و مردم وحشت زده و آن را تا حد زیادی به رسیدن به آنها.”

Freeland به نام COVID-19 همه گیر “تعریف بهداشت جهانی بحران از زمان ما است.”

مرز اضافی اقدامات در آثار

همانطور که دولت اعلام کرد این هفته موثر شنبه, کانادا خواهد بود بستن مرز خود را برای غیر شهروندان به دنبال ورود با چند استثنا و ارائه $5,000 وام به کانادایی ها در تلاش برای رسیدن به خانه. چند اقدامات جدید نیز در حال اجرا در فرودگاه به منظور افزایش غربالگری مسافران بازگشت از خارج از کشور.

ترودو هشدار داد و گفت واقعیت این است که نه هر کس که خارج از این کشور دریافت خواهد شد در چند هفته آینده هر چند در این نقطه هیچ اقدامات بیشتری در حال آمدن به محدود که می توانید در پس از چهارشنبه. که در حال حاضر در حال باز می ماند به کانادا, اقامت دائم و فوری اعضای خانواده از شهروندان کانادا دیپلمات هوایی خدمه و شهروندان آمریکایی است.

هر چند با توجه به محدودیت بیشتر در آینده به غیر ضروری سفر بین کانادا و ایالات متحده در وضعیت همچنان به سرعت در حال تکامل.

ایمنی عمومی وزیر بیل بلر گفت: در حال حاضر وجود دارد افزایش حضور افسران مرزی در تمام نقاط ورودی که در lookout برای هر نشانه ای از بیماری در افرادی که به کانادا.

او همچنین توضیح داد که باید یک کانادایی یا مقیم دائم در حال حاضر در مرز با علائم آنها اجازه خواهد داشت در اما گرفته خواهد شد و بلافاصله تحت مراقبت مقامات بهداشت عمومی. با این حال وزیر حمل و نقل مارک Garneau گفت که اگر کانادا تلاش می کند تا هیئت مدیره یک هواپیما در خارج از کشور به خانه آمده و آنها در حال حاضر علائم آنها را نمی خواهد بود قادر به گرفتن بر روی هواپیما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو