اگر شما یک مسافر که مراقبت در مورد کاهش انتشار کربن خود را دارد برخی از شرکت های هواپیمایی بهتر است برای پرواز با بیش از دیگران است ؟

چند تا از عمده جهان شرکت های هواپیمایی اعلام کرد قصد دارد برای تبدیل شدن به “کربن خنثی” در حالی که دیگران در حال trialling جدید حمل و نقل هوایی سوخت. اما هر یک از آنها آب و هوا طرح ساخت بسیار تفاوت ؟

کسانی که به سوالات ما مجموعه ای را برای پاسخ به یک سال پیش توسط تجزیه و تحلیل آنچه که بزرگترین 58 هواپیمایی که پرواز 70 ٪ از کل در دسترس صندلی-کیلومتر – در حال انجام به زندگی می کنند تا وعده های خود را به قطع آب و هوا خود را ضربه.

خبر خوب است ؟ برخی از شرکت های هواپیمایی در نظر گرفتن گام های مثبت. خبر بد است ؟ هنگامی که شما مقایسه آنچه در حال انجام در برابر رشد مداوم در تولید گازهای گلخانه ای حتی بهترین شرکت های هواپیمایی انجام می دهند در هر نقطه در نزدیکی به اندازه کافی.

کوانتاس متعهد شده است برای رسیدن به خالص کربن صفر تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050. Lukas Coch/AAP

کارآمد تر پرواز هنوز درایو تولید گازهای گلخانه ای

تحقیقات ما در بر داشت سه چهارم از بزرگترین شرکت های هواپیمایی نشان داد که بهبود در کربن بهره وری – اندازه گیری دی اکسید کربن به ازای هر صندلی در دسترس. اما این همان برش تولید گازهای گلخانه ای به طور کلی.

یک مثال خوب بود حامل پرچم اسپانیا Iberia که کاهش تولید گازهای گلخانه ای در هر صندلی حدود 6% در سال 2017, اما افزایش مطلق تولید گازهای گلخانه ای توسط 7 درصد.برای 2018 در مقایسه با سال 2017 جمعی تاثیر تمام آب و هوا اقدامات در حال انجام توسط 58 بزرگترین خطوط هوایی به مبلغ یک بهبود از 1٪. این می افتد کوتاه از صنعت را هدف دستیابی به 1.5% افزایش در بهره وری است. و پیشرفت بیش از محو این صنعت به طور کلی 5.2% افزایش سالانه تولید گازهای گلخانه ای.

این چالش است که حتی واضح تر زمانی که شما نگاه کمی بیشتر به عقب. صنعت و ارقام نشان می دهد خطوط هوایی جهانی تولید 733 میلیون تن CO₂ تولید گازهای گلخانه ای در سال 2014. سقوط کرایه و بیشتر مردم در اطراف که مایل به پرواز دیدم هواپیمایی انتشار گازهای گلخانه ای افزایش 23 درصد در مدت پنج سال.

چه هواپیمایی انجام شده است ؟

شرکت های هواپیمایی گزارش آب و هوا طرح در سراسر مناطق 22 با شایع ترین مربوط به ناوگان نوسازی بازده موتور کاهش وزن و پرواز مسیر بهینه سازی. نمونه در مقاله ما عبارتند از:

  • خطوط هوایی سنگاپور اصلاح ترنت 900 موتورهای خود A380 هواپیما, صرفه جویی در 26,326 تن از CO₂ (معادل 0.24 درصد از شرکت هواپیمایی سالانه تولید گازهای گلخانه ای);
  • KLM تلاش برای کاهش وزن در هیئت مدیره منجر به CO₂ کاهش 13,500 تن (0.05% از KLM تولید گازهای گلخانه ای).
  • آرسنال گزارش پس انداز 17,000 تن از CO₂ با توجه به برنامه پرواز پیشرفت 0.16% از آن تولید گازهای گلخانه ای).


نوزده از 58 هواپیمایی بزرگ من بررسی سرمایه گذاری در سوخت های جایگزین. اما مقیاس خود را در تحقیق و توسعه برنامه ها و استفاده از سوخت های جایگزین باقی می ماند کوچک.

به عنوان مثال برای روز زمین 2018 هوایی کانادا اعلام کرد 160 تن تولید گازهای گلخانه ای صرفه جویی از ترکیب 230,000 لیتر “biojet” سوخت به 22 پروازهای داخلی. چقدر سوخت که بود ؟ حتی به اندازه کافی برای پر کردن بیش از 300,000 لیتری با ظرفیت فقط یک هواپیما A380.

کربن خنثی وعده

برخی از شرکت های هواپیمایی از جمله کوانتاس, می شود با هدف خنثی کربن تا سال 2050. در حالی که آن را آسان نخواهد بود کوانتاس حداقل شروع با بهتر شدن آب و هوا و گزارش آن را یکی از تنها هشت شرکت هواپیمایی پرداختن به آن کربن خطر از طریق سیستماتیک نیروی کار مربوط به آب و هوا مالی افشا روند.

حدود نیمی از خطوط هوایی شرکت کربن جبران کند اما تنها 13 ارائه اطلاعات قابل اندازه گیری اثرات. پایان نامه عبارتند از: Air New Zealand با آن FlyNeutral برنامه برای کمک به بازگرداندن جنگل های بومی در نیوزیلند.

که فقدان جزئیات به معنی یکپارچگی بسیاری از افست طرح سوال برانگیز است. و حتی اگر به درستی مدیریت جبران هنوز هم جلوگیری از این واقعیت است که ما نمی توانیم عمیق کربن کاهش اگر ما نگه داشتن پرواز در نرخ فعلی.


ادامه مطلب: پرواز شرم نمی رفع هواپیمایی انتشار گازهای گلخانه ای. ما نیاز به یک راه حل دقیق


چه هواپیمایی و دولت نیاز به انجام

تحقیقات ما نشان می دهد خطوط هوایی’ آب و هوا تلاش ها در دستیابی به هیچ وجه نزدیک به اندازه کافی. به کاهش حمل و نقل هوایی تولید گازهای گلخانه ای سه تغییرات عمده ای ضروری و مورد نیاز.

  1. تمام خطوط هوایی نیاز به پیاده سازی تمام اقدامات در سراسر 22 دسته بندی ها پوشش داده شده در گزارش ما به درو از هر گونه افزایش در بهره وری است.

  2. تا کنون تحقیقات بیشتری مورد نیاز است برای توسعه جایگزین حمل و نقل هوایی سوخت که واقعا کاهش تولید گازهای گلخانه ای. با توجه به آنچه که ما تا کنون دیده ام این بعید است که سوخت های زیستی. E-سوخت مایع و سوخت مشتق شده از دی اکسید کربن و هیدروژن – ممکن است ارائه یک راه حل وجود دارد اما چالش های پیش رو از جمله هزینه های بالا است.

  3. دولت می تواند – و برخی از کشورهای اروپایی انجام اعمال مالیات کربن و سپس سرمایه گذاری به پایین کربن جایگزین. آنها همچنین می توانند با ارائه مشوق ها برای توسعه سوخت های جدید و جایگزین زیرساخت ها مانند راه آهن و یا الکتریکی هواپیما برای سفر کوتاه تر.

چگونه شما می توانید تفاوت را

ما مقاله پژوهشی منتشر شد در اواخر سال گذشته در یک دنیای سفر و گردشگری شورای رویداد مرتبط مادرید اجلاس آب و هوا. فعال گرتا Thunberg معروف میره در سراسر جهان وجود داشته باشد و نه پرواز.

بالاتر درآمد مسافران از سراسر جهان بوده نامتناسب تاثیر زیادی در رانندگی حمل و نقل هوایی تولید گازهای گلخانه ای.این به این معنی است که همه ما که ممتاز هستند به اندازه کافی برای پرواز و کار و یا لذت یک نقش بیش از حد توسط:

  1. کاهش پرواز ما (به طور کامل یا پرواز کمتر)
  2. کربن جبران
  3. ضروری سفر تنها پرواز با شرکت های هواپیمایی انجام بیشتر برای کاهش تولید گازهای گلخانه ای.

واقعا تاثیر به مراتب بیشتر از ما نیاز به انجام هر سه.


ادامه مطلب: آب و هوا توضیح داد: چقدر پرواز منجر به تغییر آب و هوا ؟


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو