مافیا می تواند برنده بزرگ در coronavirus زده ایتالیا

رم ایتالیا — ایتالیا دهها هزار نفر از coronavirus مرده و بازماندگان بریس برای زندگی در یک اقتصادی زمین بایر یک پله از جامعه به نظر می رسد به نفع خود بزرگ: جرایم سازمان یافته است.

“مافیای ایتالیایی می تواند تبدیل تهدید به فرصت” دولت ضد مافیا محقق جوزپه Governale به خبرگزاری فرانسه گفت.

بیش از 10 ، 000 نفر فوت کرده اند در ایتالیا از آنفولانزا مانند بیماری است که مجبور شده است که کشور به یک مستند است که ویرانگر منطقه یورو سومین اقتصاد بزرگ اروپا ،

از تاریخی Cosa Nostra در سیسیل به فوق العاده قدرتمند ‘Ndrangheta در Calabria و trigger-happy Camorra در ناپل ایتالیا مافیایی “گرفتار در پشت پا (توسط ویروس) اما در حال حاضر سازماندهی خود” Governale گفت.

The Economist Intelligence Unit کرد و گفت: انتظار می رود ایتالیا تولید ناخالص داخلی به قرارداد عظیم هفت درصد در سال. ایتالیایی کارشناسان می گویند برخی از 65 درصد از کوچک و متوسط کسب و کار در معرض خطر ورشکستگی است.

است که موسیقی به گوش کشور و اوباش که با استفاده از اخاذی و usuary به جشن بیمار کسب و کار.

در قوانین و مقررات

“فقط نگاهی به نمونه کارها از مافیایی برای دیدن چه مقدار از آنها می توانید کسب درآمد از این بیماری همه گیر” ایتالیایی ضد مافیا نویسنده روبرتو ساویانو در مصاحبه ای گفت: در Repubblica روزانه در این هفته است.

“که در آن آنها سرمایه گذاری چند دهه ؟ چند شرکت های خدمات (محیط های اغذیه فروشی تمیز کردن و ضد عفونی), بازیافت زباله, حمل و نقل, خانه های مراسم تشییع جنازه, نفت و توزیع مواد غذایی. این است که چگونه آنها را به پول.

“مافیایی می دانم آنچه شما را و را و آنها را به آن بدهید و آن را در شرایط خود را.”

ساویانو با اشاره به آخرین اپیدمی بزرگ در ایتالیا 1884 شیوع وبا در ناپل که به کشته شدن بیش از نیمی از این شهر ساکنان.

دولت پرداخت هنگفتی برای تمیز کردن — که رفت و مستقیما به جیب Camorra.

مافیا “در حال حاضر با دقت برنامه ریزی برای زمانی که اقتصاد شروع به بازسازی شود” گفت: Governale که سر تا ایتالیا ضد مافیا ریاست تحقیقات (DIA).

“وجود خواهد داشت مقدار زیادی از پول رفتن در اطراف.”

62 سال, Sicilian گفت: تیم در حال آماده سازی یک طرح برای مبارزه با مافیا نفوذ.

“آنها خواهد شد به دنبال نقاط ضعف در سیستم. ما باید برای نگه داشتن چشم باز برای… مشکوک عملیات ایجاد شرکت های جدید, ساختگی, شرکت های بزرگ است.”

جوزپه Pignatone سابق مافیا شکارچی در ریدجو کالابریا گفت: این بیماری همه گیر خواهد “به ناچار قوه قضائیه را به کار سخت تر در طول هفته های آینده و ماه”.

محاکمه صدها تن از متهمان را زمین متوقف شد.

‘خطر’

تغییر مسیر از منابع پلیس بیش از این بحران همچنین می تواند کمک به مافیا شکوفا به عنوان افسران “در حال حاضر وزن با نقش های جدید ممکن است به صورت نظم عمومی مشکلات,” او گفت:.

با توجه به Stampa, روزانه, ایتالیا, این کشور هشدار داد که دولت از پتانسیل شورش در جنوب ایتالیا — fomented با جرایم سازمان یافته گروه های — باید این ویروس ثقل حرکت از شمال به جنوب.

انجمن معتقد بودند توسط برخی از جرم و جنایت کارشناسان به هماهنگ شورش در زندان های سراسر کشور در اوایل بیماری با زندانیان ترس از ابتلا به این بیماری در سر می برند و امکانات و خواستار آزادی.

“بسیار نگران کننده برخی با فندک جملات مجاز از” نیکولا Gratteri پیشرو دادستان در ‘Ndrangheta دژ Calabria, به خبرگزاری فرانسه گفت.

گروه حقوق آنتیگونه گفت: بیش از 2500 زندانیان آزاد شده و از 29 فوریه به سهولت ازدحام بیش از حد.

“افراد مرتبط با ‘Ndrangheta در حال حاضر منتشر شده است و قرار بازداشت” او گفت:.

“است که یک خطر واقعی”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو