اسکات مکنزی می گوید او با توجه به دور US$1.7 B پس از طلاق از جف بزوس

اسکات مکنزی که قبلا مکنزی بزوس در حال حاضر اهدا حدود 1.7 میلیارد دلار از ثروت خود را به انواع سازمان ها و علل پس از حمایت در سال گذشته به بیشتر از آن را در طول عمر خود.

اسکات در روز سه شنبه ارائه به روز رسانی در این تلاش در یک پست و متوسط و همچنین اعلام کرد که او اتحادش را تغییر نام خانوادگی او را به نام وسط او با, پس از طلاق خود را از مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس در سال گذشته است.

اسکات دریافت یک چهارم از بزوس ” آمازون سهام در حل و فصل طلاق در سال گذشته به 4 درصد از سهام که به ارزش بیش از 35 میلیارد دلار در آن زمان بود. او ارزش خالص است و در حال حاضر تخمین زده می شود حدود 60 میلیارد دلار با توجه به بلومبرگ میلیاردر شاخص.

“مانند بسیاری از, من به تماشای نیمه اول سال 2020 با مخلوطی از دل شکستگی و وحشت” اسکات نوشت. “آنچه من را پر می کند با امید فکر چه خواهد شد اگر هر یک از ما منعکس کننده آنچه که ما می تواند ارائه دهد.”

از 1.7 میلیارد دلاری اهدا شد در سراسر 116 سازمان متمرکز در یکی از نه “مناطق نیاز به,” او اضافه شده از جمله نژادی, انصاف, LGBTQ+ حقوق صاحبان سهام کاربردی دموکراسی و تغییر آب و هوا. در میان سازمان های او حمایت می NAACP دفاع قانونی و آموزش و پرورش, صندوق, رییس بنیاد George W. Bush Presidential Center, RAINN و اروپایی آب و هوا پایه و اساس است.

اسکات امضا به دادن تعهد ابتکار سال گذشته است. ابتکار راه اندازی شده توسط وارن بافت و بیل و ملیندا گیتس را تشویق می کند که ثروتمندترین مردم جهان را به خود اختصاص داده اکثر ثروت خود را به خیریه یا در طول عمر خود را یا در خود بخواهد.

بزوس, ثروتمندترین مرد قبلا برای انتقاد از عدم کمک بیشتر از ثروت خود را به انسان دوستی اما اهدا کرده است میلیاردها دلار در سال های اخیر به علل از جمله تغییر آب و هوا و مواد غذایی بانک ها. او نه امضا دادن تعهد.

اسکات اعلام می آید یک روز قبل از بزوس تنظیم شده است برای شهادت در کنگره در کنار مدیران عامل Facebook گوگل و اپل برای رسیدگی به این اتهام که شرکت های خود را بیش از حد غالب و یا صدمه رقابت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de