این شرکت که باعث می شود Lysol است اصرار مشتریان به مصرف آن محصولات تمیز کردن پس از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد امکان تزریق مواد ضد عفونی کننده برای محافظت از مردم از coronavirus.

Reckitt Benckiser, یک شرکت بریتانیایی جمعه هشدار داد که انسان مصرف مواد ضد عفونی کننده محصولات خطرناک است. آن را با صدور بیانیه زیر “آخرین گمانه زنی ها و فعالیت های رسانه های اجتماعی.

“به عنوان یک رهبر جهانی در سلامت و بهداشت محصولات ما باید روشن شود که تحت هیچ شرایطی نباید ما ضد عفونی کننده محصولات تجویز می شود به بدن انسان (از طریق تزریق مصرف و یا هر مسیر دیگر)” شرکت در بیانیه ای گفت.

RB محصولات گفت: تنها باید “استفاده می شود به عنوان در نظر گرفته شده و در خط با استفاده از دستورالعمل.

“ما مسئولیت داریم که در ارائه مصرف کنندگان با دسترسی به دقیق و به روز اطلاعات به عنوان توصیه شده توسط پیشرو کارشناسان بهداشت عمومی” شرکت گفت.

این بیانیه پس از سخنان رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه در استفاده از مواد ضد عفونی کننده.

“و پس از آن من می بینم مواد ضد عفونی کننده که در آن می زند و آن را در یک دقیقه. آیا راهی وجود دارد که ما می توانیم چیزی شبیه به آن توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن … این امر می تواند جالب برای بررسی است که” نسبت ناروا گفت. “این برای تلفن های موبایل جالب برای من,” او اضافه شده است.

سی ان ان رئیس پزشکی خبرنگار سانجی گوپتا بود سریع به اشاره است که این است که به سادگی اشتباه است.

“او همچنین گفت: برای این کار باید مورد بررسی قرار گرفت. در واقع, آن را نمی کند. منظورم این است که ما می دانیم که پاسخ به این یکی او گفت:” در سی ان ان Anderson Cooper 360 در روز پنج شنبه. “من فکر می کنم همه می دانند که می تواند خطرناک و ضد تولیدی است.”

خوردن یا تزریق مواد ضد عفونی کننده خطرناک است به گفته یک متخصص پزشکی استخدام مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. غذا و دارو رئیس Dr. Stephen هان گفته سی ان ان اندرسون کوپر “من قطعا نمی توصیه داخلی مصرف یک ضد عفونی کننده است.”

سازمان غذا و دارو به طور منظم هشدار عمومی در برابر نوشیدن آب ژاول و یا حتی استنشاق دود حاصل از سفید کننده. آن را نیز تحریک کننده به پوست است.

روز دوشنبه مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری گفت: در مورد مسمومیت با پاک کننده ها و ضد عفونی کننده افزایش یافته بود بیش از 20 درصد در سه ماه اول سال 2020 — به عنوان coronavirus تمیز کردن افزایش یافته است — بیش از مدت مشابه در سال قبل است. در میان پاک کننده سفید کننده اختصاص بیشترین در صد افزایش در تماس از 2019 تا 2020.

CDC توصیه می کند با استفاده از آب و صابون و یا مایع سفید کننده به کشتن ویروس. الکل است که حداقل 70 درصد الکل نیز کشتن آن در سطوح; 60 درصد برای خود دست.

— سی ان ان مگی روباه و غنی فیلیپس کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru